Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@gaucho104 fajnie że się podzieliłeś ale szkoda że nie zrozumiałeś przesłania :)
2
@Arden napisz mi to samo za 10 lat :D
3
@Arden jak będziesz starszy to się dowiesz :D
2
@Arden oj dzieciaku XD
25
@Arden będziesz miał żonę to się dowiesz jak to jest. Widać po minie że woli mieć spokój niż rację ;)
3
Szacunek dla Alaves że po takich trzech ciosach nie spasowali tylko potrzebowali parę minut na otrzeźwienie i znowu wrócili do grania swojej piłki.
3
To był ataki głową w szczękę. On nie miał żadnych szans na dojście do tej pilki
0
Jeżeli chodzi o kontuzje to nic się w Barcelonie nie zmienia... :(
0
@Arden dlaczego użytkownicy? Nawet słowem nie wspomniałeś o tym że chodzi o LB
0
@Arden a o czy mają pisać artykuły? :D
1
Złego diabli nie wezmą więc głupek zdąży. Lepiej dla wszystkich jakby sobie szczękę uszkodził i nie mógł nią klepać.
0
@cules100pro Raczej nie ale sezon z głowy.
0
@Pressinho za dwie żółte w jednym meczu chyba się pauzuje mecz
1
@betonito jego żona straciła licencję bodaj dentystki a sklep jego rodziców (handlują kawą) na każdym polu ma multum negatywnych opinii typu "zamówiłem kawę ale pachniała spalonym ciałem"
1
@betonito menda do zaorania. Po co takiego zamykać do więzienia? Lepiej zrobić zrzutkę na kogoś kto "przypadkiem" zepchnie go że schodów a potem, również przypadkiem, przejedzie.
1
@Kapitan hawk ci piśmienni zorganizowali dziś sobie wycieczkę. "W błękitnej ostrydze jakąś potańcówka", tak mówili. Pytali ludzi u mnie w robocie czy też ida i zupełnie nie rozumieli czemu w odpowiedzi dostawali pytania czy serio są gejami?
2
My niewinni. Wszyscy tylko nie my.
0
@Trojanek23 widać jesteśmy mocno niestrawni. Pewnie śmietanka skwaśniała.
1
@MichuZ44 ale Zbyszek już trzeci dzień nie pił. Czepiacie się ;)
3
@Wizz777 dokładnie. Graliśmy 10 na 11 i wygraliśmy 5:0. Tak było. Naprawdę!
0
@MesQueUnClub_87 a w edukacji była 3-letnia przerwa na gimbaze. To były piękne czasy
5
@Culer9002 jak mają na Kamila mówić?
0
@A4ron Tymczasem Ekstraklasa: dwie drużyny w LM? Poczymaj mi piwo... ;)
4
Zespół wygrywa 5:0 a ty wystawiasz komuś kto zagrał cały mecz note 4/10. To by było na tyle jeżeli idzie o rzetelność XD
0
@vangoor źródło jakieś daj :)
0
@Arden jego gwiazda nie zniża się do pracy w odbiorze. To dla plebsu
0
@Safrani w Lublinie była kilka lat temu taka akcja że dziewczyna nie wzięła (świadomie) leków i w ataku skasowała 5 aut. Sąd ja uniewinnił a że nie miała oc to nikt nie wypłacił odszkodowań. Oczywiście dziewczyna nadal może jeździć bo "biegli" orzekli że prawdopodobieństwo kolejnego takiego zdarzenia jest nikłe.
4
@Sulimo kasę miał z POTĘŻNEGO posągu ;)
2
@IronSanHybrid zabawne :)
Jednak wolałbym żeby w oświadczeniach podawali cenę zakupu i rok nabycia (otrzymania w spadku itp.) a nie obecna wycenę. Mało mnie interesuje na ile wyceniają te nieruchomości. Chciałbym wiedzieć czy czasem nie Obajtkuja i nie kupili w zeszłym roku luksusowego mieszkania za 3k za metr.
11
@tristan87 absolutnie żadna. Za wyjątkiem zmarnowanego papieru na kolejne puste przepisy