0

@LukaszFan żaden z nich nie ma 6 goli w sezonie, wypadałoby sprawdzić zanim się coś napisze

1

Według mnie to bardzo mało prawdopodobne, żaden większy dziennikarz tego nie potwierdził, wypowiedzi Flicka i Deco też wogóle nie sugerują zakupu bramkarza, środków też dużych nie mamy. Ale bardzo bym chciał żebyśmy kupili tego Garcię albo Chevaliera. Tyle że podstawowy warunek to sprzedaż Matsa bo z nim nie da się normalnie rywalizować a nie po to bierzesz młodego bramkarza za niemałe pieniądze żeby siedział na ławce bo kapitan zacznie robić cyrki jak z Bravo. Wojtek jest dużo lepsza opcja do uczciwej rywalizacji, jest tańszy i jest weteranem w szatni. Narazie się wstrzymajmy aż ktoś poważniejszy to potwierdzi, albo czy wogóle potwierdzi

0

@David_Martin co ja właśnie przeczytałem xd

0

@DonVincenzo ma 19 lat dopiero, opcja do pierwszego składu będzie gdzieś za 3 lata maks chyba że potężnie zaskoczy

6

@BobSwagger fenomen w tym sezonie, razem z Chevalierem najbardziej perspektywiczny bramkarz obecnie

3

Lecimy xd. Ale tak serio te informacje o Matsie muszą mieć jakiś powód, może ktoś się w zarządzie ogarnął że mamy problem w bramce


1


Sprzedać go w końcu i kupić tego Chevaliera albo Garcię

0

@czar007 pomarzyć zawsze można

3

Cenie go i uważam że będzie top obrońca jeśli się będzie dalej tak rozwijał i świetnie do nas pasuje. Super by było go ściągnąć jeśli Araujo odejdzie ale to jest tylko robienie nadziei kibicom i próba pokazania wszystkim że ,,walczymy" o takich graczy jak Huijsen. Raz że nie wydamy tyle na ŚO nawet przy sprzedaży Araujo (mimo że cena bardzo dobra i warunki płatności też) tylko te środki poszłyby na wzmocnienie innych pozycji. Sam Huijsen też preferuje Real i napewno nawet nie pomyśli żeby czekać na nas aż kogoś sprzedamy, ogarniemy FFP i do ostatniego momentu będziemy się zastanawiać jak go zarejestrować. Nie ma co się nastawiać bo nic z tego nie będzie

0

@tbas niestety bardzo prawdopodobne, warunki płatności też bardzo dobre.... chyba tylko chciwość Pereza może to zatrzymać xd

2

@blakkudium Xabi jak nic musiał sobie coś zagwarantować, nie poszedłby w ciemno bez transferów

0

@tbas Romano i Moretto, już dawno pisałem że bardzo możliwe że tam pójdzie

6

Zaczynamy zabawę xd


0

To akurat oczywiste bo nie gra w rezerwach i blokuje tylko miejsce dla debiutujących graczy. Szkoda że nie chcą go sprzedać i zakontraktować tego Michella za free, bardzo mocny upgrade by był

1

@LeoMessiiBarcaPepa Lewy prędzej przedłuży kontrakt o dwa lata niż odejdzie po sezonie

0

Jakby dali dobra ofertę to nawet nie ma co się zastanawiać, mamy dość zawodników na jego pozycji i kasa by się przydała żeby wzmocnić np. LS. Świetny zawodnik ale turbo szklany.
Tyle że na 90% nic z tego nie będzie bo Olmo już wolał Barce od City jak do nas przychodził więc wątpię że po takim sezonie (tym bardziej patrząc co się stało z City) nagle by chciał tam odejść bo po co? Zdziwiłbym się bardzo.
Teraz zarząd może się tylko zastanawiać jak spartolili sprawę wybierając Olmo zamiast Doue

1

@blakkudium i cały misterny plan......

1

@Iniesta444 no trochę szok będą mieli na początku bo wywróci im kompletnie styl gry xd, zobaczymy jak to będzie wyglądać

0

@Mow_mi_Douglas zależy jakie transfery dostanie bo tam nie ma profili narazie żeby tak grać

0

@Derean przecież to nawet na pensje nie starczy a co dopiero klauzulę i premie xd, ta kwota też pójdzie ma bieżace wydatki

0

@Goscinnie tak tak xd

6

Zero zdziwienia. Chłopak ma ambicje i nie chce zmarnować kariery na ławce, niestety nie ten poziom żeby grać regularnie w Barcelonie

19

,,Barcelona nie będzie składać żadnych skarg"
to są żarty chyba? I jak coś ma się zmienić jak głupiej skargi im się złożyć nie chce? Gniewać się tylko będą a Real z sędziami dalej będzie robił co chce

3

Całe te środowisko arbitrów w Hiszpanii jest do zaorania natychmiast. Nie można tak tego zostawić

0

@blakkudium profilowo idealny, bardzo mocna konkurencja dla Balde by to była ale wątpię że któryś z nich będzie chciał być rezerwowym

6

@bartekvisca akurat Araujo nie wszedł raczej dlatego że dostał żółta na ławce.... wsumie dobrze (:

0

@Encore najpewniej ale marne pocieszenie (:

9


Detale

0

@kanver_ super kolejne lata wiary zamiast coś zmienić

31

Przedłużyć, sprzedaż Matsa i Pene, kupić Chevaliera/Garcię. Plan idealny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?