Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tłumaczeni Iturralde nie ma sensu. Obrońca był bliżej bramki i jeżeli system łapałby kadr wcześniejszy a obrońca by w ruchu to tym bardziej nie byłoby spalonego.
1
@michal26 jeżeli mecz powtórzą to potem real będzie miał powtarzane mecze do skutku ;)
A na poważnie - chyba nie ma co wierzyć w uczciwość ludzi zarządzających hiszpańską piłką
1
@mekston coś mu sterczało ale to nie była stopa - to grafika źle zinterpretowała to co wystawało z nogawki ;)
1
@Kapitan hawk ło ty! masz u mnie bana na 30 minut! ;)
0
@Gappeq to nie stopa mu wystawała na tym obrazku VARu ;)
0
@Maker0 to swoją drogą 0 w pierwszej połowie ogromy chaos w defensywie. No i wychodzi nasza mega krótka kadra - nie ma Yamala i nie ma kto rozciągnąć gry.
12
@Hosh nie - są ujęcia z innych kamer gdzie widać i moment podania de Jonga i ustawienie nogi Lewego. To jest błąd półautomatycznego spalonego i sędziego VAR, który tego nie wyłapał a powinien
0
@LeoMessiiBarcaPepa trafi pewnie do lodówki. Ale to pikuś bo media będą mu to wypominać przez wiele lat.
0
@mekston to nie przejdzie - to jest jak brak goal line technology z klasyku. Zbyt poważny incydent żeby to przeszło bez echa. Takie precedensy są bardzo istotne w dyskusji czy używać np. półautomatycznego spalonego czy nie.
3
Jeżeli po analizach wyjdzie, że Lewy na spalonym nie był to współczuję sędziemu VAR, bo będzie miał absolutnie przerąbane.
0
Czy mi się zdaje czy sędzia tłumaczy się Flickowi że to nie on, to VAR? ;)
0
@Antimadridista_WR wszystkich będzie. Bo to jest bardzo poważny błąd VARu. Lepiej jakby się okazało że var wybrał inna stopklatka i stopa Lewego faktycznie wystawała ale nic na to nie wskazuje
0
Jeżeli wyjdzie na to że var zaliczył wielbłąda a ta bramka będzie decydującą dla wyniku to będzie bardzo, bardzo grubo znowu :))
17
Wszystko wskazuje na wielbłąd półautomatycznego spalonego
0
Fatalna kontuzja. Sezon w plecy a nie zdziwię się jeżeli do gry wróci w 2026
5
@VamosRakieta Takie 2:0 dla Osasuny bierem w ciemno ;)
0
@AmigoBlancos Prawie tak dobrze jak Real ostatnio :)
2
Ktoś się orientuje czy Legia i Jaga mają zapewniony awans do 1/16 nawet jeżeli przegraliby pozostałe mecze?
1
Cykl życia w Barcelonie: im bliżej okienka tym więcej artykułów o przydatności de Jonga.
0
@VamosRakieta jak na gościa który rozegrał 130 minut w ostatnich 6 miesiacach to i tak nie jest źle ;)
Gorzej i to dużo wygląda nasz lewy obrońca.
0
@BORO_12 uwielbiam takie teksty. Od razu wiesz że ktoś nie ma pojęcia o czym pisze ale i tak musi się wypowiedzieć
0
Frakie na pivocie :)
1
składy
1
@Rastafarnianin słyszałeś o zasadzie "dziel i rządź"? Sam fakt że idziesz głosować z przekonaniem o "niby" ważności swojego głosu to pogodzenie się z takim stanem rzeczy.
0
@Radioactive9705 kiedy widzisz ZP
https://i.imgflip.com/998hmr.jpg
2
@Eto'o9 R10 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR5VhSdeH8GI8-5cW9y4Dnn8zPLs8_DflP3Ww&s
5
Rasistowski humor: przynajmniej nikt nie będzie narzekał że boisko było zbyt suche
0
Jaki mecz LM będzie na TVP w środę?
1
@mekston ale porypany wyścig. Oglądasz?
0
@mekston nie wierzę żeby Lando czegoś nie odwalił... :(