Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w to widać nie w tym lidlu gdzie ja robię zakupy...
0
@allien18 dokładnie, szkoda że nie zdążyłem napisać pierwszy :D
1
@Sulimo sorry bardzo ale moja żona uwielbia jeździć do lidla i tam tak samo jest zastawione paletami jak w biedrze...
0
100% Polaków uważa że niemce są tak mało moralni że gotowi są dla kasy zawrzeć kolejny pakt ribbentrop-mołotow
0
@jondeca bez przesady. Nie każdy kibic realu jest tak głupi żeby nie widzieć że ich narracja jest kretyńska. Ale faktem jest że ogrom hala dzieci jest głupsze niż ustawa przewiduje i kupuje narrację o krzywdzeniu ich przez sędziów. Ale takim trzeba współczuć a nie się z nich naśmiewać.
0
Dlaczego sędzia VAR nie zwrócił uwagi sędziemu że powinien dać oczywiste czerwo? Toż to nierozwiązywalna tajemnica! :D
2
@draxidox to je real
40
Plan na jutro: artykuł że sprawy Negreiry żeby przypadkiem hala dzieci nie odkryły jak to sędziowie promują ich na każdym kroku
3
@barcanawieki innego werdyktu nie spodziewał się nikt. Ale i tak hala dzieci powiedzą Ci że sędziowie ich krzywdzą a nie promują. Ot - głupota nie jest uleczalna.
4
No i pięknie! Pełna zgoda!
1
@xvcWinterSoldier bardzo mnie cieszy gol i asysta ale szczerzę wątpię aby kiedykolwiek był z niego zawodnik lepszy niż ligowy średniak.
1
@SkilledHydra16 i tak dadzą jakiegoś kibola realu do sędziowania i będzie udawał że nie widzi brutalnych fauli jak w ostatnich meczach
0
@Pnog37 Bo Inigo grał do tej pory wszystko i tylko brakuje żeby się połamał...
0
@Azrik bo nie było zmian. Pena zajął jego miejsce
0
7 meczu i dwa urazy do końca sezonu. W tym tempie do grudnia zostanie nam z 15 zawodników wliczając tych z rezerw co się łapią do kadry meczowej.
0
@mekston Oby! :)
0
@mekston Ogórez odpada w Q2 - to już nie jest nawet niespodzianka
0
Czy komentujący to faktycznie kibice Barcelony czy jakieś głupki? Czy wy ludzie czerpiecie przyjemność jeżeli któremuś z zawodników nie wyjdzie mecz? Jeżeli kibicujcie Barcelonie to kibicujcie niezależnie od tego kto jest na boisku a nie wybiórczo.
MatS zły, Torres zły, Busi i Alba to amigosi, Messi psuje klub. I tak w nieskończoność. Ogarnij się bo to co robicie to jest głupota.
1
@Rewolucja123 i cała kolekcja porno poszła do kosza ;)
1
@AssisMoreira żadne utrudnienie. Poprosi kolegę mechanika to mu odłączy tak żeby mógł jeździć bez tego. I nie możesz nakazać montowania takiego ustrojstwa w starszych samochodach.
To już lepiej zrobić oficjalną i ogólnie dostępną listę osób z zakazem prowadzenia, które prowadziły po pijaku itp. itd. I do tego możliwość zgłaszania że taki delikwent wsiada za kółko.
Niestety u nas policja i sądy mają wszystko gdzieś. Wysyłasz film z dzbanem, który na autostradzie jedzie Ci dosłownie na zderzaku, gdzie widać idealnie i numery auta i mordę idioty, to nie potrafią takich debili znaleźć. Za to stać w krzakach tuż przy znaku "teren zabudowany" wychodzi im idealnie.
0
@tomek8756 a przy okazji pilnują nazist... znaczy niemieckich żołnierzy, żeby się nie zasiedzieli ;)
2
@Luciano99 i tylko co druga będzie miała wady istotne ;)
1
@Safrani i spodziewasz się że on przyjmie logiczne argumenty? :D
0
@Pressinho ok. Dzięki za informacje
0
Korzysta ktoś z Was z "delta media player"? I mógłby napisać kilka słów co to jest, czy dobrze się tego używa, ile kosztuje i ogólnie czy warto?
1
@SawneyBean dokładnie. Ona tak powiedziała więc 100% prawdy. Jak każdy polityk mówi wyłącznie prawdę :D
2
@SawneyBean zupełnie inna kwestia jest jednak to że i tak sobie to wymyśliła
3
@szymonekk poleca nie płacić tym januszom.
Wydaje miesięcznie 35 zł żeby średnio co drugi tydzień obejrzeć jeden mecz na C+ to teraz mi zaproponowali dodatkowe 70 żeby móc obejrzeć Barcelone w LM. Bez jaj ale Polsat to było dno. A C+ to dno z mułem
1
@Comentateiro drugi spóźniony trafi do karceru a trzeci już pod ścianę
0
Nie ważne kto zagra to wynik jest istotny. Niech se gra Torres jeżeli efekt końcowy będzie zadowalający