Azi

0

@dafik85 ten post niesie przesłanie że są na labambie jeszcze ludzie, którzy wierzą że takie mendy jak Soto Grado sędziują uczciwie tylko nieudolnie :D

Azi

0

@Lucyfffer to do @Bykunna musisz się zgłosić. On zdaje się jest "aptekarzem" ;)

Azi

4

@AmigoBlancos tak - samobójczym

Azi

1

@Safrani jak jesteś chory to się wylecz ;)
jeżeli umrzemy to będziemy martwi.

Azi

4

@lucca87 Sprzedaj więc

Azi

0

W linku poniżej analiza wypadku z ul. Woronicza z 13 sierpnia

Z tego wypadku i materiału wynikają jak ważne jest aby:
- pieszy dla własnego bezpieczeństwa kontrolował to czy ktoś w niego nie wjedzie.
- zwalniać przed przejściem dla pieszych - szczególnie wtedy, gdy ma się ograniczoną widoczność. Zawsze może Ci na pasy wybiec dziecko.
- nie jeździć bez potrzeby lewym pasem.

Niestety ogrom ludzi ma duży problem z przejściami dla pieszych. Bezmyślne wyprzedzają tuż przed albo na przejściu i nie zważają na to, że wejście na przejście jest zasłonięte bo np. jest korek w przeciwnym kierunku.
I tak - pieszy też powinien uważać. KAŻDY powinien uważać. To że pieszy będzie współwinnym wypadku w żaden sposób nie rekompensuje tego, że do wypadku doszło bo się nie uważało na drodze.


Azi

0

@Damiain jak rozumiem niesamowite "doświadczenie" życiowe nauczyło Cię pisanie posta od ataku co do wieku. Żeby było zabawnie wybitnie kretyńskiego, bo pewnie jestem x2 starszy od Ciebie. Co nie ma żadnego znaczenia - przynajmniej dla mnie ale jak się nie ma nic mądrego do napisania to pisze się takie głupoty jak Ty wyżej XD

Napisz swoje pseudo-mądrości do Flicka bo widać nie wie facet co robi. A taki geniusz się marnuje na LaBambie. Widzisz jakie życie jest niesprawiedliwe? To TY powinieneś prowadzić ten klub przecież. Z taką wiedzą i takim doświadczeniem. Marnujemy potencjał XD

Azi

0

@FcPortoFan1999 po których już nie doznał żadnego urazu. My nie jesteśmy w sytuacji gdzie możemy wybierać ;)

Azi

0

@FcPortoFan1999 bo z zawodników z jako takim potencjałem, których dałoby się zarejestrować do gry, to Moder jest jedyną sensowną opcją do wypożyczenia. A jego klub pewnie też chętnie się go pozbędzie skoro ich trener ma do niego jakiś dziwaczny uraz a jakoś w poprzednim sezonie wyglądał przyzwoicie.

Azi

0

Kategoria szalone pomysły: wypożyczenie Modera na jeden sezon. Tak czy nie?

Azi

1

Prośba o krótką charakterystykę tego gościa bo niestety nie miałem okazji go ostatnio oglądać

Azi

1

@Kozinho. w poważnie prowadzonych klubach tak

Azi

0

@Damiain to widać znasz się na balecie. Tylko po kiego grzyba piszesz głupoty? Cóż - twoja sprawa

Azi

0

@Nazio_87 zachlał wczoraj i musiał przenocować w jakimś hotelu

Azi

1

@KrisVEB81 Bardzo chciałbym żeby tak było ale niestety jestem realistą :(
Obawiam się że są trudności z ustaleniem terminów operacji bo Bernal jest nieletni i wszystko musi być ustalone z jego rodzicami. Ale chciałbym żebyś miał rację!

Azi

2

@MesQueUnClub_87 paradoksem jest że var widzi stempel (to w sumie słusznie) a nie widzi czegoś takiego.

Azi

8

Tak się ustawia ligę pod real...

Azi

0

@Mitch_Atleta ta na piwno kolego jasnowidzu

Azi

4

Jeszcze nie ma nawet 10 w kolega @BTW już pijany. Pięknie!

Azi

3

@Pnog37 bardzo typowe. Próba ściągania jak najwyżej stoperów rywala tak żeby można było grać im piłkę za plecy. Mając Yamala i Raphe aż się prosi o takie granie.

Azi

0

@Mitch_Atleta na pewno tak właśnie było. No. wczoraj nie było Olmo albo Torre. Na piwno...

Azi

0

@Damiain to czemu Flick go wystawia?
Typie weź się ogarnij lepiej.

Azi

0

@Tasde "Wyjaśnijmy to tak: Obrońca robi wślizg na napastnika w pełnym biegu, mija się z piłką i dostaje się pod nogę postawną napastnika, który stawiając krok zahacza korkiem o nogę obrońcy.
Czy to jest faul obrońcy czy napastnika?"

A to nie jest opis czerwonej kartki tygryska z poprzedniego sezonu? :D

Azi

0

@Kidd Fati i miejmy nadzieję że FdJ

Azi

0

@KrisVEB81 znasz się na tym temacie? Jest w ogóle jakąkolwiek nadzieja że to nie jest uraz na cały sezon ale powiedzmy 2-3 m-ce?

Azi

53

VAR: Soto jest powód żeby nie uznać bramki
Soto Grado: znakomicie!

Azi

2

@bartulek98 proponuje żebyś inaczej podszedł do tego zagadnienia: skoro Flick wystawia Torresa w trzech pierwszych meczach w wyjściowej 11 to dużo bardziej rozsądne jest rozważenie co jest nie tak z Tobą że nie rozumiesz dlaczego to robi.

Azi

0

Powiem szczerze że Flick zaimponował mi na początku sezonu i gra wygląda dobrze. Dlatego tylko malutki kamyczek za wczoraj: wiedząc że nie zagra Balde należało albo nastawić Martina na bardziej ofensywna grę albo wystawić Forta bo pierwsze 45 minut bez lewego skrzydła wyglądały źle. Korekta w przerwie (która była oczywista) dała efekt i wygraliśmy ale jednak należało lepiej przygotować się do tego meczu. Jednak staż trenera jest u nas krótki a kadra jest bardzo daleka od ideału więc nie traktujcie tego jako zarzut a jedynie uwagę do odnotowania czy podobnych błędów nie będzie w przyszłości.

Azi

2

@mrboom w tej sytuacji sędzia nie miał nic wspólnego z urazem. Rywala też ciężko osądzać za to że włączył o piłkę. Młody też podjął normalną interwencje. Sytuacja nie do przewidzenia.

Jedyne co można zarzucić i to naszemu sztabowi to fakt że mając na ławce Casado i wiedząc że Bernal jest do zmiany oraz mając świadomość że rywal będzie dużo bardziej agresywnie napierał to decyzja o rezygnacji z 5tej zmiany wydaje mi się nielogiczna.

Ale to i tak jest bez znaczenia bo takiego urazu przewidzieć się nie dało, więc byłoby to zachowawcze uratowanie naszego dzieciaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?