Azi

0

@Arden przepiękna akcja ale też nikt z obrońców specjalnie nie był skupiony na kryciu naszych. Oby więcej takich :)

Azi

0

@Rivaldinho11 skoro nie możesz ze mną rozmawiać to czemu do mnie piszesz? To pewnie przejaw jakiejś niesamowitej mądrości. Nie to że sugeruje coś zupełnie przeciwnego XD

Azi

1

@Rivaldinho11 to zupełnie tak jak ty. A jednak obaj jesteście.

Azi

1

@JarekS Ja nie wiem co Ci ludzie mają we łbach. Niby kibicują Barcelonie ale chyba bardziej nie kibicują Torresowi. Jakie ma znaczenie kogo trener wybierze? Ważne żeby był wynik a gra się podobała. Ale nie... Torres stanowi problem.

Azi

30

@cules100pro typek jest po prostu głupkiem. Ale nie głupkiem w stylu Dembele, który się nie odzywa więc większość tego nawet nie zauważa. To jest wybitny głupek, który potrzebuje podzielić się ze światem tym jaki jest głupi :D

Azi

1

@Jakchcesz a jak ktoś jest ze wsi to już miłego dnia nie może mieć? ;)

Azi

7

Bo jest standard sędziowania "pod real" i standard "przeciwko Barcelonie"

Azi

0

@macio_944 nie oglądałem dziś meczu - jakie wały?

Azi

6

@kanver_ podwójne standardy sędziowana. Typowa LL.

Azi

0

@ToWinaSedziego dość już wuefista spartolił! NASTĘPNY!!! XD

Azi

1

@RoberDzik redakcja nabijająca się z głupkowatych użytkowników to trochę jak rodzic, który nabija się z dziecka, którego nie umiał wychować lepiej XD

Azi

1

@Xxxbarca4ever zwolnić się.

Azi

0

To mi się podoba! O to chodzi! Spójrz jak się rusza. Te kocie ruchy, te gesty nogami! (...) On nie wygląda jak żelbetonowy kloc (VJ).

Kiedyś ekipa futsalowa pewnie będzie miała dużo pociechy z tego chłopaka.

Azi

1

Ja tam się nie dziwię - też lubię duże szklanki i kubki ;)

Azi

0

@Stinger_ tyle że mecze o stawkę a mecze towarzyskie to dwa zupełnie różne mecze.

Azi

1

@barcelonaLM ale zdajesz sobie sprawę że przez ostatnie niemal 20 lat intensywność w czasie meczu znacznie się zmieniła? Że obecnie piłka jest dużo, dużo bardziej fizyczna niż w sezonie 08/09

Chcesz dobry przykład? Otwórz sobie skrót jakiegoś meczu z tamtego sezonu i porównaj jakie są odstępy między formacjami. A jakie są w dzisiejszej piłce. Jak kiedyś wyglądał pressing a jak wygląda dziś.

Azi

1

Facet opisał jak real opłaca sędziów i to nie bezpośrednio z własnej kieszeni. Już nie żyje :D

Azi

0

@mientusek1407 młodszy Miłosz gra w cadete B i we wrześniu wygrali w Stuttgarcie Porsche Fußball Cup 2024.

Azi

10

@Safrani Może w dniu nagrywania miał w szkole dyskotekę? ;)

Azi

1

@kondzix2115 Araujo? Optymistycznie to w listopadzie pewnie

Azi

0

@Bobo25 chciałem wejść się dowiedzieć jak to sędzia wczoraj przepchnął naszą wygraną ale takiego cyrku jaki zastałem to żem się nie spodziewał :D

Azi

1

Na stronie śmietankowych jak zawsze hipokryzja pełną gębą. Artykuł "Real Madryt jest oburzony „polowaniem” sędziów". Każdy inny klub LL chciałby być traktowany przez sędziów jak real a oni jeszcze się skarżą. Niezłe dzbany :D

Azi

18

Kiedy tępa propaganda zniszczyła resztkę intelektu XD



a tutaj wersja dla ludzi myślących:

Azi

5

@Arden ale to jest Barcelona a nie real ;)

Azi

0

Komentarz usunięty

Azi

77

@Luciano99 tak naprawdę to jest ich trochę więcej - jednak problem w tym że tam mało który umie pisać! ;)

Azi

1

@KamQiX Laporta oszukał? No nie może być! :D

Azi

0

@Mario96w ja mam pod domem biedrę i stokrotkę więc głównie tam bywam. Ale moja żona poluje na jakieś mleko sojowe które jest tylko w lidlu i tam jeździ. Czasem jej towarzyszę ale szerszych wymiarów alejek nie zauważyłem. Za to mają chyba więcej samoobsługowych kas i raczej lepszy system do ich obsługi. Do tego są kasy XXL ale generalnie nie robi mi różnicy czy kupuje tu czy tam

Azi

2

@Kapitan hawk czyli za 4h będzie w madrycie lament :)

Azi

0

@Mario96w to widać nie w tym lidlu gdzie ja robię zakupy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?