- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1315 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1315 Culés
1
Myślicie, że Cubarsi nie dostał drugiej żółtej, bo pierwsza była zbyt pochopna?
Oczywiście nie powinno to mieć znaczenia przy decyzji arbitra, ale niesmak pozostał.
9
@norbi77 nie szukaj logiki wśród hiszpańskich arbitrów. Christensen za pierwszy faul żk dostał. Tego nie wytlumaczysz
2
@norbi77 No obiektywnie to powinien dostać czerwo za dwie żółte. Ten drugi faul był taktyczny więc 100% żółta kartka. Później przez takie coś madrycioki piszą, że sędziowie nam pomagają (tak nie widzą belki w swoim oku) xd
1
@AlexDark00 Tutaj akurat sędzia pomógł, ale warto wspomnieć, że wcześniej nie dał nam drugiego karnego za oczywisty faul na Raphinhi. Także rachunek jest wyrównany.
1
@norbi77 zakładam że właśnie tak do tego podszedł sędzia. Żadna z tych sytuacji to nie była taka oczywista sytuacja gdzie przerywał on groźne akcje rywali więc w zasadzie trochę zbyt pośpieszna pierwsza żółta mogła wpłynąć na to, że drugiej nie dostał.
Generalnie jednak uważam że sędzia nie trzymał poziomu - choć to i tak nie był zły mecz w jego wykonaniu. Np. w pierwszej połowie był wyraźny stempel na Balde, który wyraźnie sędzia przegapił. Oraz wejście barkiem w (nie pamiętam kogo) na początku meczu - zresztą tego samego zawodnika. I tam kartek nie było. A Christensen za stempel już dostał. Wyraźnie brakuje sędziemu konsekwencji.
0
@Azi
W Casado się władował i oba wejścia były na żółtko, ale o tym nikt nie wspomina :)
1
@norbi77 tak mi się wydawało że Casado ale nie miałem pewności
Nie pamiętasz przypadkiem kto zgrywał piłkę do Yamala zaraz na początku drugiej połowy?
e: dobra widzę na skrócie że Rapha
1
@norbi77 sędzia ogólnie słabo sędziował. Przecież zawodnik Valnecii z numerem 12 miał 3 ostre wejścia w pierwszej połowie i za żadne nie dostał kartki.