Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mcsarna z księgowego punktu widzenia dodatkowy "dzień meczowy", szczególnie na nowym stadionie, może być dla klubu opłacalny pomimo ryzyka odpadnięcia
1
Z opisu pierwszorzędny partacz. Ideał do robienia wałów przez UEFA...
2
Komentarz usunięty
0
Idąc tokiem "rozumowania" Lahoza każde zagraniczne ręką powinno być karane.
I ja bym to nawet rozumiał ale takie podejście trochę nie ma sensu. Nie można bronić z nastawieniem że rywal będzie próbował trafić Cię w rękę żeby wywalczyć rzut karny. Z drugiej strony Inaki bardzo rozłożył ręce ale tak samo dostał piłka od zawodnika stojącego tuż za nim, czego nie dało się przewidzieć. W takiej sytuacji sprawiedliwe byłoby odgwizdywanie rzutów wolnych pośrednich żeby nie odbierać atakującym okazji a jednocześnie żeby nie karać skrajnie w sytuacji gdy jakieś wybitnej sytuacji bramkowej nie było.
0
@Arden nic mi się nie pomyliło. I nie wiedzę nic dziwnego w tych pożyczkach
0
@vangoor @Arden widzę mamy miłośników rozdawania pieniędzy na forum...
3
@Arden a co jest konkretnie nie tak?
0
@Tasde i nie wysiedli tych ludzi bo państwo nie daje praktycznie nic w zamian. Oddałbym swój dom na który ciężko pracowałeś całe życie zeby innym było lepiej?
0
@OBSERWATOR2021 niestety to nie jest proste. Jeżeli w grę wchodzą przesiedlenia, w dodatku przymusowe, to nie ma bata na takie rozwiązanie. System "przesiedlenia" jest skrajnie nieopłacalny dla przesiedlanego i w ogóle mnie nie dziwi że ludzie wolą ryzyko powodzi niż przeniesienie się co może się skończyć tym że ładujesz bez domu w ogóle.
Takie sprawy łatwo jest oceniać tylko wtedy gdy Ciebie nie dotyczą. Bo gdyby chodziło o to że Tobie zabiorą dom a możesz za to dostać jakąś symboliczną kasę za którą nic nie zbudujesz - to też byś się nie zdecydował.
1
@Pawlak1992 jeżeli wrócą kontuzjowani a w zimie udałoby się sprowadzić kogoś kto zluzował by trochę Lewego to tak
6
Jak dla mnie w tym przepisie brakuje wyjaśnienia kibicom na stadionie skąd taka decyzja. Jest sporo przerw w grze a sędzia biega z mikrofonem. Jaki problem żeby w kilku słowach wyjaśnił kibicom swoją decyzję? W wielu sportach tak się robi i nikt nie ma z tym problemów. Tylko football broni się rękami ;) przed zmianą i przez to daje duże pole do gadania o przekrętach.
0
@Peniu bez piłki. On nie miał żadnych szans choćby ją musnąć, więc decydując się na takie zagranie dość oczywistym jest że atakujesz rywala a nie piłkę...
5
@Roobo To jest atak na nogę rywala bez piłki - sorry bardzo ale to jest czerwona. I to że dotyczy to Torresa nie ma tutaj żadnego znaczenia. Tak sie po prostu w piłkę nie gra.
0
@Seledynowy jeżeli ma kontuzje to czemu nikt ze sztabu się nim nie zajął kiedy usiadł na ławkę?
1
O końcówce meczu można spokojnie powiedzieć że sędzia totalnie nie panuje nad tym spotkaniem. Co jest najdziwniejsze to fakt że zwycięzca jest od dawna znany.
1
@KrwawiaceoczyVEB to nie był stempel tylko celowy atak na nogę rywala. Odwaliło mu coś albo popisał się skrajną głupotą
1
@Fake69 zdecydowanie tak
0
Co to Torres teraz odwalił? O.o
14
Ale ten karny a raczej jego odwołanie jest to idealna sytuacja gdzie sędzia powinien podejść do mikrofonu i wyjaśnić czemu taka decyzja bo skąd ludzie na trybunach mają wiedzieć czemu zmienił zdanie?
0
Uratowało nas to że to Balde zagrał piłkę. Inaczej karny byłby oczywisty bo to byłoby blokowanie strzału ręką. A tak jest to czysto przypadkowe zagranie.
1
@poskus współczuję
Jak nie masz ubezpieczenia od powodzi to kupuj szybko online
1
@Kessie Toć się wywalił z wyścigu na 2 okrążenia przed końcem :D
3
@FCB_dimiC kiedy jedziesz swój najlepszy wyścig w sezonie a i tak zawalasz wszystko :D
1
@mekston bardzo fajny wyścig :)
2
@mekston
0
Obawiam się że Lando zabraknie okrążenia do wyprzedzenia Maxa
0
@mekston Teraz Lando ma świeżutkie opony i pytanie czy da rade postraszyć Maxa? :)
7
@Kapitan hawk miejmy nadzieję że to oznacza też pogłębienie bólodupy u madritczoków za 4h ;)
1
@Bogan ja tam prawie w ogóle nie pije.
2
@NeroTFP1 niestety u nas w społeczeństwie nadal jest przyzwolenie na jeżdżenie po kielichu :(