BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy to Panowie! Idziemy po ten tryplet!
11
Admin zadbał o emocje przed meczem xd
0
@Kengo no nie, Fort kiedy ma minuty gra dobrze w defensywie, narazie przeciętnie. Martin za to przeciętny w obronie i bardzo słabo w ataku
5
Kurde liczyłem na tego Forta ale trudno. Oby dzisiaj rozpoczął się marsz po tryplet zaczynając od wygrania PK (:
2
@Michas_13 oj bardzo dużej ilości osób się teraz naraziłeś xd. Temat na dłuższą dyskusję a nie chce mi się przed meczem za bardzo. Powiem tak, Messi powinien wtedy zostać za rozsądną cenę ale jego powrót teraz jest bez sensu, tylko marketingowo się opłaca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ali3gator Marquez odszedł i rozmontowali skład
0
Czyli standardowo, będzie obiecane jak wcześniej z Messim
1
@ViscaelBarca2007 bardzo rzadko tacy zawodnicy jak Pedri zdobywają ZP, nasze legendarne trio nawet jednej nie zdobyło a to wiele mówi (mieli też gorzej przez Messiego i Ronaldo). Też bym jemu dał bo jest absolutnie kluczowy i poprostu genialny ale tak naprawdę ciężko będzie o top5. Ale liczę że zaskoczą
0
@partymaker no ciężka sprawa bo Eric nigdy po lewej stronie nie grał i nie wiadomo jak poradziłby sobie w odwrotnej pozycji. Ale ciężko żeby zagrał gorzej niż Martin
1
@FCB_dimiC trzeba coś kombinować bo ten Martin to strasznie słaby punkt w takim meczu. I tak dobrze że główna siła Realu jest po drugiej stronie boiska ale sama obecność Martina bardzo osłabia grę ofensywną. Fort już pokazał że bardzo dobrze sobie tam radzi, tylko problemem jest brak minut przez co może popełniać błędy w obronie
0
Dobry prognostyk ale za późno, raczej nie ma szans że posadzi Martina dzisiaj a szkoda bo strasznie ogranicza grę ofensywną
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy ktoś naprawdę wierzy że oddadzą finał walkowerem xd?
1
@blakkudium tak ale nie pamiętam żeby to było tak usilne ostatnio skierowane na jednego sędziego
38
Jprdl przecież to powinno być karane
4
@blakkudium no i co z tego? Presja już nałożona i wyobraź sobie co będzie myślał sędzia gdy trafi się sporna sytuacja która może zadecydować o wyniku.
Takie coś powinno być karane
0
@Faro mówię że to kto zacznie rozstrzygnie się w presezonie. Serio wierzysz że Flick tak nagle w kluczowej fazie sezony stwierdził że jednak ten Mats będzie numerem jedne w następnym sezonie?
1
@Faro ta napewno Flick tak zdecydował jak Mats nie zdążył wrócić xd. W presezonie się rozstrzygnie najpewniej. To że jest kapitanem nie daje mu za darmo pierwszego składu
0
@lukkobe jeśli chcemy wziąć Taha i w tym samym okienku kupić LS i kogoś na bok obrony to musi odejść Christensen albo Araujo, ten pierwszy blokuje narazie i nawet nie wrócił więc do sprzedaży daleka droga a ten drugi nje odejdzie, musiałoby dojść do sporych kwasów
2
Kolejna motywacja żeby się po nich przejechać jutro. Obrzydliwe zachowanie
1
Czyli koniec tematu Taha, teraz trzeba przedłużyć Christensena żeby nie odszedł za darmo i liczyć że ograniczy problemy zdrowotne
0
@Michu94 ma potencjał na dobrego trenera ale tak z buta na głównego trenera Realu to za szybko xd. Wydaje mi się że Alonso dał im kosza i zaczynają panikować bo nie ma kogo wziąć, zaraz będzie pewnie temat Zidana
3
Bardzo dobry artykuł, dobrze że ktoś poruszył ten problem. O ile do reszty nie można mieć pretensji do Flicka bo robi mega robotę to o rotacje można mieć pretensje bo powinno być ich więcej i są zawodnicy którzy zasłużyli na więcej minut
2
@korn234 ale wiesz że to tak nie działa że dodajesz Ferranowi te minuty i ma tyle samo więcej goli? Ferran nie utrzymałby takiej regularności, też gra jako joker z ławki zwiększa jego efektywność
0
@Azi jeśli chcesz być ciągle dymanym to tak
0
@Fantastyczny Chłopiec kupiec powinien się znaleźć bo to porządany profil na rynku
0
@Fantastyczny Chłopiec wtedy nie mieliśmy takiej pozycji negocjacyjnej, teraz to ich podstawowy obrona i gra dobrze i solidnie. Oddanie go za darmo to porażka
@Fake69 teraz chyba 7 mln brutto po rozłożeniu pensji, wcześniej było coś koło 14/15
2
@Bolton pomarzyć zawsze można (:
@Lucyffffer1922 wcześniej bym powiedział że oddadzą za darmo ale teraz już naprawdę nie można się dać wydymać, Lenglet jest ich podstawowym zawodnikiem i prezentuje dobry poziom. Albo płacisz albo wystawiamy go na rynek, potrzebujemy kasy
1
@chavez ,,a każdy w ciemno wziął by wtedy za niego Nico po mistrzostwach Europy"
Nie nie każdy w tym ja, Nico to nie poziom Raphinhi