Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie został. Ewentualnie mógł podpisać umowę z Chelsea ale pierwszy sezon zostać u nas na wypożyczenie - nie miałbym nic przeciwko. A pewnie dostałby więcej niż 400 min przez połowę sezonu.
4
@Aragorn33 ale Twoja wypowiedz nie odnosiła się tylko do tego.
Sam się odnosisz do innych ludzi a nie rozumiesz że zarzuty jakie takie osoby stawiają to nie jest to że w grze pojawia się jakiś wątek np. gejowski tylko to w jaki sposób taki wątek się wprowadza do gry, co zwykle wygląda jak wciśnięte na siłę i nie ma żadnego sensu w opowiadanej historii.
W takim kontekście w ogóle nie zrozumiałeś osób, które krytykują woke w grach a próbujesz oceniać takie osoby. To wpływa na to że warto żebyś się zastanowił czy przypadkiem sam nie jesteś jeszcze stopień niżej niż komentujący o których piszesz.
4
@Aragorn33 ja nie pisałem o W4 tylko ogólnie o zarzutach o woke... Serio nie ogarnąłeś? O.o
28
@Aragorn33 to nie jest kwestia tego czy są takie wątki tylko czy wprowadza sie je naturalnie do historii czy wpycha na siłę.
2
@Safrani Andrzej ułaskawia tylko kolegów
0
@Eric_Abidal_22 zabawne jest to że pal licho jak ktoś przyjął, czy strzelił z czuba czy dupą - ważne że padł gol! I mało mnie też obchodzi czy to strzelił Torres, Torre, Rapha, Lewy czy Pena. Może nawet Flick ważne żeby uznali gola :D
2
@alianta2 faktycznie wystarczyłoby żeby wyciągnął rękę. Każdy inny bramkarz by to wyjął ;)
https://zapodaj.net/images/4d0ffcec515a7.jpg
0
@KanapkaFCB koszmarnie to wyglądało
0
@Oskar00 w podobnej sytuacji bramkarz BVB został na linii a i tak padła bramka (a nawet dwie do podobne sytuację miał i Rapha i Torres). Wolę bramkarza który ryzykuje jak Pena niż stoi na linii i czeka czy rywal trafi w niego albo nie trafi w bramkę. A niewiele brakowało żeby przeciął tą piłkę.
0
@BORO_12 Spoko. Ale to Ty masz problem że Frankie gra więc to Twój problem a nie mój XD
2
@Safrani no i super. Jakiś offset?
3
@gaucho104 po tygodniu wpadłby Pan Putin żeby doradzać kolegom jak mają rządzić
0
@BORO_12 skoro tak uważasz. Twoje opinie są dziwne i nie mają pokrycia w faktach więc w sumie jest mi wszystko jedno co tam sobie myślisz :)
1
@DonAndres*8 Boli Cię przyjęcie Torresa :D
0
@BORO_12 Najwyraźniej znam dużo lepiej od Ciebie. Bo jedni grają i wchodzą z ławki a inni jakoś nie bardzo.
4
@Lionel_Messi10 Ale by się chciało wygrać LM :)
Ale taki półfinał też brałbym w ciemno ;)
0
@BORO_12 są tak negatywne że trenerzy go komplementują na konferencjach. Typie ja rozumiem że masz o Frankiego bardzo duży ból dupy ale ten absurdalny brak logiki w Twoich wpisach jest zwyczajnie głupi :D
0
@BORO_12 są. Bez odbioru :)
0
Komentarz usunięty
0
@BORO_12 No właśnie Ty tego nie odróżniasz chłopie XD
Fakty mają pokrycie a Twoje opinie są zwyczajnie głupie. I może na tym zakończmy, bo jeżeli nie potrafisz odróżnić swoich opinii od faktów to zwyczajnie nie jest to śmieszne tylko smutne. Serio - współczuję stary.
5
@macio_944 moim zdaniem bramkarz BVB źle się zachował przy dwóch bramkach. Odsłonił zupełnie połowę bramki i zarówno Rapha jak i Torres nie mieli problemów żeby wpakować piłkę do bramki. Moim zdaniem to co zrobił Pena - wyjście, skrócenie pola i próba wybicia piłki - to o wiele lepsza próba niż odsłonięcie połowy bramki i liczenie że napastnik nie trafi albo trafi w Ciebie
0
@BORO_12 widzisz chłopie jak łatwo było Cię scharakteryzować.
Zacytuję sam siebie jeszcze raz żebyś sam mógł dojść do tak oczywistego wniosku:
"Myślisz chłopie że jak Ty coś uważasz to to jest z samego założenia oczywista prawda. A to nie prawda tylko tzw. bullshit"
27
@Rust_Cohle podwójne standardy i real? Chyba nikt już nie jest zdziwiony ;)
0
@Bykunn pewnie słowo klucz to "wymieszamy ją z tą nasza zdrową" :)
0
@Foton tak? To dlaczego np. zboże z Ukrainy ratuje pół świata od głodu? Takie trochę bez danych te Twoje założenia
0
@Zoker bo zwykle są to najlepsze okazje dla rywali z uwagi na małą liczbę broniących zawodników. Nie ma za co.
0
@Foton nadal nie widzę żadnego powodu dla którego UE miałaby na potęgę sprowadzać żywność z ameryki południowej
0
@Jakchcesz jak dla mnie to wszedł żeby dać zmęczonym kolego opcję do rozegrania na mocno pressującego rywala i w każdej akcji był pod grą, więc spełnił swoje zadanie, choć nie zrobił w tym nic szczególnie widowiskowego na plus ani na minus (na szczęście).
0
@Foton nie sądzę aby nagle w tym kole pojawiło się wyjaśnienie dlaczego UE miałoby sprowadzać na potęgę żywność z Am. południowej.
0
@tbas myślę że przedłuży umowę ale już na "normalnych" warunkach. Albo poszuka lepszej oferty i odejdzie za free po zakończeniu kontraktu.