Azi

0

Lewy nie lepszy ;)

Azi

4

Olmo ma dziś celownik jak Lewy z Bilbao

Azi

0

Ale pięknie ściął sędziego XD

Azi

1

Bez zmian :(
15 znaków

Azi

0

@kamiVeB za kogo?

Azi

0

@lntrowertyk od samego rana?

Azi

2

@czółkovsky za to Xavi "mnie strzelać nie kazali?" ;)

Azi

1

@lntrowertyk to chyba za Yamala

Azi

3

To co real zrobił w 90 min Barca robi w 45 :)

Azi

0

Dość ciekawa roszada. Rapha wrócił bliżej prawej strony a Olmo gra bardzo za Lewym

Azi

0

@JoeSatriani tylko że nadal nie ma lewoskrzydłowego. Cała lewa strona na barkach Balde.

Azi

0

Mam nadzieję że Yamal dostanie wolne na drugą połowę.

Azi

0

@MesQueUnClub96 chyba nie było albo bardzo mały

Azi

0

@BISHBASHBOSH i o to chodzi. Visca el Barca

Azi

11

Lubię jak zawodnicy podpowiadają trenerowi

Azi

0

@BISHBASHBOSH a gdzie ja twierdziłem że Torres nie będzie zmiennikiem? Typie weź nie wymyślaj. Ja nie jestem kibicem Torresa tylko Barcelony. Nie robi mi żadnego znaczenia kto gra. Dla mnie ważny jest wynik drużyny.

Przestań doszukiwać się w moich wypowiedziach miłości do Torresa bo to jest dziwne...

Chcesz sobie interpretować moje słowa jak Ci wygodnie? To se interpretuje. Ale daruj mi swoje wypowiedzi w tym zakresie bo nie jestem ciekawy.

Azi

3

Alez wspaniałe są te długie piłki przez dwie formacje

Azi

1

Nie było spalonego...

Azi

0

Przepięknie!!!!

Azi

0

@BISHBASHBOSH widzę Olmo w miejsce Raphy i Raphe w miejsce Torresa.
A to jak będziemy grali jest akurat kluczowe. Widzę że nie ogarniasz.

Azi

0

@Ronad10 Nie wiem typie co Ty ćpiesz ale lepiej przerwij dla swojego zdrowia :D

Ciekawe gdzie żeś przeczytał w moich wypowiedziach że Torres to topowy grajek XD

Azi

0

@Herato takiego "piłkarza" nie było :P

Azi

0

Proszę bardzo - Q1 bez Alonso. Trochę zaskoczenie

Azi

7

@jedrek7000 zawsze jak jesteś pewien zwycięstwo to szykuj się na wpierdziel. Weź usuń ten post :P

Azi

0

@tadzik447 ja nie umiem już pracować na jednym. W domu mam dwa stacjonarne i oba mają po 2 monitory. A poważnie rozważam czy nie dodać jeszcze dwóch.

Azi

0

@PaPo też mam dwa ale meczy Barcelony to tylko wygodnie na tv :D

e: @mordini123 bez przeszkód mieszczą się w godzinie

Azi

0

Kurde Q3 wejdzie na mecz :(

Azi

4

@Kessie każdy kolejny mecz może być ostatnim

Azi

1

@Comentateiro ja tam wolę wygrać cały mecz ;)

Azi

1

@mekston możliwe. Tymczasem Stroll na 17 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?