Azi

0

Tłumaczeni Iturralde nie ma sensu. Obrońca był bliżej bramki i jeżeli system łapałby kadr wcześniejszy a obrońca by w ruchu to tym bardziej nie byłoby spalonego.

Azi

1

@michal26 jeżeli mecz powtórzą to potem real będzie miał powtarzane mecze do skutku ;)

A na poważnie - chyba nie ma co wierzyć w uczciwość ludzi zarządzających hiszpańską piłką

Azi

1

@mekston coś mu sterczało ale to nie była stopa - to grafika źle zinterpretowała to co wystawało z nogawki ;)

Azi

1

@Kapitan hawk ło ty! masz u mnie bana na 30 minut! ;)

Azi

0

@Gappeq to nie stopa mu wystawała na tym obrazku VARu ;)

Azi

0

@Maker0 to swoją drogą 0 w pierwszej połowie ogromy chaos w defensywie. No i wychodzi nasza mega krótka kadra - nie ma Yamala i nie ma kto rozciągnąć gry.

Azi

12

@Hosh nie - są ujęcia z innych kamer gdzie widać i moment podania de Jonga i ustawienie nogi Lewego. To jest błąd półautomatycznego spalonego i sędziego VAR, który tego nie wyłapał a powinien

Azi

0

@LeoMessiiBarcaPepa trafi pewnie do lodówki. Ale to pikuś bo media będą mu to wypominać przez wiele lat.

Azi

0

@mekston to nie przejdzie - to jest jak brak goal line technology z klasyku. Zbyt poważny incydent żeby to przeszło bez echa. Takie precedensy są bardzo istotne w dyskusji czy używać np. półautomatycznego spalonego czy nie.

Azi

3

Jeżeli po analizach wyjdzie, że Lewy na spalonym nie był to współczuję sędziemu VAR, bo będzie miał absolutnie przerąbane.

Azi

0

Czy mi się zdaje czy sędzia tłumaczy się Flickowi że to nie on, to VAR? ;)

Azi

0

@Antimadridista_WR wszystkich będzie. Bo to jest bardzo poważny błąd VARu. Lepiej jakby się okazało że var wybrał inna stopklatka i stopa Lewego faktycznie wystawała ale nic na to nie wskazuje

Azi

0

Jeżeli wyjdzie na to że var zaliczył wielbłąda a ta bramka będzie decydującą dla wyniku to będzie bardzo, bardzo grubo znowu :))

Azi

17

Wszystko wskazuje na wielbłąd półautomatycznego spalonego

Azi

0

Fatalna kontuzja. Sezon w plecy a nie zdziwię się jeżeli do gry wróci w 2026

Azi

5

@VamosRakieta Takie 2:0 dla Osasuny bierem w ciemno ;)

Azi

0

@AmigoBlancos Prawie tak dobrze jak Real ostatnio :)

Azi

2

Ktoś się orientuje czy Legia i Jaga mają zapewniony awans do 1/16 nawet jeżeli przegraliby pozostałe mecze?

Azi

1

Cykl życia w Barcelonie: im bliżej okienka tym więcej artykułów o przydatności de Jonga.

Azi

0

@VamosRakieta jak na gościa który rozegrał 130 minut w ostatnich 6 miesiacach to i tak nie jest źle ;)

Gorzej i to dużo wygląda nasz lewy obrońca.

Azi

0

@BORO_12 uwielbiam takie teksty. Od razu wiesz że ktoś nie ma pojęcia o czym pisze ale i tak musi się wypowiedzieć

Azi

0

Frakie na pivocie :)

Azi

1

składy

Azi

1

@Rastafarnianin słyszałeś o zasadzie "dziel i rządź"? Sam fakt że idziesz głosować z przekonaniem o "niby" ważności swojego głosu to pogodzenie się z takim stanem rzeczy.

Azi

0

Azi

5

Rasistowski humor: przynajmniej nikt nie będzie narzekał że boisko było zbyt suche

Azi

0

Jaki mecz LM będzie na TVP w środę?

Azi

1

@mekston ale porypany wyścig. Oglądasz?

Azi

0

@mekston nie wierzę żeby Lando czegoś nie odwalił... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?