BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe ,,ostatnich meczach" wymień w ilu meczach i jakie błędy popełnił. Widzę że mocno się hejt nasilił po gorszym meczu z Interem i nagle wszyscy zapomnieli jak słabo grał Mats przed kontuzja że chcą go do pierwszego składu.
Każdy gol Interu praktycznie nie do obrony a hejt sie posypał, ale o dwóch ważnych interwencjach na przedpolu ktorw uchroniły przed groźnymi sytuacjami to już nikt nie pamięta, o podwójnej interwencji z Realem też cisza tylko wypominanie puszczenia gola z wolnego gdzie Mbappe miał bardzo dobra pozycję i nieważne jakby ten mur ustawił to miał dużo miejsca na strzał i uderzył idealnie, tyle.
Gdyby nie jego występy z Benfica i BVB to by nas w tym półfinale nie było
0
@fotohobby napewno Mats grał gorzej, Wojtek miał gorszy mecz i hejterzy się odpalili i stawiają niżej od fatalnego Ter Stegena z tego sezonu. Sufit ma wyżej tyle że osiaga go raz na parę lat.
Prime lepszy ma Mats ale bardziej stabilny jest Wojtek bo nie schodzi poniżej pewnego poziomu co sezon
1
Czytam komentarze żeby go sprzedać to tylko się za głowę można złapać. Najlepiej sprzedajmy wszystkich kluczowych graczy żebyście kupili sobie koty w worku z Nico na czele za gruby hajs
0
@KibicBarcy84 ,,Nie ma gry za zasługi? To za co,za nazwisko?"
Właśnie się skompromitowałeś, gra się za formę i umiejętności a nie zasługi i nazwisko. Ter Stegen poza pojedyńczymi sezonami to nie topowy bramkarz, kibice Barcy go mocno przehajpowali
0
@Lewangoooolsky wiesz ciężki temat bo to zawodnicy głosują na kapitanów ale to schematycznie widać że w większości przypadków opaskę dostają zawodnicy z najdłuższym stażem w zespole
1
@Krzywy95 bramkarzami się nie rotuje w takiej fazie sezonu
@fotohobby xd, tylko przypomnę że jego kontrakt będzie przedłużony nawet dłużej niż na rok. Aha czyli oceniamy go po jednym gorszym meczu? Już zapomniałeś jak grał Mats zanim się połamał?
@KibicBarcy84 to że jest tu dłużej to żaden argument, nie ma gry za zasługi. Czyli klasycznie umniejszanie po gorszym meczu, gdyby nie Wojtek to by nas nie było w tym półfinale. Mats sobie o niczym przypominać teraz nie musi bo w kluczowych meczach w tym sezonie nie ma prawa powąchać murawy. Pamięć przeciętnego kibica jest krótka ale łamiecie poprostu granice, nie pamiętacie już jak Mats grał przed kontuzja i po jak poważnej kontuzji wraca
4
Wystawienie Matsa w tym meczu nieważne jak zagra to naplucie w twarz Wojtkowi i nie obchodzi mnie że to kapitan, to ma być równa rywalizacja. Wojtek musiał tyle czasu czekać na szansę gdy w bramce stał PENA, powtórzę PENA a Mats ma dostać szansę praktycznie z marszu po dostaniu pozwolenia na grę w kluczowej fazie sezonu? Nawet mistrza nie mamy pewnego. Wojtek powinien dokończyć ten sezon i dopiero w następnym walczyć o skład
2
@lucas75 kompleksy na bok kolego
0
@MalanFCB @ventriloquist1 nie wiadomo czy Balde będzie mógł odrazu w pierwszym zagrać więc taki scenariusz musi być rozważany
1
@Nightraider Fort napewno zagra z Valladoid, Torre powinien zmienić Pedriego na ten jeden mecz chociaż a Victor jest opcja za Raphinhe, ten Dani Rodriguez powinien zagrać z Valladoid żeby Yamal odpoczął
0
@APTAPT sorry ale na nich muszą być ekstra rotacje czy nam się to podoba czy nie, zaraz mecz z Realem i rewanż z Interem
0
@kamilop np. takie że wczoraj im dłużej trwał mecz tym mniej był pod gra, mniej dostawał podań bo koledzy widzieli co się dzieje. Nie ma już tej świeżości. I to widać nie tylko w ostatnim meczu, Flick popełnił trochę błąd że nie rotował nim wcześniej a teraz już nie ma za bardzo kiedy
