BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LukaszFan żaden z nich nie ma 6 goli w sezonie, wypadałoby sprawdzić zanim się coś napisze
1
Według mnie to bardzo mało prawdopodobne, żaden większy dziennikarz tego nie potwierdził, wypowiedzi Flicka i Deco też wogóle nie sugerują zakupu bramkarza, środków też dużych nie mamy. Ale bardzo bym chciał żebyśmy kupili tego Garcię albo Chevaliera. Tyle że podstawowy warunek to sprzedaż Matsa bo z nim nie da się normalnie rywalizować a nie po to bierzesz młodego bramkarza za niemałe pieniądze żeby siedział na ławce bo kapitan zacznie robić cyrki jak z Bravo. Wojtek jest dużo lepsza opcja do uczciwej rywalizacji, jest tańszy i jest weteranem w szatni. Narazie się wstrzymajmy aż ktoś poważniejszy to potwierdzi, albo czy wogóle potwierdzi
0
@David_Martin co ja właśnie przeczytałem xd
0
@DonVincenzo ma 19 lat dopiero, opcja do pierwszego składu będzie gdzieś za 3 lata maks chyba że potężnie zaskoczy
6
@BobSwagger fenomen w tym sezonie, razem z Chevalierem najbardziej perspektywiczny bramkarz obecnie
3
Lecimy xd. Ale tak serio te informacje o Matsie muszą mieć jakiś powód, może ktoś się w zarządzie ogarnął że mamy problem w bramce
1
Sprzedać go w końcu i kupić tego Chevaliera albo Garcię
0
@czar007 pomarzyć zawsze można
3
Cenie go i uważam że będzie top obrońca jeśli się będzie dalej tak rozwijał i świetnie do nas pasuje. Super by było go ściągnąć jeśli Araujo odejdzie ale to jest tylko robienie nadziei kibicom i próba pokazania wszystkim że ,,walczymy" o takich graczy jak Huijsen. Raz że nie wydamy tyle na ŚO nawet przy sprzedaży Araujo (mimo że cena bardzo dobra i warunki płatności też) tylko te środki poszłyby na wzmocnienie innych pozycji. Sam Huijsen też preferuje Real i napewno nawet nie pomyśli żeby czekać na nas aż kogoś sprzedamy, ogarniemy FFP i do ostatniego momentu będziemy się zastanawiać jak go zarejestrować. Nie ma co się nastawiać bo nic z tego nie będzie
0
@tbas niestety bardzo prawdopodobne, warunki płatności też bardzo dobre.... chyba tylko chciwość Pereza może to zatrzymać xd
2
@blakkudium Xabi jak nic musiał sobie coś zagwarantować, nie poszedłby w ciemno bez transferów
0
@tbas Romano i Moretto, już dawno pisałem że bardzo możliwe że tam pójdzie
6
Zaczynamy zabawę xd
0
To akurat oczywiste bo nie gra w rezerwach i blokuje tylko miejsce dla debiutujących graczy. Szkoda że nie chcą go sprzedać i zakontraktować tego Michella za free, bardzo mocny upgrade by był
1
@LeoMessiiBarcaPepa Lewy prędzej przedłuży kontrakt o dwa lata niż odejdzie po sezonie
0
Jakby dali dobra ofertę to nawet nie ma co się zastanawiać, mamy dość zawodników na jego pozycji i kasa by się przydała żeby wzmocnić np. LS. Świetny zawodnik ale turbo szklany.
Tyle że na 90% nic z tego nie będzie bo Olmo już wolał Barce od City jak do nas przychodził więc wątpię że po takim sezonie (tym bardziej patrząc co się stało z City) nagle by chciał tam odejść bo po co? Zdziwiłbym się bardzo.
Teraz zarząd może się tylko zastanawiać jak spartolili sprawę wybierając Olmo zamiast Doue
1
@blakkudium i cały misterny plan......
1
@Iniesta444 no trochę szok będą mieli na początku bo wywróci im kompletnie styl gry xd, zobaczymy jak to będzie wyglądać
0
@Mow_mi_Douglas zależy jakie transfery dostanie bo tam nie ma profili narazie żeby tak grać
0
@Derean przecież to nawet na pensje nie starczy a co dopiero klauzulę i premie xd, ta kwota też pójdzie ma bieżace wydatki
0
@Goscinnie tak tak xd
6
Zero zdziwienia. Chłopak ma ambicje i nie chce zmarnować kariery na ławce, niestety nie ten poziom żeby grać regularnie w Barcelonie
19
,,Barcelona nie będzie składać żadnych skarg"
to są żarty chyba? I jak coś ma się zmienić jak głupiej skargi im się złożyć nie chce? Gniewać się tylko będą a Real z sędziami dalej będzie robił co chce
3
Całe te środowisko arbitrów w Hiszpanii jest do zaorania natychmiast. Nie można tak tego zostawić
0
@blakkudium profilowo idealny, bardzo mocna konkurencja dla Balde by to była ale wątpię że któryś z nich będzie chciał być rezerwowym
6
@bartekvisca akurat Araujo nie wszedł raczej dlatego że dostał żółta na ławce.... wsumie dobrze (:
0
@Encore najpewniej ale marne pocieszenie (:
9
Detale
0
@kanver_ super kolejne lata wiary zamiast coś zmienić
31
Przedłużyć, sprzedaż Matsa i Pene, kupić Chevaliera/Garcię. Plan idealny