BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lambard kasa to jeden problem a jeszcze dochodzi miejsce w FFP którego na ten moment nie mamy.
Na te boki obrony jest jeszcze Farre ale przydałby się ktoś bardziej doświadczony bo i tak mamy młodą kadrę. Na LS byłby ten Dani Rodriguez tyle że ciągle połamany.
Araujo nie odejdzie a Huijsen to kibic Realu i już są plotki jego transferu tam.
Odejście Fatiego to też marzenie narazie, nawet na wypożyczenie nie chce iść
1
@lambard jakbym miał powiedzieć na teraz to nie kupimy ale do lata się może trochę zmienić. Trzeba szukać opcji w rezerwach. Tak tylko przypomnę że są kontrakty do rejestracji a taki Nico to bardzo duże obciążenie
0
@kondzix2115 bardzo wątpię, u Xaviego wszedł z buta i grał bardzo solidnie, daje rade zarówno w obronie i podłączaniu się do ataków. No tylko że Xavi przyspawał go do ławki gdy wrócili kontuzjowani i doszło do sytuacji że nie grał ani w rezerwach ani w pierwszym zespole co wsumie utrzymuje się do teraz.
Puig był leniem i nie potrafił się dostosować do założeń taktycznych, sam talent nie wystarczy i nic dziwnego że został skreślony
3
Jedynie racjonalne wytłumaczenie tej sytuacji to chyba że są z nim problemy pozasportowe bo nie wierzę że to decyzja czysto sportowa.
Fort ma dużo wyższy sufit od Martina i teraz przy kontuzji Balde bardzo by się przydał ale nawet nie ma co teraz liczyć na to bo jest bez formy przez ciągłe siedzenie na ławce. Martin nie gra źle ale to nie jest poziom na tak ważne mecze, daje też dużo mniej w ataku co bardzo widać w ostatnich meczach
0
@blakkudium no tylko nie widzę opcji kogoś sprzedać za bardzo, najwyżej Christensen ale najpierw musi coś pograć.
Nie zapominajmy też o przedłużeniach kontraktów zwłaszcza Yamala co zwiększy wydatki na wynagrodzenia i utrudni transfery
6
Wolę Bayern bo wygodniej na nich grać ale szanse że przejdą są niemal zerowe. Inter to faworyt a do tego wypadł Musiala, Neuer, Davies i Upamecano. Bardzo ciężki półfinał się zapowiada
1
@blakkudium marzenie ściętej głowy to mało powiedziane bo wątpię że na jednego nas stać :D
Będzie trzeba uzupełnić szkółką, Dani mógłby się w końcu pozbierać
1
@ViscaelBarca2007 niby ta ale ten wniosek ma termin, to nie jest tak że na długi czas mamy na niego haka tylko na określony czas i według mnie trzeba poprostu się go pozbyć
1
@blakkudium Frimpong robiłby szerokość na całej prawej stronie i Yamal wtedy jeszcze bardziej do środka jak kiedyś Messi przez co miałby większy wpływ na grę. Na papierze genialna opcja ale ciekawe jak będzie z kasą i zdaniem Laporty bo poprzedniego lata szybko uciął łeb temu tematowi
1
@ViscaelBarca2007 @blakkudium mimo wszystko ja bym się nie zastanawiał :D
1
@PietrasCoelho chodzi mi o to że wtedy moglibyśmy grać np. tak
----------------------Szczęsny
----Kounde---Cubarsi/Araujo---Inigo
Frimpong---------Bernal-------------Balde
-----------------------Pedri
---------Yamal------------------Raphinha
--------‐-------------Lewy
Frimpong daje opcje gry na wahadła która mogłaby być stosowana naprzemiennie z klasycznym 4-3-3 przez wymienność pozycji, zwiększyło by to potencjał ofensywny i wpływ na grę głównie Yamala i Raphinhi, dałoby też więcej szerokości.
Wtedy klasyczny LS oprócz ewentualnego takiego jokera nie jest potrzebny
1
Nadal bym bardzo chciał tego Frimponga bo daje naprawdę dużo możliwości taktycznych i potencjał reszty mógłby być jeszcze bardziej wykorzystywany.
Ale jeśli nie on to Vanderson.
