Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston https://i1.jbzd.com.pl/contents/2023/03/normal/Fbd7a3XOYe26XjdhhJYEcZ5pV3AQPkjs.jpg
2
@sidi12843 różne pozycje więc nieporównywalni
2
@bartas97 dobry pomysł - akurat mam trochę worków ;)
A jak było w czasie pandemii? Najlepsze biznesy robi się na czyjejś krzywdzie...
0
@tomek8756 do pomocy dorzucili się również kryminaliści z miejscowych zakładów karnych - chyba powinniśmy ich uwolnić za zasługi w takich okolicznościach.
8
Z jednej strony Rapha pozytywnie się o Lewym wypowiada a z innej dlaczego nie wybrali tak doświadczonego zawodnika na jednego z kapitanów? Może Lewy nie rozwala szatni ale pewnie nie ma też dymu bez ognia - czyli pewnie tez robi niewiele żeby ją wspierać.
2
@Kapitan hawk na varze AHH więc nawet gdyby RSSS strzelił dwie bramki to ich przekręca w drugiej połowie jak Almerie w poprzednim sezonie.
1
@kamyk_23 wypadają same "zwłoki"
0
@Lisek jeżeli Bundesliga jest liga ogórkową to jaką liga jest ekstraklasa? :D
0
https://www.instagram.com/p/C8cSQJGCN7h/?hl=pl
Byłoby fantastycznie gdyby skończyli OA (a podobno planowane były jeszcze 3 sezony) bo to jeden z najlepszych seriali. Niesamowita, nieszablonowa i zakręcona historia, która ma na dodatek bardzo mocne - i niespodziewane - zwroty akcji. Po prostu arcydzieło!
1
@NicoTuNicoTam co to za madryckie nieuki przyleciały? XD
Fan Barcelony który przepchnął w poprzednim sezonie beznadziejny real w meczu z Almeria. Jedno z najbardziej wypaczonych spotkań w tym tysiącleciu w LL a typ bredzi że to kibic Barcelony. Jedno wielkie XD
2
@koziar Factorio, kiedyś jakieś FMy ale w zasadzie nie grałem w ostatnie 10 wersji.
0
AHH na VARze w meczu Realu. Znaczy będą wały pełną gębą bez ceregieli.
1
@Lucyfffer Gavi ma trochę zbyt gorącą głowę. Ale liczę że Cubarsi wyrośnie na kogoś pokroju Puyola.
1
@Derean Gavi chyba skorzystał z tego że nie grał w piłkę i mocno poprawił muskulaturę.
2
Trzeba wspierać rodzime rynki i jeść dużo mięsa!
Weganie i wegetarianie porzućcie, dla dobra kraju, swe niegodziwe przekonania! :P
https://businessinsider.com.pl/biznes/polskie-dobro-eksportowe-ma-problem-szuka-szczescia-poza-europa/fwtxsgq
4
Ja z czystej dobroci serca życzę im aby spokojnie i długo wracali do zdrowia. Nawet Ceballosowi, choć to grzmot straszliwy.
3
@Aragorn33 jak ulał pasuje do karnego z Vinim :D
1
@DLFCB Ktoś z Was biega łącząc nogi wyprostowane?
https://zapodaj.net/images/4fac2fb6360c1.jpg
Tak - to jest ujęcie dosłownie ułamek sekundy przed kontaktem z bramkarzem. Bardzo "naturalnym" kontaktem.
1
Real zmienił się w Barcelonę jeżeli chodzi o kartki za kłótnie
0
Mam wrażenie że Betis biega tak bardzo bez pomysłu i wiary do ataku że to bardziej na rozbieganie niż z nadzieją że coś ustrzela
0
@zodiak_10 bo jest na to popyt
0
@cules100pro możliwe ale koleś wygląda jakby przyszedł z ligi polamatorskiej i się dziwił że tutaj trzeba podejmować decyzje dużo szybciej
0
@AmigoBlancos tyle ile sznurek dla snopowiązałki
0
@ShawnC najbliższych 10 bo potem 2 połowa ;)
3
Niestety takie mecze nie kończą się 0:0. Tutaj należy się spodziewać że ktoś wepchnie przypadkową bramkę. Boje się że raczej real.
Betis nie ma nikogo kto by budował akcje, dyktował tempo.
A gra realu jest tak chaotyczna że ciężko określić czy to jest pomysł na grę czy ktoś im rzucił piłkę i powiedział próbujcie coś strzelić.
1
Szkoda teraz bardzo bo przed polem karnym stał zawodnik zupełnie nie kryty :/
0
@patrys218 kontuzja niestety
3
@norbi77 wystarczyłby jeden. Real zostawia hektar wolnej przestrzeni między liniami i nikt z tego nie korzysta niestety
0
Bez zawodnika typu Isco Betis bardzo źle wygląda w budowaniu akcji. Zostaje im gra z kontry
0
@Ibru123 albo po meczach kadry albo jeszcze później