4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrCule_X Albo po prostu data ważności kończy się za kilka dni..
7
@cchesterr43 A już przed nami kolejny mecz Barcy, mecz tysiąca podań i jednej wrzutki. Marze o tym, żeby Barca potrafiła tak skutecznie wrzucać piłkę jak Real.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Typowo, a jak postawiłem w tamtym tygodniu na Wilki to oni przegrali w ostatnich sekundach ;DDD
27
Sponsorowane streamy piłkarzy PogU
0
@IronSanHybrid Nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, pełno ich takich. Wygląda jak typowo zadbana Polka ;D
3
@Janas11224 Uwierz mi, nie jest łatwo. Sam pracuje w dosyć dużej restauracji, gdzie wcześniej nie mieliśmy coś takiego jak wywozy i takie ceny nie są nam na rękę, ale to musi jakoś ustać..
PS Co to za kebs, że dostawa od 60 ziko? ;D (Screen or didn't happen.)
6
@Bogan Czym jest ten "FootballTransfers", bo nawet google nie chce mi tego wyszukać ;D
2
@DaPi A co z gaciami? Na spodnie?
0
@Pogba Tym komentarzem wcale nie poprawiasz atmosfery na stronie.
1
@VenoM Robi mi się jakieś dziwne uczulenie na dupce od jedzenia mandarynek, dlatego pomarańcze.
0
@marcin62 Ja to raczej bym przyklaskiwał, że nasza społeczność na stronie taka zjednoczona i łapie bakcyla od drugiej osoby, no ale dobra.. Zacznijmy entą dyskusje o Neymarze i wróćmy do szarych tematów z życia ;D
2
O, widzę, że wszystkie dowcipy pousuwane. Szkoda, że wklejanie memów tak samo nie traktujecie. Gdzie tu logika, ja się pytam ;D
2
@Guffi Chociaż mu stoi, nie to co poniektórym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VamosGirl Raczej słabo.
Chłop ma tą samą specyfikacje co ty. Gra na najmniejszych ustawieniach i ma srednio 50fps.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Stasiuburza Żadnego. Pozdrawiam.
8
@xVENUMx Na uju bym sobie wytatuował linijkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde Myślisz, że naprawdę uwierzymy, że jesteś kobietą, Clyde..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 Aha? :D Skąd ten pomysł?
PS Na pewno nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu i to nie trzeba być nawet znawcą, żeby to stwierdzić ;D
0
@ricardo0705 Akurat PSG będzie chciało się zemścić po ostatniej kompromitacji z nami, więc na pewno wyjdą zmotywowani w porównaniu do naszych..
7
@Profesorek Album z nudesami od Profesorka.
0
@Fawrf PSG już miało szanse nas skompromitować, ale im się nie udało. Jak tym razem znowu dostaniemy 4;1 to już w rewanżu się nie podniesiemy tym razem.
12
@TheNekro94 Jak ma traktorek to po co mu traktorek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@7black4 Nidy nie była twoja byczku. Dziunia jest moja.
10
@NeroTFP "A tutaj, w*ebiemy jeszcze jedną 10 na boisko, Levante się zesra."
92
@Bobo25 Gadasz jakby to na rowerku jednokołowym jeździł w trakcie meczu. Te wszystkie cieszynki, i głupie miny są kierowane do jej córki. Nie każdy musi być napięty jak plandeka na żuku, bo nie zawsze idzie to w parze z dobrą grą.