Azi
Dołączył/a: luty 2017
Warszawa
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Balde nie trzymał linii
0
@norbi77 normalnie mu zagrał. Bernal nie pilnował otoczenia
0
@Botanik Bernal
2
To jest właśnie ten rodzaj błędów jaki może popełniać nastolatek
0
@KacperVEB nie ma
0
Jeżeli miałbym obstawiać kto pierwszy będzie zmieniony to postawiłbym na Torre
0
@zadafcb Bo jednego nie opłaca się budować :P
0
Wreszcie całkiem całkiem wyjście było
2
Tyle się gadało o tym przygotowaniu a my jesteśmy rozciągnięci tak, że spokojnie jeszcze dwie jedenastki można by zmieścić między naszymi liniami.
0
@tomcias10 u mnie działa bardzo dobrze
0
@Faro Na bank będzie kluczową postacią. Szczególnie teraz kiedy nie ma de Jonga i Gaviego
0
@czudi17 Bez Yamala? Nie ma opcji
3
@Faro Nie wyciągaj za daleko idących wniosków ze spotkań towarzyskich
0
@MesQueUnClub_87 nie
0
@MesQueUnClub_87 pisze
0
@Kapitan hawk pewnie dlatego jarka i innych tamtejszych świrów tak boli tyłek. Przydałoby się też porównane liczy odwiedzin strony tej i śmietankowego wc
0
@kuz po ptokach to będzie jak się okienko zamknie. Do tego czasu będą nadawać.
2
@draxidox wchodzisz na stronę i wszystko jest jasne i proste...
https://olimpijski.pl/pkol/wladze-i-struktura-pkol/czlonkowie-zarzadu/
3
Mam szacunek do S. Roberto bo choć wybitnym zawodnikiem nie był to jednak rozegrał w tym klubie ponad 370 spotkań i chyba nigdy nie narzekał tylko grał tam gdzie mu kazali. Miał swoje chwile chwały, które dały kibicom ogrom radości. Zasługuje na to żeby go godnie pożegnać a gdyby chciał kiedyś pracować w klubie już w innej roli to też jakiś stołek pewnie się dla niego znajdzie.
Powodzenia w dalszej karierze!
0
Eric jest alternatywą na prawą obronę. Na Faye można natomiast nieźle zarobić. Wilk syty a owca cała.
0
@TheNekro94 będą produkowane w Polsce wina tuska
1
@Kgorecki2500 albo chyba nie
0
@fil3k Taktykę dobiera się pod zespół a nie zespół pod taktykę. Ta druga opcja nie może się sprawdzić. Trzeba korzystać z silnych stron swojego zespołu a nie dopasowywać go do ulubionego pomysłu.
Naszą silną stroną na pewno nie są skrzydła, bo mamy tylko prawe. Gdyby Ansu grał tak jak na początku kariery to bym klaskał stopami ze szczęścia. Ale nie gra i pewnie grać już nie będzie. Do tego naszą mocną stroną nie są ofensywni boczni obrońcy.
A przede wszystkim nie uważam za dobry pomysł wrzucanie na wysokiego konia Casado albo Bernala.
Będę bardzo zdziwiony jeżeli na siłę zaczniemy grać pseudokopię Bayernu.
1
@Gronek ziomuś passat bez silnika jest lepszy niż jeżdżenie BMW :D
2
@Gronek Merca oczywiście.
e: a passat gdzie?!?!
0
Trochę bez sensu są te dywagacje. Po pierwsze nie wiemy czy Flick będzie chciał grać faktycznie 4231. Już w czasie presezonu w ataku graliśmy 433 a na 4231 przechodziliśmy dopiero po stracie piłki. Ponadto do 4231 niezbędni są dwaj skrzydłowi i dwaj ofensywni boczni obrońcy. A u nas jest duży wakat w jakościowych zmiennikach na bokach defensywy. Nie mamy też jakościowego pivota. Może takim będzie Bernal. Może. Ale ten chłopak ma 17 lat i może popełniać błędy naturalne dla tego wieku.
Bayern za Flicka grał tak:
https://zapodaj.net/images/9e38b81f8ecab.jpg
Z całym szacunkiem ale nie mamy zawodników do powielenia tego ustawienia. To może być tylko gorsza kopia. A Mullera za Flicka też nie nazwałbym mediapunta bo on pełnił rolę starej dobrej klasycznej 10ki.
Zakładając powielanie tego co Flick grał w Bayernie nasza 11 wyglądałaby tak:
Mats - Kounde, Araujo, Cubrasi, Balde - Gundo/Gavi, FdJ - Olmo, Pedri, Yamal - Lewy
Kto miałby pełnić rolę jaką pełnił Goretzka?
Szczerze wątpię w to 4231 w naszym wykonaniu. Nie bez transferu Nico albo powrotu do topowej formy Ansu (sic!).
0
@Kgorecki2500 trafiłem na taki materiał - stworzony wyraźnie na podstawie doniesień prasowych ale jednak może być interesujący.
1
@Kgorecki2500 To czy nie dadzą rady to się zobaczy. Może nie dadzą a może się okopią. Tak czy inaczej ruskie musza osłabić inne kierunki, żeby odbijać teraz swoje własne terytorium - same plusy.
0
@norbi77 zasadniczo to co USA mówi a to na co pozwala to dwie różne kwestie ;)
Tutaj może być dużo odpowiedzi. Np.
- Ukraina skupia się na obronie i głównie do tego sprzęt przeznaczony dostaje.
- Ukrainie szkoda dobrego sprzętu do atakowania ruskich
- Bombardowanie oznacza ogromne ryzyko utraty sprzętu, którego dużo nie mają
- I tak używają tego sprzętu tylko się o tym głośno nie mówi.
10
@Kgorecki2500 to są zapewne przygotowania do rokowań. Ukraina właśnie zdobyła bardzo poważną kartę w negocjacjach.