BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@partymaker szacun dla tego co miał nerwy to montować xd
5
@tbas hmmm
5
@Pawel13sz @stool @kryhaa @Azazel_Pazuzu protest się zaczyna xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007
10
Bardzo popularny się zrobil #TerStegenOut a tam takie złoto xd
0
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę, zbyt piękne by było prawdziwe
12
Niech go poprostu się pozbędą, mamy taką możliwość bo Mats musi być jedynka jeśli chce grać na MŚ2026 więc wystarczy kupić Garcię/Chevaliera i przekazać mu że nie ma co liczyć na pierwszy skład i tyle. Wojtek by został do zdrowej rywalizacji (w przypadku Matsa takiej nie będzie). Ale mi się poprostu nie chce wierzyć że to zrobią a powinni
3
@blakkudium niech kupują tego Chevaliera bo będziemy zaraz w dupie
0
@blakkudium ja wogóle go u nas nie chce, owiele bardziej wolę Wojtka który nie marudzi, mało zarabia i jest wsparciem w szatni dla młodych a poziom mają podobny
1
@blakkudium nawet nie ma opcji, 20mln minimum + duża pensja. Nijak się to nie opłaca, albo zostaje tak jak jest albo kupujemy Chevaliera
0
@krol211 jak zobaczyłem na głównej info o Garcii to w pierwszej chwili o nim pomyślałem xd. Szwagry są nieprzewidywalne
0
Nie no ludzie xd, przecież to kompletnie sensu nie ma. Płacić tyle za 34 latka z dużą pensja, to już owiele lepiej dołożyć do Chevaliera jak Garcia dał nam kosza
5
Dali nadzieję i jak zwykle xd
2
Laporta dawaj ten przelew
18
Pena mecz pożegnalny... w drugiej mógłby wejść Mats żeby jego też pożegnać (:
1
@blakkudium tym bardziej trzeba się śpieszyć
0
@zibiku @Nightraider to pewnie chodzi o to że Wojtek raczej odejdzie
2
@blakkudium zależy co mu zaproponują bo przeszkodą nie będzie jego sympatia do Espanolu tylko.... potencjalna nierówna rywalizacja z Matsem
3
Trzeba przejść do konkretów szybko zanim klauzula wzrośnie i ktoś nas uprzedzi
1
@blakkudium super, trzeba szybko wpłacić klauzulę żeby nas nikt nie uprzedził. Też to już raczej prawie potwierdza odejście Wojtka bo nie wierzę że wywalą Matsa (szkoda)
0
@ViscaelBarca2007 coś czuję że Wojtek odejdzie bo inaczej by nie było takiego tematu. Ale bardzo bym chciał tego Garcię skoro Chevalierem się nie interesujemy
2
@robsesh miał najlepszy zespół w LIDZE WIELBŁĄDÓW. To żaden wyznacznik. Mimo mistrzostwa widać było duże braki trenerskie i wszystko wyszło sezon później gdzie się skompromitował.
Alonso zrobił historczny wyczyn w Leverkusen i zdetronizował Bayern mając gorszy zespół.
Nie stwierdzam że wypali na 100% ale między nim a Xavim jest przepaść i takie są fakty
0
@TR3YWAY myślę że Lucho, ewentualnie Fabregas albo De Zerbi
3
@robsesh ty ale co takiego zrobił Xavi zanim trafił do nas? Alonso zrobił kapitalna robotę w Leverkusen, kompletnie bez porównania sytuacja
0
@Encore dalej powielacie te głupoty o 80mln, nikt tyle nie da
1
@Messibestplayerintheworld jak wróci Bernal to na stałe przesuną Erica na PO, do tego Torrents ma być włączony do pierwszego zespołu po presezonie. Pewnie wszystko co mamy pójdzie na tego LS i być może bramkarza
0
@Messibestplayerintheworld nie ma szans bo już nawet opcji zastępstwa nie ma, zresztą kompletnie nic nie wskazuje na jego odejście
2
@blakkudium tak szczerze to mogą trafić tu obaj. Diaz na zasadzie transferu a Rashford wypożyczenie z opcją wykupu. Araujo zostaje, Christensen też raczej, Deco mówi że nikt do obrony nie przyjdzie, do pomocy też nie więc jest to możliwe
0
Araujo zostaje i Flick w niego wierzy, Tah przechodzi do Bayernu, Deco mówi że nie szukamy ŚO ani LO/PO. Czyli wsumie okienko się może skończyć tylko na tym LS, ewentualnie bramkarz jeśli Wojtek nie przedłuży
0
@ShawnC biorąc pod uwagę formę reszty to napewno jest
0
@ShawnC Cubarsi będzie coraz lepszy z roku na rok, nie posadzą go. Będzie poprostu częściej rotowany