BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@PatrykBarca krótką pamięć masz widzę, o dwumeczu pisze gdzie gdyby nie jego interwencje groziłoby nam odpadnięcie
2
@PatrykBarca wcale nas Wojtek nie ratował np. z Benfica
0
@Cule1797 ta tylko Diaz gra w trudniejszej lidze i lidze mistrzów a nie lidze europy. Czyli dalej nie udowodniłeś że niby jest lepszy. Skrzydłowy ma sam tworzyć zagrożenie a nie korzystać na poziomie kolegów, to nie ,,9" że potrzebuje dobrego serwisu więc to co piszesz to totalne głupoty.
I dyskusja się na tym kończy bo Nico tu nie trafi, Deco już niemal wprost to potwierdził a nawet gdyby go chcieli to nas nie stać
3
@blakkudium to jest naplucie w twarz, jemu nawet konkurencja z Wojtkiem nie pasuje który sam powiedział że raczej będzie zmiennikiem
5
@blakkudium natychmiastowa pogadanka z Flickiem i Deco, powiedzieć dosadnie wypad i tyle. Xavi też gadał że zostanie napewno i jest podekscytowany nowym sezonem i jakoś udało się go wywalić to i tu da radę, tylko żeby Laporta nie bawił się w sentymenty
20
@PatrychoO gość nie potrafi zdrowo konkurować o skład, nie można dopuścić do sytuacji że Wojtek odejdzie a Mats zostanie. Przecież co chwilę będzie naciskał że musi grać bo mundial. Jeszcze to sugerowanie że Pena to wystarczająca konkurencja (((:
27
Chłop jest niemożliwy, chciałbym zobaczyć jego minę jak będzie oficjalka o transferze Garcii i przedłużeniu Wojtka. Posiedzi na ławce to zmięknie i odejdzie
@blakkudium @Nightraider
16
Nikt nie będzie Cię trzymał z taką pensja na ławce, posiedzi na ławce aż zmięknie to odejdzie.
Jeszcze coś tam gada że konkurencja jest normalna? ((((: Dlatego zawsze jak ma konkurenta to zaczynają się wywiady i latanie do biur klubowych xd
0
56 g/a ..... forma mutant
0
@Cule1797 Nico jest narazie lepszy tylko w dryblingu i to też nieznacznie. Do tego Diaz owiele bardziej pasuje stylem do tego co gramy i da dużo opcji taktycznych.
Diaz ma obniżyć wymagania finansowe bo marzy o grze dla Barcy w przeciwieństwie do Nico, nie ma szans że będzie grał karta Arabii bo przekreśliłby swoje szanse na grę u nas
0
@Cule1797 xd
G/a
Diaz 22
Nico 18
Utworzone szanse
Diaz 56
Nico 40
Praca w defensywie
Diaz>>>Nico
Rozegranie
Diaz>Nico
Drybling Diaz>Nico
0
@Cule1797 jedno nie przeczy drugiemu
0
@Cule1797 ty rozumiesz że na Nico nas nie stać? Bo widzę że nie za bardzo
1
@blakkudium a my woleliśmy Olmo... nie przeboleje tego, mielibyśmy najlepsze skrzydła na świecie
0
@Cule1797 kolejny co pisze że jest tańszy xd. Prosta rzecz do zrozumienia.
Co jest tańsze?
- 70mln płatne w ratach + niska pensja
- 58mln płatne odrazu + 24mln brutto pensji i duże premie
Naprawdę nie jest to takie trudne do zrozumienia
1
Brawo Lucho! Zasłużyłeś na to. Szkoda tylko że wygrał w takim klubie ale trudno
0
Doue już gol i asysta. A mogliśmy pójść po niego zamiast Olmo, nie przeboleje tego
2
@Wiktor91 Diaz dobrze drybluje tylko nie robi tego tak efektownie jak np. Yamal.
Jak ktoś się nie zna na piłce to będzie nazywał takich graczy jak Diaz plackiem mimo że NA TEN MOMENT jest lepszy od Nico, którego te same osoby przehajpowuja niemiłosiernie, a takich osób tutaj nie brakuje.
Diaz to byłoby bardzo duże wzmocnienie, świetnie by się odnalazł w Barcelonie Flicka, wszystko zależy od ceny
9
@Janas11224 po pierwsze Diaz to dobry zawodnik a po drugie nikt nie da 80mln, Liverpool chce ok 70mln a my chcemy negocjować. Jak się nie dogadamy to pójdą po Rashforda
0
@Pedri16Future nie
8
Tak tylko przypomnę
10
No dawaj te here we go!
7
@FC33 bo Mats się nie nadaje do normalnej rywalizacji, odejdzie jak będzie trzeci w hierarchii
1
@tbas ja już nawet widziałem że powiedział tak ale słabe źródło
3
I wleciało topowe źródło, Moretto wcześniej pisał że Garcia do nas nie trafi
@blakkudium @Nightraider
5
@PeteR10 Chevalier
11
@Messibestplayerintheworld xd, niedość że nam nie zapłacą to Lenglet odprawę dostanie (((((:
Sprzedawać to my nie umiemy
16
Teraz żeby się tylko nic nie zesrało do nowego tygodnia xd
@blakkudium @Nightraider
0
@Rifek przecież jego nawet nikt nie wypożyczy xd, tak jak mówię tylko Arabia wejdzie w grę a oni spokojnie zapłacą jakieś pieniądze
1
@Rifek Arabia się skusi (:
Nikt z topu go nie weźmie bo jest już za słaby i zniszczony kontuzjami. Trzeba mu poprostu zdecydowanym ruchem pokazać drzwi i tyle w temacie