Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deviler Będzie ciężko. Deco podobno nadal ma chorobę morską po świętowaniu urodzin.
0
@lucca87 Baaaaaaaardzo zły
1
@Ryoumen Perez posmarował i jest w tabeli wyżej ;)
3
@vangoor przecież real ma top formę. Przegrali jakiś mecz? ;)
1
Do końca okienka 16h10m. I wreszcie koniec listy "kogo byśmy kupili gdybyśmy mogli kogoś zarejestrować"
1
@Joe_Barbaro real i mózg. Teraz to przesadziłeś z ironia ;)
3
@ACMaldini3 https://i.imgflip.com/91v4a7.jpg
Oby nic nie zmieniał :P
0
@626 jedno i drugie. Jest ostry mróz w Madrycie a jeszcze sierpień :D
0
@jacobFCB prosta matematyka podpowiada że w takim razie powinni w maju mieć około 63 punktów, które gwarantują im start w LE ;)
1
@Kinginiesta KMN rozmowa z ojcem ;)
1
Oglądam sobie jeszcze raz mecz z Rayo akcja po akcji. I musze przyznać, że bramka Pedriego to jest po prostu majstersztyk! Idealnie ze środka boiska dwoma podaniami z Raphą przeszli całą połowę rywala.
7
Może tak dla odmiany zamiast wysyłać LL za granicę to z zagranicy ściągnąć fachowców od sędziowania?
Tak wiem - kibice realu będą absolutnie na nie ;)
1
@Ojciec5tkidzieci jak zakładałeś konto w lipcu 2020 to byłeś ojcem 5 dzieci, to teraz jesteś ojcem 6 dzieci? ;)
0
@Damiain Strasznie mnie śmieszą takie osoby jak Ty. Czegoś nie rozumieją ale zamiast szukać wyjaśnienia to wydaje im się że coś nie ma sensu.
Skończmy w tym miejscu. Możesz sobie uważać że chce grać w 10 skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego gra Torres. Nawet Ci współczuję tego że jesteś ograniczony w tym zakresie. Ale to Twój problem. Pa! :)
0
@Damiain A może po prostu nic nie zrozumiałeś z tego co chce grać Flick? Tak - to wydaje się najbardziej prawdopodobne. Wręcz graniczące z pewnością :)
1
@4drian0 cena w górę o 14% (12 dla premium)
0
@karszun tak
15znaków
0
@Eto'o9 R10 tak to jest jak się nie realizuje zadań zleconych przez przełożonych
16
Weźcie usuńcie tego newsa bo zapeszycie. Nic nam dziś nie brakuje jak Rabiota i jego walniętej mamuśki...
2
@Pnog37 jeżeli ktoś jest kibicem realu to nie jest normalny a kto by pytał wariata o opinię? :P
0
@blakkudium to są te chwile kiedy się cieszę że nie możemy nikogo zarejestrować ;)
1
@Pnog37 a potem najlepszy sędzia sezonu ;)
1
@cules100pro
0
Soto Grado po kolejnej kompromitacji trafił do zamrażarki?
2
@kanver_ tym bardziej że w sytuacji Kounde interwencja VARu była niezgodna z regulaminem a w przypadku Olmo nie było jej wcale.
0
@kkbarca struktura własnościowa klubu nie ma żadnego znaczenia. Laporta na dzień dobry zaczął wprowadzać dźwignie bo chciał robić głośne transfery. Spieniężył przyszłe przychody i teraz mamy tego skutki.
Chcesz poprawić Barcelonę? To zwiększ przychody. I nie sądzę aby nowy stadion pomógł tutaj w sposób znaczący.
0
@dafik85 ten post niesie przesłanie że są na labambie jeszcze ludzie, którzy wierzą że takie mendy jak Soto Grado sędziują uczciwie tylko nieudolnie :D
0
@Lucyfffer to do @Bykunna musisz się zgłosić. On zdaje się jest "aptekarzem" ;)
2
@Lucyfffer https://cdn3.aptekapuls.pl/4558-large_default/ziola-w-tabletkach-melisa-90-tabletek.jpg
masz strzel sobie dla zdrowia :)
4
@AmigoBlancos tak - samobójczym