0

@Filipem


Info już było. Rok temu bym powiedział że ok ale teraz to już naprawdę nie widzę sensu. Są inne priorytety a on by trochę kosztował, mogli wcześniej o tym myśleć

1

@ViscaelBarca2007 tak szczerze to bym się nie zdziwił jeśli by Flick kombinował z Raphinha na lewym wahadle jeśli Martnowi nie będzie dalej szło

0

@yoli Alonso ma pole żeby zagwarantować sobie transfery. Kogo wezmą jeśli odmówi? Klopp nie przyjdzie, już to zdementowali. Z opcji zostaje wsumie tylko Zidane wrazie albo niesprawdzeni trenerzy a Real takich za bardzo nie bierze

0

@partymaker @Astad może być różnie bo potencjalne przyjście Alonso to może być transakcja wiązana z np. Wirtzem. Real na to stać więc wszystko jest możliwe

0

Jak nie będzie dobrych ofert to powinien zostać, dałby opcje rotacji po obu stronach obrony, zagra bez problemu na wahadle też. Tylko trochę problematyczna ta niska klauzula

9

@FCB24 parasol ochronny xd? Lewy jest chyba najczęściej hejtowany tutaj

6

Żeby nam się to czkawką nie odbiło, jak już chcieli zaczepiać to mogli poczekać chociaż do końca PK

15

@Arden z jednej strony nie powinien się tak zachowywać ale z drugiej go rozumiem. Jeśli sytuacja się nie zmieni a nic na to nie wskazuje to powinni go wypożyczyć bo taka sytuacja nie jest na rękę ani jemu ani nam

1

@Persempretito dzięki i nawzajem

0

@Rifek nie będzie, wytłumacz mi jak masz zamiar dokonać przynajmniej 3 transferów latem które tanie nie będą? Bo ,,9" to maks trzecia w kolejce jest do wzmocnienia

3

Jeśli sytuacja się nie zmieni a na to się nie zapowiada to powinien iść na wypożyczenie bo taka sytuacja nie jest na rękę ani jemu ani nam

16

Bardzo złe informacje. Zostajemy z trzema graczami na trzy pozycje w ataku na kluczowe mecze. Sam Lewy też wypada z wyścigu o złotego buta a miał duże szanse na historyczne osiągnięcie

0

@Rifek no ale nie napisałem że nie ale nas poprostu nie stać i takie komentarze można sobie darować. Jeśli będzie jakiś transfer latem to LS albo na bok obrony a na ,,9" nie ma co liczyć bo nie ma za co

0

@noface co ma zastawić? Kogo sprzedać? Mamy krótką ławkę i każdy sprzedany musiałby być zaraz zastąpiony kimś innym. Zakup ,,9" to koszt blisko 100mln a są inne ważniejsze potrzeby

2

@noface wy kiedyś zrozumiecie że nas nie stać? Byście pół składu wzmacniali ale za co to już nie wiecie

0

@ikar34 De Jonga nie wypchniesz a Araujo nie po to był przedłużany żeby go zaraz sprzedać, by musiał też zaraz ogarnąć zastępstwo a nie ma tyle miejsca w limicie

0

@ikar34 za co ma sprowadzić xd?

1

@Pixelo bo z nim nie ma wyników xd? Nie ośmieszaj się

2

Mega ważne zwycięstwo. Brawa za walkę do końca

0

Myślę że wciśniemy tego gola ale naprawdę strasznie widać brak Balde. Martin nie daje dzisiaj kompletnie nic, ani w obronie nie ogarnia ani w ataku nie stwarza zagrożenia. Spróbowałbym z Fortem w drugiej połowie bo gorzej być nie może.
W lato naprawdę trzeba się rozejrzeć za zmiennikiem dla Balde o podobnym profilu np. Vanderson

0

@Faro mogę to samo napisać o Raphinhi.
Piszę bo twój komentarz zabrzmiał jakby Raphinha nic bez Yamal nie robił. Negowanie któregoś z nich nie ma sensu bo obaj są kluczowi ale jakbym miał wskazać koniecznie jednego to na ten moment Raphinha.
Stworzone szanse określają jaki wpływ ma zawodnik na grę zespołu, kreacje, stwarzanie sytuacji bramkowych. Oczywiście wpływ na tą statystyke ma pozycja na boisku ale tu jest podobnie

0

@Faro utworzone szanse (La Liga)
Raphinha - 77
Yamal - 52
G/a (La Liga)
Raphinha - 21
Yamal - 17

0

@ViscaelBarca2007 ta lewa strona to w każdym meczu kiedy nie gra Balde funkcjonuje słabiej, często mocno słabiej.
Dlatego w lato dobrze by było ściągnąć kogoś kto będzie mógł zastępować Balde, np. Vanderson który taka opcje daje po obu stronach ale to już zależy od środków

1

@FCB24 niby dlaczego? Rozwinął się względem poprzedniego sezonu, daje dużo w pressingu i jest często nieprzewidywalny.
2023/24: 1958min, 11 goli, 0 asyst
2024/25: 1545: 5 goli, 8 asyst
Do tego dochodzi duża nieskuteczność w tym sezonie bo naprawdę bardzo dobrze dochodzi do sytuacji ale musi popracować nad wykończeniem, wtedy będzie dawał jeszcze więcej.
Dobrze że dostaje minuty tym bardziej że Olmo co chwilę jest połamany

0

@19Macio93 @Wiktor91 Araujo po kontuzji był długo wprowadzany przez Flicka a Christensen już któryś raz się połamał więc bardzo ciężko powiedzieć kiedy zagra

1

Teraz każdy mecz będzie bardzo ważny, nie można się potknąć zwłaszcza że zaraz dwumecz z Interem.
Super że Lamine odpoczywa w końcu bo widać było po nim wręcz zajechanie.
Ciekawe czy Christensen dostanie jakieś minuty czy jeszcze za wcześnie

62

Już nawet Flicka złamała ta liga

0

@SinMistico twoje dwa wymarzone transfery to koty w worku które razem wyniosą nas gdzieś 120/130mln a gdzie jeszcze pensje? Świetny pomysł żeby zaryzykować zniszczeniem naszych finansów.
Co ma niby Raphinha do przedłużenia Yamala?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?