Tyle że spekulacje będą miały sens dopiero w trakcie okienka kiedy będzie wiadomo na ile sobie możemy pozwolić
0
@Gaz a ty dalej tęsknisz za Xavim i Pedriego chcesz sprzedać? Araujo jest pod formą i popełnił duży błąd przy trzecim golu ale miał dwie interwencje ratujące wcześniej ale o tym już nie wspomnisz co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 zależy, Lewy jest już częściej rotowany przez Ferrana. Raphinha rzadko jest rotowany ale ma chociaż jakiś zmienników a najgorzej jest z Yamalem bo nie mamy wsumie nikogo kto mógłby go zastępować. Jak nie będzie transferu w lato to będzie trzeba liczyć że Toni będzie dostawał jakieś minuty albo najlepiej żeby Dani Rodriguez w końcu się pozbierał, na Diarre będzie trzeba raczej chwilę poczekać
1
Brak słów poprostu
0
@blakkudium i tak pojedziemy na presezon, biorąc pod uwagę nasza sytuacje finansową to plusów poprostu nie ma
1
@blakkudium obiektywnie nie mamy prawa poprostu tam jechać. Szkoda że się nie zakwalifikowaliśmy bo duża kasa nam przeszła koło nosa
1
@blakkudium nieironicznie prędzej kupimy Diaza w ratach za 75mln niż Nico za 58mln wpłacając klauzulę. Pisałem co chwilę w lato żeby brać Doue zamiast Olmo i byłoby teraz po problemie, teraz praktycznie nie ma w czym wybierać
0
@Cule1234 i na co ten pomocnik xd?
0
@626 Dani to już od dwóch lat dostaje ten awans ale co chwilę jest połamany, jeśli nie pozbędzie się tych problemów to nic z tego nie będzie mimo że jest bardzo dobry
0
@partymaker to to już wogóle nieporozumienie ale czego się spodziewać jak nasza polityka transferowa leży od wielu wielu lat
1
Najpewniej rezygnujemy bo nas nie stać ale dobrze, zbyt duże ryzyko przy naszych finansach.
A przy okazji szkoda że tracimy Cordero
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ten Marmol wsumie ma sens bo daje opcje na LO i ŚO ale wtedy już można całkowicie wykluczyć przyjście Taha, nie dziwię się bo pewnie już do zarządu dochodzi jakimi środkami będziemy dysponować i że sprzedaż Christensena na jakiś korzystnych warunkach jest mała na ten moment
0
@blakkudium bardziej wypożyczenie, jakoś nie mogę zrozumieć czemu praktycznie nie gra. Jak jeszcze był w rytmie meczowym to zjadał Martina. Pewnie są jakieś problemy pozasportowe bo nie wierzę że to decyzja czysto bazowana na umiejętnościach
1
@blakkudium na początku myślałem że wezmą Farre ale wsumie Torrents bardziej pasuje profilem do Balde więc ma to większy sens bo Martin to bardziej defensywny obrońca i w ataku daje poprostu mniej. Szkoda też tej sytuacji z Fortem bo idealnie by siadł tam teraz
1
@Rifek wszystkie media tak piszą
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/tyle-ma-pauzowac-mbappe-wiadomo-co-z-finalem-pucharu-krola/267593
Jak próbuje znaleźć konkretnie punkt regulaminu to tylko coś znalazłem artykuł 56 ustęp 6.
,,kary zawieszenia nałożone w jednych rozgrywkach mogą być rozszerzone na inne oficjalne zawody, jeśli przewinienie ma szczególnie ciężki charakter"
Inne źródła też faktycznie podają że nie wpływa na PK to zobaczymy, ale obstawiam że nie ma co marzyć o 3 meczach zawieszenia
0
@Rifek zobaczymy bo z tego co czytałem to bezpośrednie czerwone kartki otrzymane w lidze obowiązują we wszystkich następnych oficjalnych meczach rozgrywek krajowych
0
@Barcafan2020 ,,26-latka na pewno ominie spotkanie z Athletikiem, a w przypadku co najmniej trzech meczów zawieszenia, Mbappe nie mógłby wystąpić również w finale Pucharu Króla z Barceloną"
Jak widać nie mógłby