Azi

0

@krol211 raczej Pedri ale nie wcześniej niż 60 minuta chyba że jest faktycznie zdrowy

Azi

0

@tbas nie. Za Xaviego nie pamiętam żadnego takiego błędu tego formatu. Tab było dużo niekonsekwencji taktycznej ale innego rodzaju.

Ale też nie będę naskakiwał na Flicka bo on lata mocno ta drużynę a okres przygotowawczy z uwagi na euro i igrzyska był jaki był. Niemożliwe jest żeby w takim czasie ogarnąć zespół tym bardziej przy tylu urazach w środku pola.

Tutaj inne spostrzeżenie: z Gundo pewnie taki błąd by się nie przytrafił. Doświadczenie robi jednak swoje. Ale mamy w sumie dwóch żółtodziób w drugiej linii którzy i tak dają radę więc nie będę zrzędzić.

Azi

3

Co do straconej bramki to problemem nie jest niezrozumienie między Balde a Martinezem, bo to może się zdarzyć choć nie powinno.

Problemem jest fatalne wyjście do pressingu chwilę wcześniej. Ta bramka to właśnie efekt tego że połowa drużyny ustawiła się pod pressing a połowa pod obronę. Zrobiła się gigantyczna wyrwa w środku pola i w efekcie rywal wszedł w nas nawet nie jak w masło ale jak w pustkę.

Zabrakło tutaj organizacji taktycznej. Nie my w środku pola kogoś kto poprowadzi ta drużynę. Da sygnał do tego co mamy grać czy idziemy do pressingu czy odpuszczamy. Każda z formacji nie może decydować z osobna.

Azi

0

Facet dostał mocno w głowę. Nie ma sensu doszukiwać się nie wiadomo czego.

Azi

5

Bellingham - 88 minut w meczy i superpuchar. Poprzedni mecz - finał Euro
Olmo - nie zgłoszony do Ligi i niegotowy na mecz. Poprzedni mecz - finał Euro.

Ja rozumiem że anglik mógł skrócić wakacje, nie było u niego sagi transferowej, może mieć inną budowę i potrzebuje dlatego innych treningów itp. Ale te tłumaczenia są trochę niepoważne w takim kontekście.

Azi

0

@FcPortoFan1999 teraz nie trafią

Azi

4

@Faro po pierwsze to nie jest wiarygodne źródło. A po drugie: zawodnicy z kartą w ręce zawsze dostają wyższe wynagrodzenie niż tacy za których trzeba płacić

Azi

0

Niech se odejmą naszą cześć od reparacji wojennych :D

Azi

0

@tristan87 standard. Szumowiny są wszędzie.

Azi

0

@Safrani 3421 wymaga dwóch pivotów, którzy pracują aktywnie w defensywie. Barcelona ma obecnie 0 takich zawodników w pierwszym zespole. Szczególnie Frankie nie nadaje się do takiej roli.

Azi

2

A Xavi leży sobie teraz pewnie gdzieś na plaży i cieszy się że nie jest już częścią tego szamba.

Btw - ludzie którzy wierzyli że Laporta naprawi Barcelonę muszą mieć nieźle miny ;)

Azi

4

Co to za różnica jakie są przepisy skoro i tak zawsze są interpretowane na korzyść realu? :D

Azi

0

I te ruskie co wszędzie widzą atakujących ich Polaków :D

Azi

2

Flick zamiast zajmować się zespołem walczy o to żeby jego zawodnicy mogli grać w lidze. Piękne podsumowanie pracy w Barcelonie

Azi

0

@kulka leczy kostkę

Azi

0

@TheNekro94 sprawdzimy czy w niedzielę będziesz taki opanowany ;)

Azi

2

Azi

0

@GeraltzKatalonii aż wyrównamy

Azi

1

Niezły zadziora z tego Quima Junyenta

Azi

0

@ObiektywnyKibic121 Flick po meczu: "rzucam ręcznik!" ;)

Azi

0

Przynajmniej teraz jest to faktycznie 4231 :P

Azi

0

Oho Pena wchodzi. Będzie zabawnie

Azi

4

Ale to był chamski atak na nogi.

Azi

2

Jest Yamal jest zabawa

Azi

0

@Matheu12 wróżenie z fusów

Azi

0

@Rewolucja123 zupełnie inna wizja gry :P

Azi

0

@Matheu12 Gavi, FdJ i Pedri kontuzjowani, Fermin na wakacjach. Nie ma kto grać

Azi

0

@D10SLEO Kto i skąd?

Azi

1

@Matheu12 ta pomoc jest tak przepełniona że gra Casado i Bernal i nie ma nikogo do zmiany na ławce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?