4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bobo25 Kur.. Muszę w końcu zmienić ten Internet Explorer.
3
Jarosław! Jarosław!
9
@sebasek99 xDDDD
Edit. Z początku myślałem, że to zbiórka pieniędzy na jakąś pokrzywdzoną osobę
1
@NaFazieHitman I takiego kandydata to ja rozumiem! Masz mój głos, przywróć blask La Rambli!
PS A i muszę się zwierzyć, za każdym razem czytam twój nick jako "NaFazieHitler", nie wiem dlaczego xD
9
Witam serdecznie, jeżeli któryś z nominowanych jest zainteresowany to mam dobrze działające ruskie boty. Zapraszam do kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston W przypadku przegranej to co poniektórym piłkarzom już w ogóle odechciewa się cokolwiek pisać :D
0
@macio_944 Ja po prostu nie jestem w stanie zrozumieć.. Gdybym miał zagrać teraz w Wiedzmina 3 i Cyberpunka i miałbym podać, która gra jest nowszą produkcją (nie znając dat wydania) to bez wahania bym powiedział, że jest to Wiesiek. Dla mnie to jest regres, choć w CP dalej dobrze się bawię, robie wszystkie zadania poboczne jak leci (prawie 50h) to i tak mam przed oczami widok zacofanej gry pod wieloma względami ;/
0
@Bykunn Dla mnie to trochę przerost ambicji nad treścią. Chcieli dobrze, widać przebłyski świetnej gry, no ale w niektórych aspektach po prostu nie dojechali i widać braki w produkcji takich gier z otwartym światem.
1
@barcelonaLM Czy wszyscy piłkarze mają wyuczone po 3 zdania tego samego? Czytam ciągle to samo w przypadku wygranej ;D
- "Ja bardzo szczęśliwy, skupiamy się na następny mecz"
1
@don'T.R.I.P.e Był odnośnie crunchu i to nie był raczej pozytywny list ;p
0
@FafitFCB Koeman oszczędza go przed wypożyczeniem, a teraz zapewne go wypuszcza, żeby jakiś klub zwrócił na niego uwagę ;p
28
Ale fajny mecz, prawie uwierzyłem, że wracamy na dobre tory, ale tym razem nie nabierzesz mnie Barcelono. Poczekam do następnego meczu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Ale ten niesamowity powrót Messiego zakuł mi w oczy.
1
Gdyby nie ta fatalna skuteczność w meczach to i dziurawa obrona nie przeszkodziła być nam wyżej w tabeli ;)
4
@NeroTFP Tak jak mówi @NeroTFP bo inaczej ten plebiscyt FCBARCA będzie mijał się z celem.. Skoro teraz nominują tylko wyłącznie użytkownicy strony, to i tak samo powinno wyglądać późniejsze głosowanie.
0
@Nihas Raczej aktorów to się nie tyczy ;p "Ściema" przez którą przemysł filmowy jest w słabym stanie ;p
4
Tom Cruise na pełnym wk*rwie ostrzega ekipę MISSION: IMPOSSIBLE 7, że jeśli jeszcze raz zobaczy, że ktoś nie przestrzega zasad anty-COVIDowych, to zostanie dyscyplinarnie "wypi**dolony".
https://x.com/PeteJColeman007/status/1338995013267632128
2
Trudny do przewidzenia mecz nas czeka, nie wiadomo co nasi odpierdzielą. Tu może być zarówno 1:1, jak i 0:4.
6
@Guffi Akcja jest prosta. Wpierw Koeman walnął focha, po czym Puig walnął focha, a następnie ludzie walneli focha na to, że Koeman ma focha na Puiga.
0
@macio_944 Niech to powiedzą moim głupiutkim NPC, którzy nie potrafią minąć mojego samochodu stojącego na drodze, przez co tworzy się za mną wężyk z samochodów :D
0
@kamilop To ja wiem, że był taki zwyczaj, a jaka jest tego geneza? Wujo uzależniony od jedzenia opłatka, dlatego był chowany pod talerzem? ;D
2
@kamilop A przed kim chowasz?
3
@macio_944 Szkoda, że poświęcili czas na takie smaczki, a na największe mechaniki w grze jak chociażby AI NPC'ów to już nie mieli czasu.. Naprawdę, to już Vice City z 2002r. miało lepszą sztuczna inteligencje..
0
@IronSanHybrid Ja się pytam, po jaką ch*lere ten baner w Madrycie? Chyba po to, żeby zrobić show..
0
@Fenelon Bo to są takie strzały na odjeb, byle żeby dopisać do statystyk.. Gdy zobaczyłem jak Busquets, czy Pjanic ostatnio strzalał to się złapałem za głowę.
1
@MasnyTed Zaraz wrzutka wleci, i na aferę wpadnie. Tyle osób w polu karnym..
2
O, to Raul Garcia nie gra w Atletico, a to ci numer xD
1
Kurła, ale by było. Guardiola po sezonie wydupa do PSG i do tego wszystkiego Messi do nich dołącza
3
@Witekk10 Kur*ami sypał na ławce i pomogło.