5

18

Nie zaprzeczył i nic nie wykluczył czyli dalej jesteśmy w grze

21

No i super. Teraz #TerStegenOut, podpisać Garcię i jakiś LS

1

@Safrani nie byłem i raczej nie będę, wolę grać tym co mamy niż go kupować, do tej pory się w żadnym sezonie nie wyróżniał poza pojedyńczymi meczami a Brighton sporo zawoła. Skoro grając z niskim blokiem obrony ma słabe staty to co będzie jak trafi do tak ryzykownego stylu jak nasz? Nie mówię że na 100% flop ale bardzo wątpię że się sprawdzi

3

Garcia/Chevalier albo nie ma sensu nikogo kupować. Verbruggen jest strasznie przereklamowany i już wolę grać tym co mamy niż za niego płacić

8

Tego nie daliście

2

@partymaker szacun dla tego co miał nerwy to montować xd

5

@tbas hmmm


5

@Pawel13sz @stool @kryhaa @Azazel_Pazuzu protest się zaczyna xd


@blakkudium @ViscaelBarca2007

10

Bardzo popularny się zrobil #TerStegenOut a tam takie złoto xd


0

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, zbyt piękne by było prawdziwe

12

Niech go poprostu się pozbędą, mamy taką możliwość bo Mats musi być jedynka jeśli chce grać na MŚ2026 więc wystarczy kupić Garcię/Chevaliera i przekazać mu że nie ma co liczyć na pierwszy skład i tyle. Wojtek by został do zdrowej rywalizacji (w przypadku Matsa takiej nie będzie). Ale mi się poprostu nie chce wierzyć że to zrobią a powinni

3

@blakkudium niech kupują tego Chevaliera bo będziemy zaraz w dupie

0

@blakkudium ja wogóle go u nas nie chce, owiele bardziej wolę Wojtka który nie marudzi, mało zarabia i jest wsparciem w szatni dla młodych a poziom mają podobny

1

@blakkudium nawet nie ma opcji, 20mln minimum + duża pensja. Nijak się to nie opłaca, albo zostaje tak jak jest albo kupujemy Chevaliera

0

@krol211 jak zobaczyłem na głównej info o Garcii to w pierwszej chwili o nim pomyślałem xd. Szwagry są nieprzewidywalne

0

Nie no ludzie xd, przecież to kompletnie sensu nie ma. Płacić tyle za 34 latka z dużą pensja, to już owiele lepiej dołożyć do Chevaliera jak Garcia dał nam kosza

5

Dali nadzieję i jak zwykle xd

2

Laporta dawaj ten przelew


18

Pena mecz pożegnalny... w drugiej mógłby wejść Mats żeby jego też pożegnać (:

1

@blakkudium tym bardziej trzeba się śpieszyć

0

@zibiku @Nightraider to pewnie chodzi o to że Wojtek raczej odejdzie

2

@blakkudium zależy co mu zaproponują bo przeszkodą nie będzie jego sympatia do Espanolu tylko.... potencjalna nierówna rywalizacja z Matsem

3

Trzeba przejść do konkretów szybko zanim klauzula wzrośnie i ktoś nas uprzedzi

1

@blakkudium super, trzeba szybko wpłacić klauzulę żeby nas nikt nie uprzedził. Też to już raczej prawie potwierdza odejście Wojtka bo nie wierzę że wywalą Matsa (szkoda)

0

@ViscaelBarca2007 coś czuję że Wojtek odejdzie bo inaczej by nie było takiego tematu. Ale bardzo bym chciał tego Garcię skoro Chevalierem się nie interesujemy

2

@robsesh miał najlepszy zespół w LIDZE WIELBŁĄDÓW. To żaden wyznacznik. Mimo mistrzostwa widać było duże braki trenerskie i wszystko wyszło sezon później gdzie się skompromitował.
Alonso zrobił historczny wyczyn w Leverkusen i zdetronizował Bayern mając gorszy zespół.
Nie stwierdzam że wypali na 100% ale między nim a Xavim jest przepaść i takie są fakty

0

@TR3YWAY myślę że Lucho, ewentualnie Fabregas albo De Zerbi

3

@robsesh ty ale co takiego zrobił Xavi zanim trafił do nas? Alonso zrobił kapitalna robotę w Leverkusen, kompletnie bez porównania sytuacja

0

@Encore dalej powielacie te głupoty o 80mln, nikt tyle nie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?