- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Myślicie, że Xabi będzie grał w Realu z trójką na środku obrony? W takich klubach jak Barca czy Real formacji się nie zmienia. Niektórzy trenerzy dostawali za to po tyłku. Setien, Ancelotti czy Valverde grali innymi formacjami, a musieli się dostosować do klubu. I też myślę sobie, że jeśli dla Xabiego jest to najlepsza formacja, która pasuje do jego stylu to powinien nią grać. Jednak znając życie albo od razu się przestawi, albo po kilku słabszych meczach zacznie się argument formacji i będzie musiał się dostosować.
1
@Mow_mi_Douglas A Flick nie zmienił na 4-2-3-1? Zmienił, z 4-3-3
0
@Mow_mi_Douglas Real ma mało obrońców i nie ma za bardzo wahadłowych, a wątpię, że Perez nagle wyda dużo hajsu, skoro Ancelottiemu nie chciał nikogo kupować
0
@Mow_mi_Douglas Z Barcą raczej tak nie zagra , bo to może być samobójstwo, ale z resztą drużyn z laliga już tak.
0
@Mow_mi_Douglas Moim zdaniem dobrego trenera poznaje sie po tym jak jest elastyczny taktycznie. Co do tego jak bedzie gral Xabi w Realu duzo zalezy od tego czy przyjdzie do nich ktos na lewe wahadło, na prawe juz dostal Trenta(ktory na normalnej prawej obronie moze nie byc zbyt dobrze wykorzystany). Ja troche czytam transfer Trenta jako prezent dla Xabiego by mogl grac jak lubi.
0
@Mow_mi_Douglas zależy jakie transfery dostanie bo tam nie ma profili narazie żeby tak grać
0
@TR3YWAY Flick zawsze ta sama grał w Bayernie, w kadrze i w Barcy.
0
@BORO_12 Real nie jest przystosowany do takiej gry , on jako trener bardziej pasuje do Barcy .
1
@Iniesta444 no trochę szok będą mieli na początku bo wywróci im kompletnie styl gry xd, zobaczymy jak to będzie wyglądać