Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Guti84 nadal towarzyski a co? :D
20
Ekoświry miały rację - niby sierpień a w madrycie -2! ;)
1
@zadafcb "a na koniec dnia real smadryt dostanie po dupie od Mallorki"
może 1:1 ciężko nazwać dostaniem po dupie ale patrząc na skład realu to "siem mnie podoba!" ;)
4
@Pnog37 idę o zakład że w ciągu tego sezonu Rodrygo wyleci z 11. Tutaj jest straszny rozstrzał między zawodnikami typowo ofensywnymi i defensywnymi. W drugiej linii taki Valverde i Tchouameni raczej nie pociągną za długo. Brakuje kogoś klasy Kroosa. Więc pewnie w dłuższym okresie będzie grał Modric kosztem Rodrygo.
0
@NeroTFP1 jestem przeciwnikiem Deco ale jeżeli uważasz że łatwo jest sprzedać (a nawet oddać za darmo) zawodnika z astronomicznym kontraktem typu Lenglet, to grubo się mylisz. A rzecz nie leży w tym, żeby komuś dopłacać 80% jego wynagrodzenia i jeszcze oddać go za darmo. A wątpię aby były inne oferty.
Co do Roque to musisz za niego dostać prawie tyle ile na niego wydaliśmy. A już wszystkie poważne kluby zdążyły się zorientować że to drewniany koleś. Może i duży potencjał ale trzeba w niego dużo i na długo inwestować. Tutaj zakładałbym wypożyczenia ale pewnie i tak nie pokryje to jego wynagrodzenia.
A co do Faye to licytacja - kto da więcej. Wątpię aby chłopak miał wysoki kontrakt więc tutaj czas ma pewnie małe znaczenie.
6
@Luciano99 prawda jest taka że Robercik mu odbił dziewczynę. Wprawdzie to nie była jego dziewczyna, w zasadzie nawet się nie znali, ale przecież mogła być!
2
@zadafcb a na koniec dnia real smadryt dostanie po dupie od Mallorki
0
@Nazio_87 przy niskiej pensji i na ławkę - tak. Inaczej nie
0
@Transu96 może kolega @krefi10 jest po kilku piwach i dlatego tak bredzi
0
@Peciak Labamba nie wybacza! ;)
0
@Eto'o9 R10 wczoraj Bernal naprawdę porządne spotkanie jak na debiut w wieku 17 lat. Zapamiętałem dwie bardzo ważne interwencje: dwa razy kasował lub próbował kasować kontrę rywali. Raz z naszej prawej strony pięknym wślizgiem wybił rywalowi piłkę na aut a później, też wślizgiem, wprawdzie piłki nie wybił ale za to spowolnił rywala o jedno albo dwa tempa - i ta sekunda wystarczyła aby zespół się w miarę ogarnął w obronie.
1
@draxidox to jest ciekawy przypadek do badań - dlaczego ogrom ludzi wsiadając na rower nie zabiera ze sobą mózgu
1
@norbi77 tak mi się wydawało że Casado ale nie miałem pewności
Nie pamiętasz przypadkiem kto zgrywał piłkę do Yamala zaraz na początku drugiej połowy?
e: dobra widzę na skrócie że Rapha
0
@Katalończyk 99 tak
1
@KrychaFCB dostał nożem, życie przeleciało mu przed oczami i dostał olśnienia, że kibicowaniem białym to głupota? ;)
1
@norbi77 zakładam że właśnie tak do tego podszedł sędzia. Żadna z tych sytuacji to nie była taka oczywista sytuacja gdzie przerywał on groźne akcje rywali więc w zasadzie trochę zbyt pośpieszna pierwsza żółta mogła wpłynąć na to, że drugiej nie dostał.
Generalnie jednak uważam że sędzia nie trzymał poziomu - choć to i tak nie był zły mecz w jego wykonaniu. Np. w pierwszej połowie był wyraźny stempel na Balde, który wyraźnie sędzia przegapił. Oraz wejście barkiem w (nie pamiętam kogo) na początku meczu - zresztą tego samego zawodnika. I tam kartek nie było. A Christensen za stempel już dostał. Wyraźnie brakuje sędziemu konsekwencji.
