24


No chyba już naprawdę jaśniej się nie da powiedzieć paszoł won

1

@ViscaelBarca2007 tylko trzeba się do tego przygotować, podejrzewam że kilka klubów będzie oglądać mecz i mieć gotowy przelew żeby wyprzedzić konkurencję xd

0

@Rewolucja123 -1,77 gola powstrzymanego, 1,22 XGOT. Przy pierwszym golu powinien się zachować lepiej, nie mówię że musiał to wyjąć ale ostatni gol na jego konto

1

@Pedri16Future przecież tu nawet nie chodzi o to tylko że on powinien przynajmniej jeden strzał wyjąć wczoraj. I nie napisałem nigdzie że Wojtek ma być numerem 1 tylko że nowego bramkarza powinniśmy kupić a Wojtek jest lepsza opcja na ławkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@parpe czekam dajesz

3


Niech się szwagry ogarną i kupią tego bramkarza latem i pogonią Matsa z Pena

0

@Stinger_ nie wiem, mam nadzieję że to fake

6


Ten Dibu tutaj to nieporozumienie jakieś xd.
Najbardziej bym chciał Chevaliera ale liczę że ten Espanol spadnie i Garcia będzie za promocje do wzięcia

1

0

@Trojanek23 jego transfer jest bardzo ciężki do przeprowadzenia. Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chore wymagania finansowe

0

@Rewolucja123 i przy okazji siebie :D

1

@Rewolucja123 no to czego się kłóczisz xd? @michal26 pisał to samo a się go czepiasz :D

0

0

@Rewolucja123 teraz już nie będę szukał, pamiętam bo mi to pisałeś że byś sprzedał żeby spłacać długi. Piszę bo to hipokryzja komuś coś wypominać jak sam to samo pisałeś

1

@Rewolucja123 jak ty sam pisałeś że byś go sprzedał xd

0

@Barca_Big_Moment Diaz może dawać rotacje dla Raphinhi i Yamala, od święta też Lewego. Może też grać w wyjściowym składzie. Do tego co Flick powiedział bym nie przywiązywał dużej wagi, on nawet pewnie nie jest pewny czy dostanie ten transfer LS

0

@krycha2201 jaki tańszy? Jego wymagania są dużo większe, do tego klauzuli nie rozłożysz na raty.
Czy lepszy? W TYM MOMENCIE Diaz jest lepszy według mnie, nie wiem jak będzie za parę lat, też bardziej pasuje do tego co gramy.
Za Diazem tu mocno przemawiają warunki płatności i niższe zarobki

1

@Toretto na takim poziomie dyskutował nie będę. Tak tylko podpowiem żeby nie polegać na opinii innych tylko samemu zweryfikować

2

@pioz123 biorąc pod uwagę wiek naszej kadry to taki bardziej doświadczony zawodnik też byłby na plus

0

@kejdzi z Bilbao się nie dogadasz, dali jasno do zrozumienia że klauzula nie podlega negocjacjom i nigdy nie negocjowali klauzul swoich zawodników

1

@kejdzi ale wiesz że Diaza można rozłożyć na raty + zarabia dużo mniej?

@Toretto zbić cenę do 70mln i dobry transfer by był. Do jakości sportowej to akurat się nie przyczepie bo idealnie pasuje do tego co gramy

@DIPENSE nim się nie interesujemy niestety

@pioz123 ja się zgadzam spokojnie tylko mi trochę to przeszkadza poprostu no ale opcji idealnej nie ma

@MsBarca Nico ma owiele większe wymagania finansowe a jego klauzulę trzeba zapłacić na raz a Diaza w ratach można kupić

0

@fejkenq @pioz123 chodzi o to że za 28 latka trzeba dać taka kwotę

@Rewolucja123 zależy jak będzie to widział Flick. Może być zmiennikiem Raphinhi i Yamala a może też grać spokojnie w pierwszym składzie a Raphinha na ,,10"

3

By musieli dać chorą kwotę żeby był sens go sprzedać bo i tak trzeba by było kupić inna ,,9" wtedy

1

Diaz w miejsce Fatiego to napewno potężny upgrade, jedynie cena i wiek mnie zraża do jego transferu



1

@SinMistico no i się zaczyna xd. Wy rozumiecie że nas nie stać? Mamy do wzmocnienia co najmniej dwie inne pozycje a Gyokeres to kot w worku. Nie wiem co by się musiało stać żebyśmy mogli go kupić. Może jeszcze miejmy pretensje do Deco że do walki o Wirtza się nie włącza? :D

0

@Goralkov nie stać nas, narazie się martwimy żeby starczyło na LS i kogoś na boki obrony

0

@HarveySpecter no tak tylko że do 26 rok życia nawet w pierwszej lidze nie grał tylko na zapleczu PL. Na ten moment to kot w worku i zobaczymy jak będzie po transferze, równie dobrze może być co roku w topce ZP a tak samo może być flopem jak reszta

@Astad no to napisałem

5

Ciekawe co z nim dalej będzie, jakby spojrzeć na staty to jest najlepszym napastnikiem na świecie.... no ale odpalił tak naprawdę dopiero drugi sezon w Portugalii (mając już 27 lat) a wszyscy wiemy jak idzie zawodnikom ofensywnym z tamtej ligi po transferze do PL czy LL. Do nas nie trafi bo nie kupimy ,,9" w tym okienku a tego lata napewno odejdzie, może Arsenal


@blakkudium @ViscaelBarca2007

0

@ali3gator nie było takiego planu. Paradoksalnie lepiej spaść do czwartej ligi niż awansować do drugiej. Może za rok uda się awansować spowrotem do trzecie ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?