Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi!! Gavi!!! Gavi!!! Gavi!!!!
0
@mekston smuteczek
0
@Hindus normalnie
1
@Marcelinho99 oto głos fachowca rodem Tomaszewski
0
@mekston nie lajkuje złych informacji ;)
20
Ładnie Ansu. Blisko. Trzeba próbować.
0
@mekston yyyuuyueeeeeeee
0
@mekston napisz proszę że Lando przed Maxem :D
0
@Barcaa12 bardzo dobrze się cały czas pokazuje.
1
@mekston dzięki za oznaczenie bo nie mam możliwości oglądania i meczu i wyścigu :)
25
Bez jaj
Typ przestawia kolanem nogę Raphy. Widziałem dużo bardziej kontrowersyjne karne
2
Ansu zasługuje na bramkę i potrzebuje jej
1
Robert ale kończy też akcje sam na sam ;)
1
Cubarsi faktycznie ma sporo z Puyola :)
1
Szkoda bo fajna akcja.
4
I tym samym Pedri sprawi że kibice realu nie spóźnia się jutro do szkoły bo mogą już spokojnie iść spać ;)
4
Uuuu ależ brameczka!
0
No i proszę. Coś nowego w naszym graniu. Yamal wchodzący na 9ke
0
@ACMaldini3 śmietankowy kolor Ci nie pasuje? :P
0
@fafera 6:2 idajemy15znakówao!
3
@LeoMessiiBarcaPepa ja tam bym poszedł do Barcelony i mógłbym się nie podnosić z ławki. No może w jednym meczu żeby zadebiutować ;)
0
@agaFCB sorry nie ma takich ;) A co się dzieje? I pierwsze pytanie - czy prawidłowo serwisujesz auto? :)
0
Jakie macie auta? I jakie jest wasze wymarzone ale takie do codziennego użytku a nie Lambo albo Ferrari, bo wątpię abyście chcieli takim dojeżdżać codziennie do roboty.
Ja mam Hyundaia i30 w wersji Fastback a gdybym miał wybrać sobie auto, którym chciałbym się wozić do roboty to z pewnością byłaby to Mazda MX-5 w wersji RF.
1
@MichuZ44 to nie Jerzy podjął taką decyzję ale zespół
1
@Stinger_ chcę żeby decyzję o tym kto ma grać podjął trener, który kieruje się tym aby uzyskać wynik.
2
@mekston w jednym meczu? A to chwat!
1
@mekston możliwe. Ciekawe czy RB faktycznie poprawił bolid? Jutro będzie ciekawie - szkoda że wyścig pokrywa się z meczem Barcy :(
1
@mekston dziwne że Jerzy a nie Ogóras
1
@mekston i aż 3 pkt Hassa a bezpośredni rywale bez punktów. Ładnie
1
@mekston wyścig będzie ciekawy :)