1

@MrCule_X Albo po prostu data ważności kończy się za kilka dni..

7

@cchesterr43 A już przed nami kolejny mecz Barcy, mecz tysiąca podań i jednej wrzutki. Marze o tym, żeby Barca potrafiła tak skutecznie wrzucać piłkę jak Real.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Typowo, a jak postawiłem w tamtym tygodniu na Wilki to oni przegrali w ostatnich sekundach ;DDD

27

Sponsorowane streamy piłkarzy PogU

0

@IronSanHybrid Nigdy nie zrozumiem jej fenomenu, pełno ich takich. Wygląda jak typowo zadbana Polka ;D

3

@Janas11224 Uwierz mi, nie jest łatwo. Sam pracuje w dosyć dużej restauracji, gdzie wcześniej nie mieliśmy coś takiego jak wywozy i takie ceny nie są nam na rękę, ale to musi jakoś ustać..

PS Co to za kebs, że dostawa od 60 ziko? ;D (Screen or didn't happen.)

6

@Bogan Czym jest ten "FootballTransfers", bo nawet google nie chce mi tego wyszukać ;D

2

@DaPi A co z gaciami? Na spodnie?

0

@Pogba Tym komentarzem wcale nie poprawiasz atmosfery na stronie.

1

@VenoM Robi mi się jakieś dziwne uczulenie na dupce od jedzenia mandarynek, dlatego pomarańcze.

0

@marcin62 Ja to raczej bym przyklaskiwał, że nasza społeczność na stronie taka zjednoczona i łapie bakcyla od drugiej osoby, no ale dobra.. Zacznijmy entą dyskusje o Neymarze i wróćmy do szarych tematów z życia ;D

2

O, widzę, że wszystkie dowcipy pousuwane. Szkoda, że wklejanie memów tak samo nie traktujecie. Gdzie tu logika, ja się pytam ;D

2

@Guffi Chociaż mu stoi, nie to co poniektórym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@VamosGirl Raczej słabo.

Chłop ma tą samą specyfikacje co ty. Gra na najmniejszych ustawieniach i ma srednio 50fps.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Stasiuburza Żadnego. Pozdrawiam.

8

@xVENUMx Na uju bym sobie wytatuował linijkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde Myślisz, że naprawdę uwierzymy, że jesteś kobietą, Clyde..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 Aha? :D Skąd ten pomysł?
PS Na pewno nie wrócą do swojego poprzedniego poziomu i to nie trzeba być nawet znawcą, żeby to stwierdzić ;D

0

@ricardo0705 Akurat PSG będzie chciało się zemścić po ostatniej kompromitacji z nami, więc na pewno wyjdą zmotywowani w porównaniu do naszych..

7

@Profesorek Album z nudesami od Profesorka.

0

@Fawrf PSG już miało szanse nas skompromitować, ale im się nie udało. Jak tym razem znowu dostaniemy 4;1 to już w rewanżu się nie podniesiemy tym razem.

12

@TheNekro94 Jak ma traktorek to po co mu traktorek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@7black4 Nidy nie była twoja byczku. Dziunia jest moja.

10

@NeroTFP "A tutaj, w*ebiemy jeszcze jedną 10 na boisko, Levante się zesra."

92

@Bobo25 Gadasz jakby to na rowerku jednokołowym jeździł w trakcie meczu. Te wszystkie cieszynki, i głupie miny są kierowane do jej córki. Nie każdy musi być napięty jak plandeka na żuku, bo nie zawsze idzie to w parze z dobrą grą.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?