0
@Nightraider no w tym wywiadzie powiedział to wprost, szkoda że go nie sprzedadzą i nie kupią Garcii do rywalizacji z Wojtkiem
0
Ten Rodriguez mógłby dostać szansę, Yamal daje oznaki zajechania a zaraz El Classico i rewanż z Interem
1
@Nightraider prawda jest taka że Mats ledwo dostał pozwolenie na grę a już zaczyna się akcja jak z Bravo, ciekaw jestem czy Flick się ugnie bo obiektywnie nie powinien zagrać w tym sezonie. Wojtek tyle musiał czekać na szansę a w bramce stał PENA
1
@Nightraider jego to nawet wybielano po katastrofie na Anfield
5
Bardzo Lewego wczoraj brakowało. Ferran mimo że jest lepszy w rozegraniu i więcej pressuje to nie ściągnie tak obrońców, nie będzie robił tyle miejsca, nie zrobi takiego zagrożenia w powietrzu i nie będzie zbierał tych długich piłek
1
Zdjęcie Martina już w przerwie sugeruje że może nie zagrać w rewanżu, Flick wyraźnie zauważył ile problemów generował na boisku. Ustawienie Inigo na LO i Araujo w pierwszym jest bardzo prawdopodobne
0
Poprostu kosmita ale widać zajechaniu sezonem, im dłużej trwał mecz tym bardziej spuszczał z tonu i mniej dostawał podań bo koledzy widzieli co się dzieje, trzeba ogarnąć zmiennika na następny sezon chociaż z rezerw (Diarra, Virgil, Rodriguez, Toni)
9
Xd, szkoda że się tak nie przejeżdżali po Peni i Matsie tylko zawsze było że nie do obrony (((:
Jeszcze rozwalaja mnie komentarze że Mats na rewanż, jak chcemy koniecznie odpaść to proszę bardzo.
Słabszy mecz Wojtka ale żadna bramka na jego konto, błędy w kryciu doprowadziły do straty bramek
0
@ViscaelBarca2007 zgoda, sytuacja byłaby prostsza gdyby Balde był zdrowy. W takim wypadku De Jong musiałby się częściej cofać i pomagać w rozegraniu.
Zobaczymy co zrobi Flick
1
No Araujo wydaje się naturalna odpowiedzią na takich rywali ale no właśnie ale ciężko posadzić Inigo albo Cubarsiego mimo że Araujo grał ostatnio naprawdę dobrze. No chyba że wariant z Inigo na LO, ten Martin na LO to nawet kolejny argument za braniem pod uwagę Araujo bo musi mieć za sobą kogoś kto szybko skasuje akcje. Araujo ma cechy których nie ma reszta naszych obrońców więc decyzja nie jest oczywista
1
@Pitinho nie ma za bardzo nad czym debatować bo nie kupimy ,,9" tego lata a napewno dłużej w Sportingu nie zostanie. Ale już załóżmy że kupujemy to według mnie Gyokeres to zbyt duże ryzyko w naszej sytuacji, może wypalić i być najlepszym napastnikiem w Europie ale równie dobrze może być kolejnym flopem z Portugali
4
@kcule14 Lewy, Balde i Eric
1
@blakkudium teraz to już nie wiem gdzie by go upchnąć. Bernal, Casado, Frenkie, Eric, Gavi na tej pozycji są, napewno byłby wartościowym członkiem kadry no ale to już naprawdę byłby duży problem bogactwa
1
Polecam przeczytać tą nitke z analizą dzisiejszego meczu, bardzo dobrze opisane i przeanalizowane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium no nie powiem aż mnie zatkało xd. Po usłyszeniu czegoś takiego negocjacje powinny być natychmiast zerwane
@Kozinho. chyba z Arabii najwyżej xd, nikt normalny mu tyle nie da
8
Nie ma sensu, potrzebujemy zmiennika dla Balde ale bez przesady. Żaden z nich się nie zgodzi na zmiennika a Balde jest dużo młodszy więc nie ma sensu wydawać takich pieniędzy na Grimaldo który za moment będzie miał 30 lat. Można wziąć Michella z Crystal Palace na zmiennika za free, dobry solidny zawodnik.
O Grimaldo można było myśleć jak był za darmo dwa lata temu
32
Świetną robotę robi Belletti, ciekawe czy dostanie awans do Barcy B. Diarra pracuje żeby pojechać na ten presezon widzę, szybko się zaklimatyzował.
Brawa dla chłopaków