1

@Arekvip tera to już zapóźno

0

@takisobiektos no jak zawołał 24mln brutto :D

@tbas zobaczymy, mam nadzieję że kogoś kupią

@ProMILs no z tym Nico to zależy, skoro chce chore pieniądze to dobrze że rezygnujemy. Ale z tym bramkarzem to słabo

3







Ciekawe będzie te lato xd

0

@ViscaelBarca2007 no ja mam wątpliwości bo u nas wszystko na ostatnią chwilę

1

@ViscaelBarca2007 to jeszcze w jakimś innym widziałem że wzrośnie do 35mln (:

0

@PatrykBarca artykuł jest oparty o jedno źródło a reszta podawała że 30mln i spadnie do 15 przy spadku Espanolu


0

@negreanu według mnie nikt z obrony nie odejdzie ani nikt nie przyjdzie, już ewentualnie ktoś na boki ale też zaczynam wątpić. Wolałbym transfer bramkarza niż kogoś do obrony

0

@AlphaNumeric no tak patrzę xd bo to mocne źródło a tu takie coś :D

0

@PatrykBarca 30mln

1


Nie no trochę mi się to nie zgadza xd, Taha zaraz weźmie Bayern to kogo my niby kupimy w miejsce Christensena i Araujo? Już nawet nie wspomnę że wszystko narazie wskazuje że obydwaj zostaną. A ten Eric to nieporozumienie jakieś :D
Fermin też wątpliwe że odejdzie

3

@blakkudium już szczerze wolę tego bramkarza niż transfer do obrony. Potrzebny jest topowy bramkarz + dobry LS i mamy potężny skład w następnym sezonie

1

@PatrykBarca dużo tańszy to będzie tylko jak Espanol spadnie, jeśli nie to cena praktycznie taka sama powinna być

0

@ali3gator bo druga liga to rzeźnia i nie da się tam rozwijać młodzieży

7

Thank you and good luck!


Kupić Chevaliera albo Garcię i Wojtka na ławkę zostawić

0

@AlphaNumeric no dobra ale to akurat oczywiste że dostanie ten numer, na 99% sobie go w nowym kontrakcie już zagwarantuje. Też jak taki talent spali numer na koszulce to bardzo źle by o nim świadczyło. Yamal ma mocna psyche, poradzi sobie

24


No chyba już naprawdę jaśniej się nie da powiedzieć paszoł won

1

@ViscaelBarca2007 tylko trzeba się do tego przygotować, podejrzewam że kilka klubów będzie oglądać mecz i mieć gotowy przelew żeby wyprzedzić konkurencję xd

0

@Rewolucja123 -1,77 gola powstrzymanego, 1,22 XGOT. Przy pierwszym golu powinien się zachować lepiej, nie mówię że musiał to wyjąć ale ostatni gol na jego konto

1

@Pedri16Future przecież tu nawet nie chodzi o to tylko że on powinien przynajmniej jeden strzał wyjąć wczoraj. I nie napisałem nigdzie że Wojtek ma być numerem 1 tylko że nowego bramkarza powinniśmy kupić a Wojtek jest lepsza opcja na ławkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@parpe czekam dajesz

3


Niech się szwagry ogarną i kupią tego bramkarza latem i pogonią Matsa z Pena

0

@Stinger_ nie wiem, mam nadzieję że to fake

6


Ten Dibu tutaj to nieporozumienie jakieś xd.
Najbardziej bym chciał Chevaliera ale liczę że ten Espanol spadnie i Garcia będzie za promocje do wzięcia

1

0

@Trojanek23 jego transfer jest bardzo ciężki do przeprowadzenia. Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chore wymagania finansowe

0

@Rewolucja123 i przy okazji siebie :D

1

@Rewolucja123 no to czego się kłóczisz xd? @michal26 pisał to samo a się go czepiasz :D

0

0

@Rewolucja123 teraz już nie będę szukał, pamiętam bo mi to pisałeś że byś sprzedał żeby spłacać długi. Piszę bo to hipokryzja komuś coś wypominać jak sam to samo pisałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?