BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future tak szczerze to może więcej zależeć od samego Nico bo nikt go nie kupi jeśli nie obniży swoich chorych wymagań finansowych. Więc jakby wziąć dosłownie to co musisz i dać mu pensje jaką chce (ok. 23/24mln brutto) to byłbyś poprostu sabotaż i nikt normalny tyle nie da
0
@ShawnC no to link to tej wypowiedzi chce xd. Ale nawet jak tak powiedział to tak jak mówię to się poprostu nie klei
0
@ShawnC no czyli Deco nic nie powiedział. Typowy artykuł żeby ,,wytłumaczyć" zirytowanym kibicom przez media dlaczego go nie kupiliśmy. Gdybyśmy go chcieli to byśmy normalnie rywalizowali z PSG o niego, byłby tańszy od Olmo więc bajki o FFP można sobie w tyłem wsadzić, u nas miałby też w perspektywie pierwszy skład na swojej pozycji (LS) a tam ma konkurencję ze strony Barcoli i Kvary
0
@ShawnC masz link? To się nie klei bo Doue pod względem zarówno ceny jak i pensji był tańszy od Olmo
0
@ShawnC no nie dało bo się nawet nie zainteresowali
0
@ShawnC tym bardziej szkoda że nie wzięli tego Doue latem tylko Olmo, teraz nie wiadomo jak z kasą a opcje też nie powalają
1
Z jednej strony bym chciał żeby się pokazał z dobrej strony.... ale z drugiej nie za bardzo xd
1
Verbruggen to najsłabsza z tych opcji, tylko Chevaliera i Garcię bym brał pod uwagę
0
@takisobiektos toć to przyszły zwycięzca ZP :D
0
@takisobiektos Fati + 30mln w czterech ratach i umowa stoi
3
Oho zaraz będzie Leao grzany :D
0
@Gaucho tak tylko w linku masz napisane że nie podpiszemy nikogo (:
3
@Gaucho z jednej strony tak ale z drugiej tracisz praktycznie wszystkich zawodników bez kontraktów bo nikt tyle czekać nie będzie
2
@Criss18Barca xd, twój idol jest akurat mistrzem w tym aspekcie (:
5
Pomarzyć nikt mi nie zabroni....
0
@kanver_ do obrony nikogo nie kupimy jak kogoś nie sprzedamy
@Messibestplayerintheworld tyle że to nie zawodnik na ważne mecze
@Kuchar masz takiego Michella za free, są opcje
@krzywy w rezerwach tam często grał
3
Nie rozumiem czemu szukamy RB zamiast LB, przecież za Kounde mamy Erica i opcjonalnie Forta, Casado i Araujo a za Balde wsumie tylko Martin bo z Forta prawie Flick nie korzysta. Nw może faktycznie Flick chce postawić na tego Torrentsa ale to też mamy tego Farre na RB
6
Dobrze że już praktycznie po sezonie i Lewy wrócił bo byłoby nieciekawie
0
@slayer będzie wypożyczony po sezonie
0
@LukaszFan żaden z nich nie ma 6 goli w sezonie, wypadałoby sprawdzić zanim się coś napisze
1
Według mnie to bardzo mało prawdopodobne, żaden większy dziennikarz tego nie potwierdził, wypowiedzi Flicka i Deco też wogóle nie sugerują zakupu bramkarza, środków też dużych nie mamy. Ale bardzo bym chciał żebyśmy kupili tego Garcię albo Chevaliera. Tyle że podstawowy warunek to sprzedaż Matsa bo z nim nie da się normalnie rywalizować a nie po to bierzesz młodego bramkarza za niemałe pieniądze żeby siedział na ławce bo kapitan zacznie robić cyrki jak z Bravo. Wojtek jest dużo lepsza opcja do uczciwej rywalizacji, jest tańszy i jest weteranem w szatni. Narazie się wstrzymajmy aż ktoś poważniejszy to potwierdzi, albo czy wogóle potwierdzi
0
@David_Martin co ja właśnie przeczytałem xd
0
@DonVincenzo ma 19 lat dopiero, opcja do pierwszego składu będzie gdzieś za 3 lata maks chyba że potężnie zaskoczy
6
@BobSwagger fenomen w tym sezonie, razem z Chevalierem najbardziej perspektywiczny bramkarz obecnie
3
Lecimy xd. Ale tak serio te informacje o Matsie muszą mieć jakiś powód, może ktoś się w zarządzie ogarnął że mamy problem w bramce
1
Sprzedać go w końcu i kupić tego Chevaliera albo Garcię
0
@czar007 pomarzyć zawsze można
3
Cenie go i uważam że będzie top obrońca jeśli się będzie dalej tak rozwijał i świetnie do nas pasuje. Super by było go ściągnąć jeśli Araujo odejdzie ale to jest tylko robienie nadziei kibicom i próba pokazania wszystkim że ,,walczymy" o takich graczy jak Huijsen. Raz że nie wydamy tyle na ŚO nawet przy sprzedaży Araujo (mimo że cena bardzo dobra i warunki płatności też) tylko te środki poszłyby na wzmocnienie innych pozycji. Sam Huijsen też preferuje Real i napewno nawet nie pomyśli żeby czekać na nas aż kogoś sprzedamy, ogarniemy FFP i do ostatniego momentu będziemy się zastanawiać jak go zarejestrować. Nie ma co się nastawiać bo nic z tego nie będzie
0
@tbas niestety bardzo prawdopodobne, warunki płatności też bardzo dobre.... chyba tylko chciwość Pereza może to zatrzymać xd
2
@blakkudium Xabi jak nic musiał sobie coś zagwarantować, nie poszedłby w ciemno bez transferów