BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bolton pomarzyć zawsze można (:
@Lucyffffer1922 wcześniej bym powiedział że oddadzą za darmo ale teraz już naprawdę nie można się dać wydymać, Lenglet jest ich podstawowym zawodnikiem i prezentuje dobry poziom. Albo płacisz albo wystawiamy go na rynek, potrzebujemy kasy
1
@chavez ,,a każdy w ciemno wziął by wtedy za niego Nico po mistrzostwach Europy"
Nie nie każdy w tym ja, Nico to nie poziom Raphinhi
5
Standardowe interesy z Atletico
4
@Azazel_Pazuzu ja bym się na miejscu Pereza nie zastanawiał tylko bym go sprzedał i kupił ,,9", skończyłby się kwas i mieliby bardziej poukładany zespół. Ale mnie taka sytuacja bardzo cieszy, niech ściąga z nich jak najwięcej kasy i blokuje transfer napastnika, dla nas same plusy
5
@fc20barca ty tak serio?
1
Tak jak pisałem, wystarczy mu zdrowie a reszta przyjdzie sama. Aż trudno mi znaleźć słowa żeby opisać fenomen tego zawodnika. Dla mnie to potencjał na najlepszego pomocnika w historii, łaczy w sobie cechy Iniesty, Xaviego i nawet Busiego
6
Fati wyglądał dobrze a momentami nawet bardzo dobrze ale nie polecam wyciągać wniosków po tym meczu, zobaczymy jak będzie w następnych spotkaniach.
Zwróciłbym też uwagę na świetny występ Forta i Erica na bokach obrony, Fort znowu pokazał że jest kilka półek wyżej od Martina jeśli chodzi o potencjał i umiejętności a Eric że może częściej występować na tej pozycji, nie grał też tam pierwszy raz tak tylko wspomnę.
Araujo też wczoraj bardzo dobry występ, kasował wszystkie akcje i nie dał nic zrobić napastnikowi Mallorci, szkoda tylko tej zmarnowanej okazji ale wczoraj każdy marnował i powinniśmy wygrać nawet 4/5 do zera, absolutnie zdominowany mecz ale duża nieskuteczność
1
@GeneralXavi przecież nawet jakby tak było to Fati na ,,9" nie będzie grał. Ferran wskakuje w miejsce Lewego i nie ma tu dyskusji, ewentualnie Olmo na fałszywej ,,9"
0
@Pnog37 mam nadzieję że dobrze bo z Martinem daleko nie zajedziemy
0
@Pnog37 pewnie Fort na LO i Araujo/Eric na PO
0
No ta obrona ciekawie wygląda, zobaczymy jak to będzie wyglądać w trakcie meczu bo pewni jesteśmy tylko ustawienia Inigo.
Liczę też na przynajmniej 30min dla Victora i Torre.
Rotacje były dzisiaj poprostu obowiązkowe więc niech osoby które narzekają się zastanowią chociaż trochę co piszą, Mallorca jest krytycznie osłabiona i nawet takim składem powinniśmy ich przejechać
0
@Pnog37 ja po tym meczu wniosków wyciągał nie będę, zobaczymy jak wyjdzie w następnych tygodniach
0
@Pnog37 2 gole i 1 asysta w 256 minut tylko przypomnę, za to Fati nic w 208 minut. Nie zgodzę się że dużo marnował, marnował ale bez przesady, trudno też mieć dobra skuteczności prawie nie grając. Fati za to ma problem żeby dojść do jakiejś sytuacji a grali na tej samej pozycji
0
@marcin62 już od jakiegoś czasu normalnie trenuje, ma pozwolenie na grę, jest w kadrze meczowej ale jeszcze Flick nie dał mu zagrać
0
@Pnog37 odpowiadam koledze co pokazał żeby stawiać go wyżej od Fatiego. Victor kiedy już był na boisku to dobrze się prezentował i robił liczby, podobny przypadek do Torre. Zgadzam się że Fati powinien dostać minuty dzisiaj ale jakbym miał wybierać kto z tej dwójki bardziej zasługuje to Victor
0
@Faro pokazał więcej niż Fati. Genialny presezon i udział w tym sezonie przy bramce co 98min, tyle że praktycznie nie gra ale to już druga sprawa
2
@blakkudium nawet bym powiedział że musi, Mallorca krytycznie osłabiona a my musimy rotować bo zespół wygląda na zajechany a zaraz finał z Realem i półfinał z Interem. Flick nie ma wyjścia
1
@blakkudium czyli można się spodziewać większych rotacji. Fajnie by było gdyby zagrali dzisiaj (nie koniecznie w pierwszym składzie) Torre, Fort, Araujo, Eric i Victor, jeśli Fati faktycznie zasłużył to też może dostać minuty
0
Ciekawe jak będzie z rotacjami bo zaraz potem finał z Realem i mecz z Interem
2
https://tenor.com/pl/view/the-office-no-angry-steve-carell-michael-scott-gif-5606969
0
@lukkobe racja, również pozdrawiam
0
Ciekawe czy na presezon pojedzie
0
Warunkiem jego przyjścia jest odejście Christensena, dopóki się to nie stanie to nie ma tematu.
Nie zdziwiłbym się gdyby poszedł do Realu jeśli Alonso tam trafi
1
@ViscaelBarca2007 dobrze że jest AI do pomocy bo bym nie znalazł (:
https://www.givemesport.com/nico-williams-wage-demands-could-prevent-chelsea-move/?utm_source=chatgpt.com
300tyś funtów na tydzień to na Euro wychodzi gdzie 18mln brutto rocznie
1
@ViscaelBarca2007 coś czytałem latem że chce 20mln brutto w kontrakcie + niemałe premie
2
No to już wsumie mamy pewność że latem odejdzie
1
@ViscaelBarca2007 może zobaczę później.
Z celta już Flick testował to w końcówce. Martin strasznie ogranicza nasza grę więc albo odmrażamy Forta co jest bardzo wątpliwe albo próbujemy z Raphinha. Z Martinem będzie ciężko
0
@Filipem
Info już było. Rok temu bym powiedział że ok ale teraz to już naprawdę nie widzę sensu. Są inne priorytety a on by trochę kosztował, mogli wcześniej o tym myśleć
1
@ViscaelBarca2007 tak szczerze to bym się nie zdziwił jeśli by Flick kombinował z Raphinha na lewym wahadle jeśli Martnowi nie będzie dalej szło
0
@kanver_ https://tenor.com/pl/view/ferran-ferran-tiburon-ferran-barcelona-fc-barcelona-ferran-torres-gif-12713275306045132165