Azi

0

@mcsarna z księgowego punktu widzenia dodatkowy "dzień meczowy", szczególnie na nowym stadionie, może być dla klubu opłacalny pomimo ryzyka odpadnięcia

Azi

1

Z opisu pierwszorzędny partacz. Ideał do robienia wałów przez UEFA...

Azi

2

Komentarz usunięty

Azi

0

Idąc tokiem "rozumowania" Lahoza każde zagraniczne ręką powinno być karane.

I ja bym to nawet rozumiał ale takie podejście trochę nie ma sensu. Nie można bronić z nastawieniem że rywal będzie próbował trafić Cię w rękę żeby wywalczyć rzut karny. Z drugiej strony Inaki bardzo rozłożył ręce ale tak samo dostał piłka od zawodnika stojącego tuż za nim, czego nie dało się przewidzieć. W takiej sytuacji sprawiedliwe byłoby odgwizdywanie rzutów wolnych pośrednich żeby nie odbierać atakującym okazji a jednocześnie żeby nie karać skrajnie w sytuacji gdy jakieś wybitnej sytuacji bramkowej nie było.

Azi

0

@Arden nic mi się nie pomyliło. I nie wiedzę nic dziwnego w tych pożyczkach

Azi

0

@vangoor @Arden widzę mamy miłośników rozdawania pieniędzy na forum...

Azi

3

@Arden a co jest konkretnie nie tak?

Azi

0

@Tasde i nie wysiedli tych ludzi bo państwo nie daje praktycznie nic w zamian. Oddałbym swój dom na który ciężko pracowałeś całe życie zeby innym było lepiej?

Azi

0

@OBSERWATOR2021 niestety to nie jest proste. Jeżeli w grę wchodzą przesiedlenia, w dodatku przymusowe, to nie ma bata na takie rozwiązanie. System "przesiedlenia" jest skrajnie nieopłacalny dla przesiedlanego i w ogóle mnie nie dziwi że ludzie wolą ryzyko powodzi niż przeniesienie się co może się skończyć tym że ładujesz bez domu w ogóle.

Takie sprawy łatwo jest oceniać tylko wtedy gdy Ciebie nie dotyczą. Bo gdyby chodziło o to że Tobie zabiorą dom a możesz za to dostać jakąś symboliczną kasę za którą nic nie zbudujesz - to też byś się nie zdecydował.

Azi

1

@Pawlak1992 jeżeli wrócą kontuzjowani a w zimie udałoby się sprowadzić kogoś kto zluzował by trochę Lewego to tak

Azi

6

Jak dla mnie w tym przepisie brakuje wyjaśnienia kibicom na stadionie skąd taka decyzja. Jest sporo przerw w grze a sędzia biega z mikrofonem. Jaki problem żeby w kilku słowach wyjaśnił kibicom swoją decyzję? W wielu sportach tak się robi i nikt nie ma z tym problemów. Tylko football broni się rękami ;) przed zmianą i przez to daje duże pole do gadania o przekrętach.

Azi

0

@Peniu bez piłki. On nie miał żadnych szans choćby ją musnąć, więc decydując się na takie zagranie dość oczywistym jest że atakujesz rywala a nie piłkę...

Azi

5

@Roobo To jest atak na nogę rywala bez piłki - sorry bardzo ale to jest czerwona. I to że dotyczy to Torresa nie ma tutaj żadnego znaczenia. Tak sie po prostu w piłkę nie gra.

Azi

0

@Seledynowy jeżeli ma kontuzje to czemu nikt ze sztabu się nim nie zajął kiedy usiadł na ławkę?

Azi

1

O końcówce meczu można spokojnie powiedzieć że sędzia totalnie nie panuje nad tym spotkaniem. Co jest najdziwniejsze to fakt że zwycięzca jest od dawna znany.

Azi

1

@KrwawiaceoczyVEB to nie był stempel tylko celowy atak na nogę rywala. Odwaliło mu coś albo popisał się skrajną głupotą

Azi

1

@Fake69 zdecydowanie tak

Azi

0

Co to Torres teraz odwalił? O.o

Azi

14

Ale ten karny a raczej jego odwołanie jest to idealna sytuacja gdzie sędzia powinien podejść do mikrofonu i wyjaśnić czemu taka decyzja bo skąd ludzie na trybunach mają wiedzieć czemu zmienił zdanie?

Azi

0

Uratowało nas to że to Balde zagrał piłkę. Inaczej karny byłby oczywisty bo to byłoby blokowanie strzału ręką. A tak jest to czysto przypadkowe zagranie.

Azi

1

@poskus współczuję


Jak nie masz ubezpieczenia od powodzi to kupuj szybko online

Azi

1

@Kessie Toć się wywalił z wyścigu na 2 okrążenia przed końcem :D

Azi

3

@FCB_dimiC kiedy jedziesz swój najlepszy wyścig w sezonie a i tak zawalasz wszystko :D

Azi

1

@mekston bardzo fajny wyścig :)

Azi

2

@mekston

Azi

0

Obawiam się że Lando zabraknie okrążenia do wyprzedzenia Maxa

Azi

0

@mekston Teraz Lando ma świeżutkie opony i pytanie czy da rade postraszyć Maxa? :)

Azi

7

@Kapitan hawk miejmy nadzieję że to oznacza też pogłębienie bólodupy u madritczoków za 4h ;)

Azi

1

@Bogan ja tam prawie w ogóle nie pije.

Azi

2

@NeroTFP1 niestety u nas w społeczeństwie nadal jest przyzwolenie na jeżdżenie po kielichu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?