Azi

0

@adamek20151 @kanver_ już przyszły marudy. niszczyciele dobrej zabawy!

Azi

0

@kanver_ ta ekipa na poziomie ekstraklapy zdobyła punkt mniej niż wielki real ;)

Azi

0

@BISHBASHBOSH Wobec kontuzji Bernala i braku pivota dość oczywiste było że nasza gra się zmieni. Ja nie mam pojęcia czy dziś będziemy grali to samo co w trzech poprzednich meczach. Ty najwyraźniej mi sugerujesz że taką wiedzę posiadasz. Skoro tak to się podziel :)

Azi

1

@Bocheno1 Nie mam nic przeciwko ;)

Azi

0

@BISHBASHBOSH A o czym to świadczy? :)
Napisz mi jak to widzisz bo jestem Ciekaw czy faktycznie tak zagramy :D

Azi

1

@Bocheno1 na ławce a co? ;)

Azi

0

@mekston oho Perez na torze. Teraz może wydarzyć się wszystko

Azi

0

@Dzieniu to po prostu typowy hejter. Zapewne gdyby miał do wyboru złamanie nogi Torresa ale przy tym porażkę Barcelony to klaskałby tyłkiem za taką opcją ;)

Azi

0

Kto odpadnie w Q1? Oczywiście poza Sauberem. Nie ma Sierżanta więc jeden pewniak odpadł

Azi

1

@PIWOSZ89 dobra dobra stałeś zawsze na bramce bo od piwa miałeś brzuchal taki, że nic Ci się nie dało strzelić ;)

Azi

1

@Ronad10 jeszcze numery totka podaj jasnowidzu :D

Azi

1

@PaPo mam taki sam plan :D

Azi

9

Czyli Barcainfo miał złe informacje i jednak Yamal bez odpoczynku :)
Gramy na dwa skrzydła pierwszy raz w tym sezonie. Czyli pewnie Olmo dostanie więcej zadań defensywnych. Czyżby 433?

Azi

3

Są składy!


Azi

6

No i spoko. Chłopak potrzebuje pewności siebie, bo mecz z Rayo niespecjalnie udany zaliczył. A potencjał ma tylko musi odważnie wychodzić na wolne pole.

Azi

0

@Arden Marnowanie potencjału zawodnika. Flick mógł w każdym meczy wystawić skrzydła Rapha - Yamal a w środku dać Torre (Valencia), Pedri (Bilbao) i Olmo (Rayo) a jednak tego nie robił z jakiegoś powodu.
Z jakiegoś powodu kiedy z Rayo wszedł Olmo to Rapha przeszedł bliżej lewej a Olmo grał w środku.

Po co więc kombinujecie na siłę? Flick tak nie gra. Jeżeli będzie potrzebował rozciągać grę to postawi na lewej Raphę.

Azi

0

@Arden Co Wy macie z tym Olmo na skrzydłach?
Flick nie używa lewego skrzydła. Cała tamta strona zostaje dla lewego obrońcy.

Azi

3

@Arkon nie. Ale generalnie w szkole jest do zmiany duuuuuużo więcej niż pozbycie się lekcji religii. Bez jaj ale religia w szkole jest takim samym tematem zastępczym jak aborcja. Rzuca się takie tematy po to żeby przykryć coś innego. A w szkole trzeba unowocześnić cały program nauczania. Zamiast kuć na blachę to nauczać jak zdobyć informacje i jak je wykorzystać. A przecież nauczycieli traktujących kalkulator jak zło nie brakuje. W takim kontekście rozmowa o religii w szkole jest niepoważna.

Azi

0

@Gaucho wyciągasz bardzo daleko idące wnioski ;)

Azi

14

Oby tygrysek zjadł żółwika ;)

Azi

0

Dopiero zauważyłem że LM będzie grała też w czwartek

Azi

10

Wybranie polityka Laporty do ratowania klubu będącego na skraju przepaści było ogromnym błędem. Nie wiem czy Font jest dużo lepszą opcją bo nie znam faceta ale naszym klubem po prostu musi zarządzać ktoś o podejściu biznes a nie sentyment. Decyzja ma być podjęta na podstawie tego czy się opłaca i da się na tym zarobić a transfery muszą być robione tylko takie, które się zwrócą a przynajmniej jest na to duża szansa.

Nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka. Nawet jeżeli wyniki będą słabsze przez kilka sezonów (choć patrząc po jakości naszych wychowanków to wypadnięcie poza 4 w lidze nam raczej nie grozi) to trzeba wyprowadzić ten klub na prostą. Należało takie kroki podjąć w 2021 roku bo teraz jest pewnie jeszcze gorzej niż po tym co zostawił Bartomeu. Laporta w końcu spieniężył co tylko mógł...

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

0

@Dejvo Myślisz że dość istotny zawodnik w jednym sezonie jest nagle tak słaby że nie dostaje nawet jednej szansy w sparingu? Gdzie szansę dostają juniorzy?

Azi

0

Ciekawe co ten nowy trener Brighton ma do Modera że się nie łapał na ławkę nawet w sparingach.

Azi

7

@ObiwanKenobi patrząc po tym ile kartek nie dostał ich błazen to ciężko mówić o jakiekolwiek dyskrecji

Azi

0

@Popitek12 nie Messi? Szook

Azi

0

@Gaucho to fajnie. I tak nie stać na na zarejestrowanie go

Azi

0

@Gaucho i pewnie nie znalazł klubu bo chce zarabiać mało albo prezentuje niski poziom obecnie ;)

Azi

0

@ViscaelBarca2007 nie mam nic do Twoich upodobań. Jeżeli on też jest chętny to tam się bierzcie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?