BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro ta i kto będzie zmieniał Lewego xd? Przy odejściu Ferrana odrazu musiałoby być zastępstwo np. David.
Z tym Nico też się tak nie rozpędzaj bo tej kasy za Torresa to byśmy odrazu nie dostali tylko w ratach a żeby kupić Nico to trzeba odrazu wpłacić klauzule
1
@norbi77 dobry pomysł ale trudny do zrealizowania, też samo to mało da, przydałoby się jeszcze skasować LN i usunąć dogrywki z wyłączeniem finałów i tak naprawdę po problemie
0
@Michu94 Pep to niech sobie zrobi najpierw minimum rok przerwy bo się wypalił, pójście teraz do Milanu odrazu to może być strzał w kolano
0
@koziar to podają media a oni też na 100% nie wiedzą. Nie
0
@koziar całe szczęście ale dokładnych zapisów umowy nie znamy więc jakiś tam procent szans pewnie jest. Zobaczymy co wykombinują bo nie zapowiada się żeby Real wygrał cokolwiek w tym sezonie i raczej Carlo w takim przypadku nie zostanie
@Tabaluga37 pewnie opcja Zidana zaraz będzie grzana albo trenera Bournemouth Antoni Iraola
1
@koziar @Tabaluga37 tyle że Alonso zostanie w Bayerze najpewniej
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/bundesliga/a-jednak-xabi-alonso-podjal-decyzje-chodzi-o-real-madryt/yrjxmv8
Tymczasem grzana opcja Kloppa
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,31815488,media-juergen-klopp-nastepca-ancelottiego-w-realu-madryt.html
3
No i super, teraz wygrać z Betisem i powiększyć przewagę
4
Oczywiście że tak może być, narazie trzeba się skupić na rejestracji kontraktów i nie powinno być absolutnie żadnego transferu dopóki nie przedłużymy i zarejestrujemy kontraktu Yamala.
Jeśli jakieś transfery będą w lato to muszą być dobrze zweryfikowane bo nie mamy miejsca na błąd.
Też jestem niemal pewny że Guille Fernandez zacznie od nowego sezonu wdrażać się do pierwszego zespołu, pewnie załapie się też Toni. Fajnie by było gdyby Dani Rodriguez pozbył się problemów z kontuzjami bo byłby znaczącym wzmocnieniem. Farre też może się załapać tym bardziej że szukamy zmiennika dla Kounde i opcjonalnie Balde
18
Ciekawy trener, łączy wyniki z rozwojem indywidualnym zawodników. Niedługo będzie pewnie awans do Barcy B a potem zobaczymy jak rozwinie się jego kariera
1
@Messibestplayerintheworld standardowo ,,argument" z Bartomeu. Laporta robi wszystko pod swoja kadencję i nie patrzy co będzie potem. Tak wzmocnił skład i sprowadził ważnych piłkarzy ale chyba zapominacie ile przy okazji było flopów, jeszcze trzymanie tyle czasu Xaviego który niemiłosiernie marnował potencjał kadry a o zatrudniu niekompetentnych ludzi na ważne stanowiska (wsumie to już na wszystkie) nie wspomnę. Znowu będzie głosowanie pod wpływem wyników jak z Bartomeu. I proszę mi tu nie pisać głupot że nie ma lepszej alternatywy
1
Brak Lewego wogóle nie dziwi, od dawna można było się zorientować że Flick zdecydował że Ferran będzie grał w tych rozgrywkach a Lewy odpoczywa na ligę i LM. Dopiero w ewentualnym finale mogą być wątpliwości. Zresztą Torres musi łapać regularnie minuty bo w następnym sezonie będzie musiał grać więcej
2
https://zapodaj.net/plik-0USsifNvSx
0
@krol211 nie znamy dokładnych zapisów, mogą być klauzule zerwania umowy
11
@PatrykBarca idiotyczny argument, Kane przeszedł do Bayernu w swoim prime więc jasne że był blisko rekordu a Lewy prime osiągnął w Bayernie, już daruje sobie porównania wiekowe bo tyle to sobie możesz sprawdzić.
