Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DonAndres*8 Soto Madrid Grado
5
Polecam uderzyć się teraz w pierś skoro się krytykowało przyjście Olmo a nagle okazało się że taki zawodnik jest nam potrzebny i od pierwszych minut robi różnicę na boisku
0
@KacperVEB słuszna uwaga. Poprawiłem. Dzięki
0
Szkoda tej kontuzji Bernala bo była do uniknięcia. On się prosił o zmianę chwilę wcześniej a na ławce był Casado a i tak wiadomo było że wjedzie Pau Victor. W mojej ocenie brak zmiany to taki mały minusik dla sztabu choć oczywiście przewieszenie takiego pechowego starcia nie było możliwe
1
@Kgorecki2500 w rezerwach jest jeszcze Pau Prim
2
@JBgomeS bardzo dobrze gramy. Piłka też jest przyjemna dla oka. Nie wiem co Ci się nie podoba
2
Szkoda że sztab mnie nie posłuchał...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14775160#comment-14775160
1
Poproszę o Pau za Yamala i Casado za Bernala
0
@Cule w LL przecież to jest dokładnie to samo ;)
0
@Tasde przecież sędziuje Soto Grado. Czemu Wy oczekujecie jakiejś sprawiedliwości?
1
@kuz to co zwykle przecież :D
3
Ależ Olmo zamyka mordy ekspertom z LaBamby :D
0
Piękny jest nasz Olmo!
1
@mientusek1407 konkretnie to od 10 ;)
8
Soto Madrid Grado nie podyktował Barcelonie karnego ale za to nie uznał nam też bramki ;)
No nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy :P
0
Szkoda że nie wezwali go do obejrzenia karnego ;)
0
Pięknie Robercik!
0
@Ryoumen podłączył się raz do akcji ale generalnie w ofensywie ustawia się źle więc nie mogę się zgodzić
1
@bart_azz to przy 3:1 dopiero
8
Gerard Martin dość solidnie w obronie ale absolutnie nic nie daje w ataku. Z tegorocznych debiutantów najsłabiej ale zobaczymy jak będzie dalej - może się trochę rozrusza
0
Przepiękna akcja Pedriego!
2
trudno to interpretować inaczej
0
@Kuchar Jak dla mnie to strasznie ryzykowne i Balde raczej przeszkadzałby sobie z Raphą (tak mi się wydaje). Ale jeżeli długo nie uda się wyrównać to kto wie?
0
Co do Raphy to na plus pokazywanie się non stop do gry. Ale na minus - dziś bardzo słabo łączy pomoc z atakiem. Lepiej spożytkować jego siły na lewej stronie, gdzie są hektary wolnych przestrzeni, bo to nie jest koleś stworzony do wspierania Pedriego. Tutaj idealny byłby Gundo ale Lapcio i Deco dali dupy...
2
Ten mecz jest spokojnie do wygrania. Ale nie możemy grać na 2/3 szerokości boiska. Albo Martin zacznie odważnie wjeżdżać w wolne pole na lewej stronie albo musi tam grać skrzydłowy (czyli Rapha), czyli są dwie opcje: albo wchodzi Balde albo Olmo.
2
@Kapitan hawk Z soto madrid grado? Żeby go wywalił po 3 minutach?
3
Musi być korekta. Olmo za Torresa a Rapha na skrzydło. Bez Balde w ogóle nie ma lewego skrzydła i przez to rywal może bronić wąsko.
0
@adamek20151 to co chce powiedzieć to masz napisane. Zamiast zgadywać to sobie przeczytaj ze zrozumieniem
0
@adamek20151 jeżeli dobrze pamiętam to Wojtek nie załapał sie nigdy do kadry na jakikolwiek półfinał LM. Więc porównywanie Arsenalu, Juve i Romy do wygrywającego LM LFC czy odpadającego w 1/2 z Barceloną realu madryt (choć Dudek nie grał) to jednak zupełnie inna liga w tamtym momencie.
0
@Popitek12 jeżeli o same umiejętności to Szczęsny, Fabian, Boruc i Dudek. Ale za to Dudek zagrał w najlepszych klubach, Boruc miał chyba najlepsza osobowość a Szczęsny zdecydowanie największy potencjał