Azi

1

Rabiot, Depay, Gomes, Pjanic i (sic!) Ramos. Dobrze że nie mamy kasy na rejestrowanie zawodników bo jeszcze Deco by coś odwalił...

Azi

2

Moim zdaniem Yamal dziś odpocznie przed kadrą. Rapha nie jedzie więc spokojnie może zagrać 90 minut

Azi

2

Bardzo fajny materiał o tym jak grała Hiszpania na Euro. A jeżeli ktoś oglądając ma wrażenie, że jedna z ekip z LL, która akurat znajduje się w czubie tabeli, gra bardzo podobnie, to pamiętajcie że Barcelona nie ma lewego skrzydła a Flick - co za przypadek! - bardzo liczy na Ansu ;)



Dobrej nocy dla wszystkich! :)

Azi

3

Przy bramce z Rayo był przecież zasłonięty. Przecież ten koleś z 14 zasłania mu widok a dodatkowo musi uciekać z nogą, żeby nie przeciąć tego strzału. Jak on ma obronić strzał z takiej odległości i jeszcze będąc zasłoniętym? O.o

Azi

2

@KamQiX przecież już zagrał :D

Azi

1

Co za piękny dzień bez doniesień transferowych!

Azi

2

4h3m - Nico weź się w wreszcie określ bo mało czasu zostało a Verratti czeka z konferencją :D

Azi

1

@tomek8756 fakt. Powinni zacząć od odebrania obajtkowi i pinokiowi nieruchomości ;)

Azi

1

@Bocheno1 a Azi też zna prawde o Ferranie. Proszę o mnie nie zapominać!! ;)

Azi

1

@Rewolucja123 mam nadzieję że nie walczysz z imane khelif ;)

Azi

3

@Cvzx zaczekaj aż Flick popracuje 2 sezony w tej lidze i przy tych sędziach ;)

Azi

0

@Ronad10 No właśnie. Od niczego nie jest a gra. Ot cud! :D

Oj chłopie, chłopie. Ciekawy jestem kiedy wyciągniesz właściwe wnioski? XD

Azi

8


Jeżeli to prawda to najpewniej zagramy składem: MatS - Kounde, Cubarsi, Inigo, Balde - Casado, Pedri, Olmo, Rapha, Torres - Lewy

Azi

1

@fart "Też pamiętajmy, że na kogo by nie trafiły Polskie drużyny to i tak będzie ciężko."
W Europie nie ma słabych drużyn chyba że grasz z Polakami ;)

Azi

1

@Lucyfffer to ekstraklasa - wszystko zależy od dyspozycji dnia. Obie drużyny mogą wyjść dalej. Równie dobrze mogą obie dopaść w kompromitującym stylu. To ekstraklasa - tego rozumiem nie ogarniesz ;)

Azi

0

@Ronad10 "Skoro zgadzasz się że Ferran nie gra na skrzydle ale praktycznie w środku bo robił miejsce dla bocznego obrońcy to chyba oczywiste że porównuje go do Olmo, który go zmienił."
Nie.

"Gdybyś nie zauważył to Raphinia na lewym skrzydle też zrobił o niebo więcej od Torresa bo to zdaje się on miał asystę do Pedriego właśnie z nominalnej pozycji rekina nie?"
Tak. Patrząc na przebieg meczu i to jak grał Martin taka roszada była konieczna.
Sam o tym pisałem w przerwie meczu:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14773749#comment-14773749

"Widziałeś choć jedną taką kombinacyjna akacje w wykonaniu twojego asa?"
Nie wiem co rozumiesz przez kombinacyjną akcje. Torres nie jest od robienia kombinacyjnych akcji. Takie może robić zawodnik pokroju Olmo albo Pedri właśnie.

" Nie, bo chłop ma problemy z przyjęciem piłki kierunkowo. "
To akurat bzdura. Takie problemy to ma zazwyczaj Lewy.

"Tak że czy go porównasz do Raphinii czy do Olmo ten twojorekin wypada tak mizernie że szkoda nawet dawać dalej mu szansę bo od 3 lat jest to samo."
Wytłumacz Flickowi i selekcjonerowi Hiszpanii swoje racje. Mnie Twoje fantazje mało interesują. Ich najwyraźniej tak samo mało skoro mimo wszystko Torres zagrał 3 kolejne mecze i jedzie na kadrę...

Azi

1

@Arden catch them all! ;)

Azi

0

@Lisek trener na dorobku więc kto wie jak będzie?

Gramy rewanż z Monaco :D

Azi

0

@priest9999 tak? Nawet nie wiedziałem :)
Dobrze się dowiedzieć czegoś nowego. Dzięki!

Azi

0

@Arden Ale lądują na lądzie gdzie spokojnie państwo by sobie poradziło bez pomocy NATO, gdyby oczywiście chciało

Azi

1

@PatrykBarca nie jestem na 100% pewien ale chyba w każdej kolejce Barcelona miała większą oglądalność

Azi

0

@Arden I koniecznie NATO powinno interweniować?

Azi

1

@Arden a Ci imigranci strzelają i przymierzają się do zbrojnego zajmowania terytorium państw NATO?

Azi

8

17latki z La Masii przyciągają więcej kibiców niż Miszcz Świata z L1

Azi

0

@GeneralXavi mnie też nie ale stary był trochę skostniały a ten przynajmniej teoretycznie przypomina "ligę" ;)

Azi

0

@Arden każdy kto coś strzelił albo asystował zrobił lepsze statystyki ;)

Azi

0

@Chada Może być klasyk. Nie chce Ci się to nie szukaj. Tak samo klasyk :)

Azi

0

@Chada dokładnie tak ;)

A jak chcesz szczegóły to przejrzyj sobie historie moich wpisów. W okolicach pierwszego meczu ligowego. Nie będę powtarzał każdemu z osobna, choć każdemu z Was się wydaje że jest księciem z bajki i sługa powinien to zrobić ;)

Azi

5

@Sulimo jeżeli ktoś się tego nie spodziewał to pora żeby się doszkolił ze stylu madryckiego :D

Azi

64

Real -4 więc jest i Negreira XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?