Azi

1

@MateS 5 lub 24

Azi

0

@takisobiektos Kriszcziano albo dziadek mróz. Zależy skąd pochodzisz

Azi

0

@Culer9002 Jeden podobny jest to takiego dobrego aktora. Nawet oskara dostał

Azi

12

@Kgorecki2500 "gwiazdor"? Criszcziano przyniósł Ci szalik do spalenia? O.o

Azi

0

@marcin62 nawzajem :)

Azi

1

@Symson a przynajmniej żeby real się przewrócił i sobie głupi ryj rozwalił ;)

Sorry nie mogłem się powstrzymać :P

Azi

8

Czemu on jeszcze nie siedzi w więzieniu? :(

Azi

0

@agaFCB Często tak mam i nie jest to żadna wymówka :D

Azi

2

@tomek8756 Winiary. Ci co jedzą kielecki to są miłośnicy sernika z rodzynkami i Kevina sam w Nowym Jorku

Azi

0

@HypeR wszyscy przestali. Pal licho jak jeden zawodnik się zatnie ale to samo dzieje się z całą ekipą. W ostatnim meczu Pedri pięknie wykończył ale potem tez zmarnował drugą okazję (choć i tak zagrał fenomenalnie). Ale to że nagle totalnie siada skuteczność całego zespołu - to nie jest normalne.

Azi

0

Szkoda chłopa. Ciekawe co tam nawaliło najbardziej, że zespół się tak posypał w lidze :(

Azi

0

@bartas97 Za dużo telewizji realu oglądasz. No i widać że mózg nie funkcjonuje :D

Azi

13

@AmigoBlancos a tutaj przyjedzie real w dodatku grając w 14...

Azi

0

Brak skuteczności to wieczna bolączką Barcelony. Zespół robi wszystko dobrze tylko wepchnąć piłki do bramki nie potrafi. Pytanie czy coś można z tym faktem zrobić?

Azi

0

@wojopancer bo Barcelona to nie real. Dlaczego mieliby nam dyktować karne? No i to zagranie było wybitnie przypadkowe i nie miało żadnego wpływu na naszą akcję.

Azi

4

A w naszej szatni:
https://imgflip.com/gif/9ejqi2

Azi

1

Poszukajmy jakiś pozytywów: Pep zaraz będzie do zatrudnienia za free :D

Azi

0

Dawajcie artykuł o słynnym tytule przed świętami ;)

Azi

0

@okiemtypera_lucaxx95 Rapha zagrał beznadziejną piłkę po której poszła akcja na 1:2 więc Atletico nie zmarnowało jego wkładu... Nie mówiąc o poprzeczce i zmarnowanej setce

Azi

1

@FcPortoFan1999 jak się marnuje takie okazje jakie mieliśmy to tak właśnie się przegrywa

Azi

1

@MesQueUnClub22 tak po prawdzie to Rapha niestety

Azi

1

2.59 x 0.26 xG

Kolejny mecz który przegrywamy niewykorzystanymi okazjami.
Boli też że brama na 1:2 w pełni na bary Raphy... :(

Azi

4

@blakkudium trudno się nie zgodzić.

Chciałbym tylko żeby te szuje sędziowie podjęli taka sama decyzję gdyby coś podobnego zdarzyło się w naszym polu karnym. Chciałbym wierzyć ale nie wierzę.

Azi

0

Nie zdziw mnie jeżeli po przerwie wejdzie Okno za Fermina. Nie zdziwi mnie też Frankie

Azi

1

Gavi pięknie dyryguje ta drużyna.

Azi

1

@Eklerek jak kupił auto z importu 200k które faktycznie zrobiło już z 600k to wcale nie jest to dziwne.

Azi

1

@Deviler Bardo fajny silnik. Serwisowany regularnie?

Azi

1

@Szymemdymek Fermin
Dla Gaviego rola fałszywego skrzydłowego to nie nowość

Azi

2

@Deviler mówiłem nie jedz do @Luciano99 bo Kessie ma problem od kiedy prokuratura zajęła mu konta i partaczy. To nie. Bo u innych drogo!

W na poważnie - jakie auto?

Azi

0

@gumaz nie bałdzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?