1
@michalgajdek tak - sporo było takich sytuacji gdzie wychodziliśmy tą lewą stroną (była ona bardziej otwarta więc to dość naturalne) i szło jakieś dziwne podanie, a to Torres nie poszedł za piłką a to Balde odpuścił a to Inaki zagrał dziwaczną piłkę do nikogo. Widać dużo niedokładności i brak zgrania ale też nie ma się co dziwić- kiedy mieliśmy się zgrać?
Jeżeli będziemy grali na bardziej otwartego rywala to z pewnością na lewej wyjdzie Pau Victor. Ale moim zdaniem Torres ma z Balde sporo pole do popisu na lewej stronie.
Może się mylę ale nie zdziwi mnie w ogóle jeżeli będzie grał tam częściej. Dlatego zaczekałbym z krytyką i skreślaniem go.
1
@fart bardziej niż ta "setka" Torresa to szkoda sytuacji kiedy Pedri nie wszedł w pole karne i strzału Casado.
8
@viscabee9 Dwóch zawodników, którzy łączyli dziś formacje: Bernal i Torres. Rola tego pierwszego jest oczywista. Drugiego nie.
Torres całą pierwszą połowę zamieniał się miejscami z Lewym przy pressingu. To jest wręcz mistrzowskie zagranie mając na uwadze wiek Lewego i to, że słabo pressuje. Do tego Torres grał albo do linii albo do środka - nawet nie szukał wejść w pole karne. Warto otworzyć heatmapę z tego meczu i zobaczyć jak skrajnie niestandardowo wygląda ona - a przecież, w teorii, grał jako lewe skrzydło.
Dużo było nieporozumień ale generalnie próbowaliśmy wyprowadzać piłkę głównie tamtą stroną - pomimo tego że z prawej jest Yamal. Torres dawał dużo miejsca Balde i ten spokojnie kontrolował swoją stronę.
Torres w tym meczu dostał bardzo niewdzięczną rolę do wypełnienia. A w drugiej połowie zaliczył nie tylko piękne podanie, które skończyło się karnym ale też miał niezłą okazję kiedy już rywal musiał się otworzyć.
I powiem tak - paradoksalnie kiedy rywal przestał bronić całą ekipą na swojej połowie to rola Torresa została ograniczona - dlatego wiedziałem że wejdzie za niego Pedri, który aż się prosi o grę jako mediapunta.
0
Nie zgodzę się co do Torresa. Moim zdaniem jego rola w tym meczu jest bardzo mocno niedoceniana. I uważam że wręcz przeciwnie - bardzo możliwe że dużo sobie wygrał tym meczem. Szczególnie na rywala tak broniącego jak dziś Valencia.
0
Jak na naszą obecną sytuację - mecz mocno na plus!
0
Oj Pedri. Trzeba było zamknąć ten mecz :/
0
Rywal też dziś delikatny dla nas nie był więc w sumie kartka ok ;)
0
@HypeR zmienić może Yamala ale wynik niepewny więc taka zmiana nie byłaby dobrym pomysłem teraz
0
@michal26 po 30 min.
0
Jeżeli uda się zdobyć 3 bramkę to Pau za Yamala.
Pedri pięknie jako Mediapunta.
0
@Who_you_mam serio? :D
0
Torres zamyka mordy LaBamby :D
0
@KamQiX zobacz jak Torres gra w fazie obrony. Czepiacie się chłopaka zła on pracuje za Lewego i robi dobrą robotę.
0
@szymonekk polecam docenić to że Ferran presuje za siebie i często zmienia pozycje Lewego, więc pracuje za 1,5 zawodnika. Surowe podejście do Ferrana jest tutaj mocno niesprawiedliwe. Naprawdę niezły mecz gra