4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghotti Podałem jako przykład. Co poniektóre zjeżdżalnie są od 3 lat wzywyż, no ale domyślam się, że taki 3 latek może szybko się znudzić, dlatego też pytam ;p
7
@MesQueUnClub96 Uderzenie go w realu jest bardziej satysfakcjonujące.
0
@darek60 Klocków jaki i wiele innych rzeczy ma po starszym bracie, dlatego trudno znaleźć mu jakiś prezent.
0
@FafitFCB Łeeeee, gdzie jest Pucz. Gupek z tego trenera.
PS. I tak jest już skreślony
"Ronald Koeman oskarżył Riquiego Puiga o ujawnianie informacji prasie, gdy na początku sezonu powiedział mu, że trudno będzie o minuty dla niego. [@elpais_deportes]"
0
Myślicie, że zjeżdżalnia dla dzieci będzie cacy dla 3 latka na święta?
Coś w ten deseń https://www.strefadzieciakow.pl/Little-Tikes-Moja-pierwsza-zjezdzalnia-niebieska-p12891/?ref=ceneo.pl&ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral
0
@DaPi O kur xD Chyba mokre marzenia samochodowego świra ;D
Edit. Jeszcze zrozumiałbym polecieć do jakiegoś ciekawego kraju np. Norwegia i tam jeździć nocą, licząc, że się trafi się na zorze polarne. Ale u nas w Polsce?
0
@Joe_Pesci To nie prawda, ogrywam na Ps5 i po patchu 1.4 wygląda co najmniej dobrze, na pewno nie tak jak wersja z PS4.
2
@kuz Ja wiem, że przyjeżdża potężne Levante, ale mam chociaż nadzieję, że nie wyjdą ze spuszczonymi głowami czekając na wyrok :D
1
@NaFazieHitman Cyberpunk już na stałe zostanie zapamiętany jako Cyberbug 2077.
0
@MesQueUnClub22 Zapewne masz 2 typy postawione w jednym meczu.
0
@draxidox Lunche pracownicze przy winku, za dobrze wykonaną pracę również przyniesie nam trochę procentów po robocie. Blancika nie raz się z nim spaliło. Uj z niego w trakcie dnia, no ale taka robota.
0
@derlysy1979 Strzelilo karnego, ot co ;D
10
Ch*lernie mi się podoba zaparcie Realu, to jest coś czego brakuje Barcelonie. Potrafią spiąć dupę mimo, że forma nie jest najwyższa.
3
@barcelonaLM Daruj sobie. Ja kupiłem na premierę za 250 zł, pograłem 3 dni i już więcej nie odpaliłem, miałem dosyć. Do dzisiaj żałuję tych pieniędzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kettger Przecież to jest fake byczq. To jest wersja PC, a nie Series X ;D
Wersja Ps5 https://ibb.co/1QTb4xd
Wersja Series X https://ibb.co/zfSk9Vn
2
@Kamilos84 A to Halaand gra w obronie? A to ciekawe :D
0
@matirix20 Co takiego? ;D
1
@GeFcIo Odpuść sobie granie na One S. Tu już nawet nie chodzi o błędy, gra będzie ci chodziła jak kupa, coś koło 20 fpsow.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MarioVeB! Jedynie co to sobie mogą pyknąć bramkę ;D
8
CD PROJEKT RED udostępnił wreszcie trailer do Cyberpunka 2077 na PS4
9
@cules100pro To ta technologia z 2077 roku na którą nie jesteśmy gotowi :D
0
@jaras121 Puściłem za skromne 7 ziko (400 do wyciągnięcia), żeby nie było, że taka okazja mnie ominęła ;p
7
#Cyberbug2077 podbija twittera
xDD
0
@AdiKingu96 Bo wiesz, Real jest be, tutaj ludzie na widok zawodnika Realu rzygają pod siebie..
0
@Barca1992 Gdyby Atletico grało u siebie to jeszcze bym w to uwierzył ;p
1
@derlysy1979 Sorki, ale Everton jest żenujące, oglądałem ich ostatnie mecze ;D
1
Chłop postawił prawie 2 tyś na kupon. Co to tu może pójść nie tak? ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIwMzQ3MjA0NDQwMDoomru_ikVxQX0-owY=
0
Znacie jakieś fajne sklepy, gdzie można kupić sweterek świąteczny? :)