BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
No chyba już naprawdę jaśniej się nie da powiedzieć paszoł won
1
@ViscaelBarca2007 tylko trzeba się do tego przygotować, podejrzewam że kilka klubów będzie oglądać mecz i mieć gotowy przelew żeby wyprzedzić konkurencję xd
0
@Rewolucja123 -1,77 gola powstrzymanego, 1,22 XGOT. Przy pierwszym golu powinien się zachować lepiej, nie mówię że musiał to wyjąć ale ostatni gol na jego konto
1
@Pedri16Future przecież tu nawet nie chodzi o to tylko że on powinien przynajmniej jeden strzał wyjąć wczoraj. I nie napisałem nigdzie że Wojtek ma być numerem 1 tylko że nowego bramkarza powinniśmy kupić a Wojtek jest lepsza opcja na ławkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@parpe czekam dajesz
3
Niech się szwagry ogarną i kupią tego bramkarza latem i pogonią Matsa z Pena
0
@Stinger_ nie wiem, mam nadzieję że to fake
6
Ten Dibu tutaj to nieporozumienie jakieś xd.
Najbardziej bym chciał Chevaliera ale liczę że ten Espanol spadnie i Garcia będzie za promocje do wzięcia
1
@blakkudium oby
0
@Trojanek23 jego transfer jest bardzo ciężki do przeprowadzenia. Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chore wymagania finansowe
0
@Rewolucja123 i przy okazji siebie :D
1
@Rewolucja123 no to czego się kłóczisz xd? @michal26 pisał to samo a się go czepiasz :D
0
@Rewolucja123 mhm
0
@Rewolucja123 teraz już nie będę szukał, pamiętam bo mi to pisałeś że byś sprzedał żeby spłacać długi. Piszę bo to hipokryzja komuś coś wypominać jak sam to samo pisałeś
1
@Rewolucja123 jak ty sam pisałeś że byś go sprzedał xd
0
@Barca_Big_Moment Diaz może dawać rotacje dla Raphinhi i Yamala, od święta też Lewego. Może też grać w wyjściowym składzie. Do tego co Flick powiedział bym nie przywiązywał dużej wagi, on nawet pewnie nie jest pewny czy dostanie ten transfer LS
0
@krycha2201 jaki tańszy? Jego wymagania są dużo większe, do tego klauzuli nie rozłożysz na raty.
Czy lepszy? W TYM MOMENCIE Diaz jest lepszy według mnie, nie wiem jak będzie za parę lat, też bardziej pasuje do tego co gramy.
Za Diazem tu mocno przemawiają warunki płatności i niższe zarobki
1
@Toretto na takim poziomie dyskutował nie będę. Tak tylko podpowiem żeby nie polegać na opinii innych tylko samemu zweryfikować
2
@pioz123 biorąc pod uwagę wiek naszej kadry to taki bardziej doświadczony zawodnik też byłby na plus
0
@kejdzi z Bilbao się nie dogadasz, dali jasno do zrozumienia że klauzula nie podlega negocjacjom i nigdy nie negocjowali klauzul swoich zawodników
1
@kejdzi ale wiesz że Diaza można rozłożyć na raty + zarabia dużo mniej?
@Toretto zbić cenę do 70mln i dobry transfer by był. Do jakości sportowej to akurat się nie przyczepie bo idealnie pasuje do tego co gramy
@DIPENSE nim się nie interesujemy niestety
@pioz123 ja się zgadzam spokojnie tylko mi trochę to przeszkadza poprostu no ale opcji idealnej nie ma
@MsBarca Nico ma owiele większe wymagania finansowe a jego klauzulę trzeba zapłacić na raz a Diaza w ratach można kupić
0
@fejkenq @pioz123 chodzi o to że za 28 latka trzeba dać taka kwotę
@Rewolucja123 zależy jak będzie to widział Flick. Może być zmiennikiem Raphinhi i Yamala a może też grać spokojnie w pierwszym składzie a Raphinha na ,,10"
3
By musieli dać chorą kwotę żeby był sens go sprzedać bo i tak trzeba by było kupić inna ,,9" wtedy
1
Diaz w miejsce Fatiego to napewno potężny upgrade, jedynie cena i wiek mnie zraża do jego transferu
1
@SinMistico no i się zaczyna xd. Wy rozumiecie że nas nie stać? Mamy do wzmocnienia co najmniej dwie inne pozycje a Gyokeres to kot w worku. Nie wiem co by się musiało stać żebyśmy mogli go kupić. Może jeszcze miejmy pretensje do Deco że do walki o Wirtza się nie włącza? :D
0
@Goralkov nie stać nas, narazie się martwimy żeby starczyło na LS i kogoś na boki obrony
0
@HarveySpecter no tak tylko że do 26 rok życia nawet w pierwszej lidze nie grał tylko na zapleczu PL. Na ten moment to kot w worku i zobaczymy jak będzie po transferze, równie dobrze może być co roku w topce ZP a tak samo może być flopem jak reszta
@Astad no to napisałem
5
Ciekawe co z nim dalej będzie, jakby spojrzeć na staty to jest najlepszym napastnikiem na świecie.... no ale odpalił tak naprawdę dopiero drugi sezon w Portugalii (mając już 27 lat) a wszyscy wiemy jak idzie zawodnikom ofensywnym z tamtej ligi po transferze do PL czy LL. Do nas nie trafi bo nie kupimy ,,9" w tym okienku a tego lata napewno odejdzie, może Arsenal
@blakkudium @ViscaelBarca2007
0
@ali3gator nie było takiego planu. Paradoksalnie lepiej spaść do czwartej ligi niż awansować do drugiej. Może za rok uda się awansować spowrotem do trzecie ligi