0

@ViscaelBarca2007 Valle wykupią (:

0

@ViscaelBarca2007 chodzi mi tylko o to że został z decyzji Flicka bo można wiele powiedzieć na Deco ale tu wykonał tylko prośbę trenera

@krol211 dał dupy bo zrobił co chciał Flick? Wiele można się do niego przywalić ale tu zrobił to co powinien a że nie idzie po naszej myśli to już druga sprawa

0

@krol211 no wiem przecież, niech chodzi mi o rywalizację stricte w rezerwach

0

@krol211 zarząd to akurat chciał go sprzedać tylko Flick to zablokował. Argument z tym że miał dwóch obrońców no to dobra ale dlaczego by kazał przedłużyć mu kontrakt o 6 lat z taką pensją? Mogli odsunąć sprzedaż do lata poprostu

4

Komentarz usunięty

3

@krol211 Kochen zbyt duży talent żeby być rezerwowym. Będzie rywalizacja między Aronem i Kochenem i ten kto wygra będzie miał tą jedynkę w przyszłości a drugi odejdzie. Kochen w następnym sezonie pewnie będzie jedynka w Barcy B a potem też jakieś wypożyczenie bo muszą się ograć tym bardziej że nie kupiliśmy i raczej nie kupimy nowego bramkarza

17

Mocny upragde na Real. Trzeba ich dobić żeby nie było nerwowo na koniec i skończyć z trypletem krajowym

8

Wszystkich nie zatrzymamy bo mamy dość dużo zawodników na tej pozycji co utrudnia awanse z rezerw. Trzeba skupić się na utrzymaniu głównie tych największych talentów jak kuzyni Fernandez

1

@blakkudium o kolego u nas wszystko na ostatnią chwilę (:

2

@blakkudium najwięcej się pisze o Atletico, Barcelonie i Liverpoolu (zastępstwo TAA). Zobaczymy ale trzeba się ogarnąć bo nikt na nas czekał nie będzie tym bardziej że cena atrakcyjna

5


Najpewniej pójdzie do Atletico bo pasuje tam idealnie ale nadal mam nadzieję że trafi jednak do nas

0

@ViscaelBarca2007 wiem ale jednak bardzo cenie Alonso i uważam że jest bardzo dobrym trenerem to trochę martwi ten ruch. Chociaż mam wrażenie że bez kilku transferów się nie obejdzie no chyba że zmieni mocno taktykę w porównaniu do tego co grał w Leverkusen bo nie ma do tego profili w Realu

1

@blakkudium jak będą dobre warunki finansowe to byłby dobra opcja, tylko żeby to było wypożyczenie z opcją wykupu albo najwyżej obowiązkiem po spełnieniu zmiennych a nie odrazu transfer

0

Kurde

4

@Faro aż ciężko coś takiego skomentować xd. Kolejny raz się ośmieszasz próbując umniejszyć Raphinhi, chociaż umniejszanie to mało powiedziane bo Ty poprostu negujesz jego wkład i piszesz że nic nie robi xd

2

@PatrykBarca może bardziej efektowny ale skuteczniejszy jest w tym Raphinha narazie.
Dryblingi na mecz (skuteczność)
Raphinha 1.5 (54%)
Rashford 0.7 (32%)
Jakby wziąć pod uwagę poprzedni sezon
Rashforda to 1.5 (48%)
W wygranych pojedynkach też wygrywa Raphinha 3.7 (52%) do 1.8 (42%)

0

@Herato nikogo nie miałby wygryźć tylko dać opcje rotacji Raphinhi i Yamalowi, od święta też Lewego albo Ferrana

2

@Messibestplayerintheworld nie ma szans, temat zgaszony odrazu i nawet nie było mowy że go wezmą. Może po takim sezonie się ugną i dadzą Flickowi kogo chce

2

@blakkudium pisałem o tym całe lato że Flick go chce ale Deco z Laportą mieli inne plany (:
Frimpong, Michell + jakiś LS (np. ten Rashford na wypożyczenie) i pozbycie się szrotu to byłoby genialne okienko, miało być poluzowane FFP to powinno być łatwiej to zrobić. Tylko trzeba wrócić do 1:1

4

@blakkudium nadal jestem zdania że powinniśmy go wziąć. Cena świetna, dałby bardzo dużo możliwości taktycznych

0

@maroon niby się poprawił w Villi więc na dobrych warunkach ma to sens jeśli Flick go będzie chciał

0

@JordiAlbion @Murazor no pecha mieli (:
Poprostu autor nie przewidział że ktoś taki jak PSG zajmie tak niskie miejsce a potem będzie faworytem

3

@Murazor a za darmo taka drabinkę dostaliśmy? Zajęliśmy drugie miejsce w fazie ligowej

0

@Zoker na ,,9" i tak będzie Lewy z Ferranem to Rashford byłby tą opcja awaryjna tam

9

@Zoker no tego właśnie szukamy czyli zawodnik głównie grający na LS ale mogący zagrać też po drugiej stronie, potrafi też zagrać na ,,9" więc profilem jak najbardziej pasuje

2


Ciekawe co z tego będzie, trochę się odbudował w Aston Villi i obskoczy wszystkie pozycje w ataku. Dużo będzie zależeć od ceny i wynagrodzenia
@blakkudium @ViscaelBarca2007

3


Won od niego, jeszcze przynajmniej Barce B musi zaliczyć

0

@Rewolucja123 przecież jak przegramy to mamy tylko 1pkt przewagi i 3 mecze do końca, dwa remisy wystarcza jak z nimi wygramy

0

@MesQueUnClub_87 Nico tylko jak obniży wymagania finansowe przynajmniej o połowę, za De Jonga to raczej Bernal może wskoczyc w następnym sezonie. Ten Grimaldo to już naprawdę bogactwo by było, wystarczy zmiennik typu Michell dla Balde. Z tym Araujo to Flick musi zdecydować co dalej. O Isaku to nawet nie ma co marzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?