1

@Pedri16Future tak szczerze to może więcej zależeć od samego Nico bo nikt go nie kupi jeśli nie obniży swoich chorych wymagań finansowych. Więc jakby wziąć dosłownie to co musisz i dać mu pensje jaką chce (ok. 23/24mln brutto) to byłbyś poprostu sabotaż i nikt normalny tyle nie da

0

@ShawnC no to link to tej wypowiedzi chce xd. Ale nawet jak tak powiedział to tak jak mówię to się poprostu nie klei

0

@ShawnC no czyli Deco nic nie powiedział. Typowy artykuł żeby ,,wytłumaczyć" zirytowanym kibicom przez media dlaczego go nie kupiliśmy. Gdybyśmy go chcieli to byśmy normalnie rywalizowali z PSG o niego, byłby tańszy od Olmo więc bajki o FFP można sobie w tyłem wsadzić, u nas miałby też w perspektywie pierwszy skład na swojej pozycji (LS) a tam ma konkurencję ze strony Barcoli i Kvary

0

@ShawnC masz link? To się nie klei bo Doue pod względem zarówno ceny jak i pensji był tańszy od Olmo

0

@ShawnC no nie dało bo się nawet nie zainteresowali

0

@ShawnC tym bardziej szkoda że nie wzięli tego Doue latem tylko Olmo, teraz nie wiadomo jak z kasą a opcje też nie powalają

1


Z jednej strony bym chciał żeby się pokazał z dobrej strony.... ale z drugiej nie za bardzo xd

1

Verbruggen to najsłabsza z tych opcji, tylko Chevaliera i Garcię bym brał pod uwagę

0

@takisobiektos toć to przyszły zwycięzca ZP :D

0

@takisobiektos Fati + 30mln w czterech ratach i umowa stoi

3

Oho zaraz będzie Leao grzany :D


0

@Gaucho tak tylko w linku masz napisane że nie podpiszemy nikogo (:

3

@Gaucho z jednej strony tak ale z drugiej tracisz praktycznie wszystkich zawodników bez kontraktów bo nikt tyle czekać nie będzie

2

@Criss18Barca xd, twój idol jest akurat mistrzem w tym aspekcie (:

5

Pomarzyć nikt mi nie zabroni....


0

@kanver_ do obrony nikogo nie kupimy jak kogoś nie sprzedamy

@Messibestplayerintheworld tyle że to nie zawodnik na ważne mecze

@Kuchar masz takiego Michella za free, są opcje

@krzywy w rezerwach tam często grał

3


Nie rozumiem czemu szukamy RB zamiast LB, przecież za Kounde mamy Erica i opcjonalnie Forta, Casado i Araujo a za Balde wsumie tylko Martin bo z Forta prawie Flick nie korzysta. Nw może faktycznie Flick chce postawić na tego Torrentsa ale to też mamy tego Farre na RB

6

Dobrze że już praktycznie po sezonie i Lewy wrócił bo byłoby nieciekawie

0

@slayer będzie wypożyczony po sezonie

0

@LukaszFan żaden z nich nie ma 6 goli w sezonie, wypadałoby sprawdzić zanim się coś napisze

1

Według mnie to bardzo mało prawdopodobne, żaden większy dziennikarz tego nie potwierdził, wypowiedzi Flicka i Deco też wogóle nie sugerują zakupu bramkarza, środków też dużych nie mamy. Ale bardzo bym chciał żebyśmy kupili tego Garcię albo Chevaliera. Tyle że podstawowy warunek to sprzedaż Matsa bo z nim nie da się normalnie rywalizować a nie po to bierzesz młodego bramkarza za niemałe pieniądze żeby siedział na ławce bo kapitan zacznie robić cyrki jak z Bravo. Wojtek jest dużo lepsza opcja do uczciwej rywalizacji, jest tańszy i jest weteranem w szatni. Narazie się wstrzymajmy aż ktoś poważniejszy to potwierdzi, albo czy wogóle potwierdzi

0

@David_Martin co ja właśnie przeczytałem xd

0

@DonVincenzo ma 19 lat dopiero, opcja do pierwszego składu będzie gdzieś za 3 lata maks chyba że potężnie zaskoczy

6

@BobSwagger fenomen w tym sezonie, razem z Chevalierem najbardziej perspektywiczny bramkarz obecnie

3

Lecimy xd. Ale tak serio te informacje o Matsie muszą mieć jakiś powód, może ktoś się w zarządzie ogarnął że mamy problem w bramce


1


Sprzedać go w końcu i kupić tego Chevaliera albo Garcię

0

@czar007 pomarzyć zawsze można

3

Cenie go i uważam że będzie top obrońca jeśli się będzie dalej tak rozwijał i świetnie do nas pasuje. Super by było go ściągnąć jeśli Araujo odejdzie ale to jest tylko robienie nadziei kibicom i próba pokazania wszystkim że ,,walczymy" o takich graczy jak Huijsen. Raz że nie wydamy tyle na ŚO nawet przy sprzedaży Araujo (mimo że cena bardzo dobra i warunki płatności też) tylko te środki poszłyby na wzmocnienie innych pozycji. Sam Huijsen też preferuje Real i napewno nawet nie pomyśli żeby czekać na nas aż kogoś sprzedamy, ogarniemy FFP i do ostatniego momentu będziemy się zastanawiać jak go zarejestrować. Nie ma co się nastawiać bo nic z tego nie będzie

0

@tbas niestety bardzo prawdopodobne, warunki płatności też bardzo dobre.... chyba tylko chciwość Pereza może to zatrzymać xd

2

@blakkudium Xabi jak nic musiał sobie coś zagwarantować, nie poszedłby w ciemno bez transferów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?