Azi

0

@mekston A Perez i tak to zepsuje ;)

Azi

0

@BezglutenowyPedri bardzo dawno nie byłem ale kiedyś na bank kopiowałem sobie książki na czytnik - ale to było 10+ lat temu. Generalnie jak chce coś przeczytać to idę i kupuje książkę albo audiobooka więc to tylko tak rzucona idea

Azi

1

@mekston jak zawsze zamykają mi gębę :D

Azi

1

@BezglutenowyPedri biblioteka?

Azi

1

@mekston bez samochodu bezpieczeństwa to chyba nie ma się co spodziewać nadmiaru emocji?

Azi

8

@Mixtape na bank trafi się zniżka formy

Azi

0

@mekston Myślisz że ma szansę dogonić Ferrari?

Azi

1

Perez może raz wygrać z Maxem ;)

a Haas może dziś zarobić 14 pkt. jeżeli nic nie odwali O.o

Azi

0

@konrad1661 jeżeli jedziesz z dziewczyną to nie ma szans ;)

Azi

3

Komora maszyny losującej kary kierowców jest pusta. Następuje zwolnienie blokady. Rozpoczynamy losowanie pięciu kolejnych kar.

Gdyby ktoś się pytał jak są przyznawane kare w F1 ;)

Azi

0

@mekston mniejsza jak - świętujemy! ;)

Azi

0

@mekston do tego rzut karny dla Maxa ;)

Azi

1

@mekston on ma chyba zaprogramowane wypychanie rywali poza tor. Pewnie uczył się jeździć tylko BMW ;)

Azi

1

Perez jedno miejsce od pkt.

Azi

0

@mekston będzie czekał w czasie wymiany opon czy doliczą po wyścigu?

Azi

0

@mekston i bardzo dobrze bo to jest chamstwo a nie jazda

Azi

2

@MesQueUnClub96 powinien dostać za to potężną karę bo to nie jest wyścig tylko próba wywalenia rywala

Azi

0

@mekston to co robi Max to jest mega niebezpieczne

Azi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Azi

1

@mekston powinna być moim zdaniem

Azi

1

@mekston ciekawe ile kółek zrobią zanim wznowią wyścig?

Azi

3

@macio_944 fartem wygraliśmy 4:0 a mogło być 6:0 ;)

Azi

0

@mekston tym bardziej dziwne że nie startuje tam Lando

Azi

1

@mekston właśnie miałem do Ciebie pisać czy jesteś gotowy? :D

Azi

6

@macio_944 Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

@NeroTFP1 w ogóle trzeba zlikwidować spalone i po problemie z tym jak je definiować

Azi

1

@mrmiki tak, tak, wiem. Jestem rasistą bo mówię rzeczy prawdziwe i oczywiste. Wprawdzie prawie 40 lat życia uważałem że rasizm objawia się inaczej ale najwyraźniej byłem w błędzie.

Azi

27

Jeżeli kibice na boisku widzą buraka naskakującego na wszystkich dookoła i nie ponoszącego za to żadnych konsekwencji to też się czują bezkarni.

Więc jak chcesz chłopie sprawiedliwości to najpierw sam zacznij pokazywać trochę klasy.

Azi

3

Kiedy Vini powie że kibice realu to rasiści?

Azi

0

@Pitinho jak mu wyjdzie średnia 1 gol na mecz to będzie turbokozakiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?