Azi

8

Ruskie od 2 lat gadają, że przy pełnoskalowej wojnie zniszczyliby Ukrainę w kilka dni. Teraz Ukraina wjechała w nich jak w masło dając orkom - de facto - casus belli do wypowiedzenia wojny. Mija kilka dni i ruskie zamiast wypowiedzieć wojnę i zniszczyć Ukrainę to płaczą na forum międzynarodowym jak to zła Ukraina bezpodstawnie ich zaatakowała.

Trzeba Ukrainie przyznać że w mistrzowski sposób sprowadzili ruskich do poziomu bredzącego ogóra. O ile w "cywilizowanej" części świata nikt już nie przejmuje się głupotami, które gadają ruskie, o tyle w krajach biedniejszych poparcie dla ruskich było duże. I przekonanie o ich sile zapewne również. Teraz widząc jak Ukraińcy sobie poczynają na ich terytorium, zupełnie bez żadnej odpowiedzi, mogą wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć wyciągać podobne wnioski do tzw. zachodu.

Azi

6

@Kgorecki2500 dla tych co mają nasrane we łbie najwyraźniej nie zasłużyła

Azi

2

@Kapitan hawk to kibic realu - zdziwieni bylibyśmy gdyby mu coś pykało ;)

Azi

1

Właśnie teraz jesteśmy Włochami w meczu z Japonią :P

Azi

0

Podziwiam komentatorów że potrafią udawać że wierzą w takiej sytuacji.

Bądźmy szczerzy - my dziś to Kriszcziano Ronaldo a Franacuzi to Messi

Azi

0

@kulek22 vina Szawiego!

Azi

0

@Destroyer_of_Worlds tośmy pograli

Azi

0

@barteq ok i nie musi wtedy pracować na treningu? Próbowałem tego kilka lat temu w pracy ale tylko mnie wyśmiali ;)

Azi

0

@4drian0 już się nie mogę doczekać tej genderowej wersji, która nie będzie miała nic wspólnego z oryginałem

Azi

0

@gaq jak to nikt? Xavi został przecież zwolniony ;)

Azi

1

Co to za szyfr "źle samopoczucie"?

Azi

1

@semafor 24-25 zależy czy Pau Victor dostanie numer pierwszej drużyny czy rezerw

Azi

2

@Pnog37 taa, na pewno federacja się na nich uwzięła. Wcale nie o to chodzi że wychodzi im szkolenie wyłącznie agresywnych głupków

Azi

0

@D10SLEO w sensie z 3:1 na 3:3? Będzie ciężko ;)

Azi

0

@tomek8756 to jest ta chwila kiedy polityka i ideologie zrobiły ludziom wodę z mózgu

Azi

1

Azi

3

Koniec. Reprezentacja Francuskich Kolonii walczyła dzielnie ale Hiszpania była lepsza :)

Azi

1

@PatrychoO Generalnie w drugiej połowie Francuzi ostro nacisnęli

Azi

0

Jakiś złoty gol/srebrny gol obowiązuje?

Azi

0

@Khajio Cou u Flicka zagrał 1250 minut w 25 meczach co daje średnio 50 minut w tych 25 meczach. To raczej nie był podstawowy zawodnik, tym bardziej że transfermartk podaje że grał jako 10 raczej.
Gnaby zamiennie lewe i prawe skrzydło. Weź chłopie mnie nie rozwalaj porównaniem do Torresa... Jeszcze w ekipie która wygrała LM i grała naprawdę piękną piłkę.

Nie wiem z czego wynikają te Twoje uprzedzenia ale darujmy sobie dalsze wyliczanie bo to jest niepoważne.

Azi

0

Tenas się rehabilituje za tą pierwszą bramkę

Azi

0

Ale teraz przykopał Garcii

Azi

0

@Khajio Za Flicka byli Coman, Sane a na lewym skrzydle grał też Gnaby. Nie pamiętam czy Perisic grał za Flicka. Był i jest Kimmich, Javi Martinez a na pivocie grał też Goretzka.

Azi

0

@L3OM3SSI czym się gol od bramki różni? ;)

Azi

0

@HypeR taktykę i ustawienie ustala się pod zespół jaki się ma a nie zespół pod taktykę. A u nas nie ma ani lewego skrzydła ani pivota.

Azi

0

@mercurial2000 o ile będziemy grali 4231

Azi

0

@Sapos93 Bo francuziki dostają po tyłku i trzeba im trochę pomóc

Azi

0

@LambiPL akurat ten transfer przpisałbym Flickowi a nie zarządowi ale może mnie sprostuje przyszłość ;)

Azi

0

@Faro Takie oceny to w drugiej połowie sezonu będą sensowne a nie teraz.
@kamiVeB Gundo. I raczej nie mogę się z tym zgodzić.

Azi

0

@Faro dlaczego sądzisz że nie przedłuży umowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?