Azi

0

@Deviler Będzie ciężko. Deco podobno nadal ma chorobę morską po świętowaniu urodzin.

Azi

0

@lucca87 Baaaaaaaardzo zły

Azi

1

@Ryoumen Perez posmarował i jest w tabeli wyżej ;)

Azi

3

@vangoor przecież real ma top formę. Przegrali jakiś mecz? ;)

Azi

1

Do końca okienka 16h10m. I wreszcie koniec listy "kogo byśmy kupili gdybyśmy mogli kogoś zarejestrować"

Azi

1

@Joe_Barbaro real i mózg. Teraz to przesadziłeś z ironia ;)

Azi

3

Azi

0

@626 jedno i drugie. Jest ostry mróz w Madrycie a jeszcze sierpień :D

Azi

0

@jacobFCB prosta matematyka podpowiada że w takim razie powinni w maju mieć około 63 punktów, które gwarantują im start w LE ;)

Azi

1

@Kinginiesta KMN rozmowa z ojcem ;)

Azi

1

Oglądam sobie jeszcze raz mecz z Rayo akcja po akcji. I musze przyznać, że bramka Pedriego to jest po prostu majstersztyk! Idealnie ze środka boiska dwoma podaniami z Raphą przeszli całą połowę rywala.

Azi

7

Może tak dla odmiany zamiast wysyłać LL za granicę to z zagranicy ściągnąć fachowców od sędziowania?

Tak wiem - kibice realu będą absolutnie na nie ;)

Azi

1

@Ojciec5tkidzieci jak zakładałeś konto w lipcu 2020 to byłeś ojcem 5 dzieci, to teraz jesteś ojcem 6 dzieci? ;)

Azi

0

@Damiain Strasznie mnie śmieszą takie osoby jak Ty. Czegoś nie rozumieją ale zamiast szukać wyjaśnienia to wydaje im się że coś nie ma sensu.

Skończmy w tym miejscu. Możesz sobie uważać że chce grać w 10 skoro nie potrafisz zrozumieć dlaczego gra Torres. Nawet Ci współczuję tego że jesteś ograniczony w tym zakresie. Ale to Twój problem. Pa! :)

Azi

0

@Damiain A może po prostu nic nie zrozumiałeś z tego co chce grać Flick? Tak - to wydaje się najbardziej prawdopodobne. Wręcz graniczące z pewnością :)

Azi

1

@4drian0 cena w górę o 14% (12 dla premium)

Azi

0

@karszun tak
15znaków

Azi

0

@Eto'o9 R10 tak to jest jak się nie realizuje zadań zleconych przez przełożonych

Azi

16

Weźcie usuńcie tego newsa bo zapeszycie. Nic nam dziś nie brakuje jak Rabiota i jego walniętej mamuśki...

Azi

2

@Pnog37 jeżeli ktoś jest kibicem realu to nie jest normalny a kto by pytał wariata o opinię? :P

Azi

0

@blakkudium to są te chwile kiedy się cieszę że nie możemy nikogo zarejestrować ;)

Azi

1

@Pnog37 a potem najlepszy sędzia sezonu ;)

Azi

1

@cules100pro

Azi

0

Soto Grado po kolejnej kompromitacji trafił do zamrażarki?

Azi

2

@kanver_ tym bardziej że w sytuacji Kounde interwencja VARu była niezgodna z regulaminem a w przypadku Olmo nie było jej wcale.

Azi

0

@kkbarca struktura własnościowa klubu nie ma żadnego znaczenia. Laporta na dzień dobry zaczął wprowadzać dźwignie bo chciał robić głośne transfery. Spieniężył przyszłe przychody i teraz mamy tego skutki.

Chcesz poprawić Barcelonę? To zwiększ przychody. I nie sądzę aby nowy stadion pomógł tutaj w sposób znaczący.

Azi

0

@dafik85 ten post niesie przesłanie że są na labambie jeszcze ludzie, którzy wierzą że takie mendy jak Soto Grado sędziują uczciwie tylko nieudolnie :D

Azi

0

@Lucyfffer to do @Bykunna musisz się zgłosić. On zdaje się jest "aptekarzem" ;)

Azi

4

@AmigoBlancos tak - samobójczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?