Jeszcze tylko przypomnę że Lewy ustalił rekord grając dużo mniej minut niż Kane gdy był blisko jego pobicia, gdyby nie kontuzja to tych bramek byłoby jeszcze więcej
0
@krol211 mówię o tym co kiedyś czytałem (teraz linka nie znajdę) a nie o faktach. Nikomu teraz swojej opinii nie narzucałem tylko pisze co myślę i co czytałem
0
@krol211 przeczytaj jeszcze raz co napisałem włącznie z linkiem
3
Z ta wypowiedzią o Matsie to z dystansem narazie, to może być sygnał dla Wojtka żeby nie poczuł się zbyt pewnie ale bądźmy szczerzy przywrócenie Matsa na decydujące mecze sezonu po takiej kontuzji w miejsce Wojtka w świetnej formie to sabotaż i są naprawdę małe szanse że taka decyzja się obroni. Nie będzie też wtedy odwrotu bo Wojtek musiałby być wyrejestrowany żeby Mats mógł zagrać więc jedyna alternatywą będzie..... Pena
0
Nic dziwnego bo przyjście Taha jest uzależnione od odejścia Christensena który nadal nie wrócił do gry
0
Opcja Vlahovica powinna pójść odrazu do kosza, na wpłacenie klauzuli za Osimhena nas nie stać a jeślibyśmy chcieli negocjować to cena pójdzie w górę.
Według mnie można ten jeden sezon jeszcze przeczekać i zebrać kasę bo mamy Lewego+Ferrana ale później to już trzeba kogoś wziąć no chyba że Ferran da radę jako starter i będzie regularny. Narazie jedynie bym rozważył Davida za free
1
@blakkudium z tego co czytałem to Klopp bardzo chciał (pewnie nadal chce) poprowadzić wielki klub z gotowym projektem gdzie nie będzie musiał budować wszystkiego od nowa, w Realu to dostanie + szykują się transfery latem (Trent, Zumbimendi i pewnie jakiś LO). Wszystko się układa w całość ale mam nadzieję że nic z tego nie wyjdzie
0
@blakkudium Zidane napewno będzie rozważany, też bym się nie zdziwił gdyby poszli po Kloppa ale tu będzie utrudnienie przez umowę z Red Bullem. Zresztą sam zobacz
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,31815488,media-juergen-klopp-nastepca-ancelottiego-w-realu-madryt.html
Oby to był fake
0
@blakkudium ciekawa opcja ale jakoś wątpię że Real weźmie niesprawdzonego trenera, nawet tego Alonso nie wzięli wcześniej bo chcieli żeby nabrał doświadczenia. No tylko tych sprawdzonych opcji jest poprostu mało albo wcale
1
@blakkudium @LambiPL no sytuacja w tym przypadku nie jest już taka jasna jak kilka miesięcy temu. Według dyrektora sportowego Bayeru uzgodnili z Xabim że wypełni kontrakt który obowiązuje do 2026r., miał też podobno odrzucić ofertę Realu z powodów osobistych (podobno podkreślam). Jeśli Carlo odejdzie już po tym sezonie to pewnie będą musieli kogoś innego wziąć
0
@Barca_Big_Moment sądzę że wchodzenie na psychiatryk nie ma sensu
0
@sopelinho sorry błąd, Lewy 8 (7 wykorzystanych) a Kylian teraz 8 (6 wykorzystanych) biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki klubowe
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/elfmetertore/spieler/38253
https://www.transfermarkt.pl/kylian-mbappe/elfmetertore/spieler/342229
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kamiloza91 nadmierna pewność siebie nie jest tutaj wskazana, w półfinale będzie bardzo trudny mecz a potencjalny finał z PSG byłby najtrudniejszy w całej tegorocznej edycji. Mamy młodą i krótką kadrę, dużo rzeczy się może do końca sezonu wydarzyć
0
@Bogan zależy, ale narazie można powiedzieć tyle że jeśli Mats będzie grał tak jak przed kontuzja to się z ławki nie podniesie
17
@Barca_Big_Moment na zachętę xd, gość nie zasłużył na jakiekolwiek minuty a ty mu chcesz dawać pierwszy skład na zachętę? Co to byłby za przykład dla innych? Fatalny sposób zarządzania kadra i szatnia by to był.
Flick mówi to samo co De Zerbi tylko łagodniej
22
No i super, mam nadzieję że będzie to dłuższa umowa niż jeden rok, przynajmniej 1+1. Bardzo dobry bramkarz, weteran w szatni i zarabia bardzo mało