Azi

4

@DonAndres*8 Soto Madrid Grado

Azi

5

Polecam uderzyć się teraz w pierś skoro się krytykowało przyjście Olmo a nagle okazało się że taki zawodnik jest nam potrzebny i od pierwszych minut robi różnicę na boisku

Azi

0

@KacperVEB słuszna uwaga. Poprawiłem. Dzięki

Azi

0

Szkoda tej kontuzji Bernala bo była do uniknięcia. On się prosił o zmianę chwilę wcześniej a na ławce był Casado a i tak wiadomo było że wjedzie Pau Victor. W mojej ocenie brak zmiany to taki mały minusik dla sztabu choć oczywiście przewieszenie takiego pechowego starcia nie było możliwe

Azi

1

@Kgorecki2500 w rezerwach jest jeszcze Pau Prim

Azi

2

@JBgomeS bardzo dobrze gramy. Piłka też jest przyjemna dla oka. Nie wiem co Ci się nie podoba

Azi

2

Azi

1

Poproszę o Pau za Yamala i Casado za Bernala

Azi

0

@Cule w LL przecież to jest dokładnie to samo ;)

Azi

0

@Tasde przecież sędziuje Soto Grado. Czemu Wy oczekujecie jakiejś sprawiedliwości?

Azi

1

@kuz to co zwykle przecież :D

Azi

3

Ależ Olmo zamyka mordy ekspertom z LaBamby :D

Azi

0

Piękny jest nasz Olmo!

Azi

1

@mientusek1407 konkretnie to od 10 ;)

Azi

8

Soto Madrid Grado nie podyktował Barcelonie karnego ale za to nie uznał nam też bramki ;)

No nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy :P

Azi

0

Szkoda że nie wezwali go do obejrzenia karnego ;)

Azi

0

Pięknie Robercik!

Azi

0

@Ryoumen podłączył się raz do akcji ale generalnie w ofensywie ustawia się źle więc nie mogę się zgodzić

Azi

1

@bart_azz to przy 3:1 dopiero

Azi

8

Gerard Martin dość solidnie w obronie ale absolutnie nic nie daje w ataku. Z tegorocznych debiutantów najsłabiej ale zobaczymy jak będzie dalej - może się trochę rozrusza

Azi

0

Przepiękna akcja Pedriego!

Azi

2

trudno to interpretować inaczej

Azi

0

@Kuchar Jak dla mnie to strasznie ryzykowne i Balde raczej przeszkadzałby sobie z Raphą (tak mi się wydaje). Ale jeżeli długo nie uda się wyrównać to kto wie?

Azi

0

Co do Raphy to na plus pokazywanie się non stop do gry. Ale na minus - dziś bardzo słabo łączy pomoc z atakiem. Lepiej spożytkować jego siły na lewej stronie, gdzie są hektary wolnych przestrzeni, bo to nie jest koleś stworzony do wspierania Pedriego. Tutaj idealny byłby Gundo ale Lapcio i Deco dali dupy...

Azi

2

Ten mecz jest spokojnie do wygrania. Ale nie możemy grać na 2/3 szerokości boiska. Albo Martin zacznie odważnie wjeżdżać w wolne pole na lewej stronie albo musi tam grać skrzydłowy (czyli Rapha), czyli są dwie opcje: albo wchodzi Balde albo Olmo.

Azi

2

@Kapitan hawk Z soto madrid grado? Żeby go wywalił po 3 minutach?

Azi

3

Musi być korekta. Olmo za Torresa a Rapha na skrzydło. Bez Balde w ogóle nie ma lewego skrzydła i przez to rywal może bronić wąsko.

Azi

0

@adamek20151 to co chce powiedzieć to masz napisane. Zamiast zgadywać to sobie przeczytaj ze zrozumieniem

Azi

0

@adamek20151 jeżeli dobrze pamiętam to Wojtek nie załapał sie nigdy do kadry na jakikolwiek półfinał LM. Więc porównywanie Arsenalu, Juve i Romy do wygrywającego LM LFC czy odpadającego w 1/2 z Barceloną realu madryt (choć Dudek nie grał) to jednak zupełnie inna liga w tamtym momencie.

Azi

0

@Popitek12 jeżeli o same umiejętności to Szczęsny, Fabian, Boruc i Dudek. Ale za to Dudek zagrał w najlepszych klubach, Boruc miał chyba najlepsza osobowość a Szczęsny zdecydowanie największy potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?