4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AdiKingu96 Aha, a sam chcesz się z nami bawić. Hipokryta alert ;D
https://ibb.co/2tTTrD8
6
Ten Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D
0
@Pawlak1992 Mnie to lata koło uja, co on tam mówił ;D Nie oglądam jego, tylko piłkarzy na boisku
3
@Nano22 Jarosław, Jarosław!
0
@clyde Ja pier xD Zawał, a na kuponie miałem -2.5 gola
1
@MesQueUnClub96 Co to za wylew hejtu dzisiaj na PSG xD Czyżby Messi już gdzieś potwierdził odejście do Paryżan
0
@tomono Mnie to już kur.. telepie -2.5 gola xD
6
Wreszcie się doczekałem. "Licze na glicze" o Cyberpunku ;D
2
@Mario96w Co trzeba, pomogę.
PS Nie znam się, ale się wypowiem.
0
@itmustbejoke Spoko, niech sobie idzie. Sam bym nie chciał się męczyć w takim klubie.
3
Nowa transmisja
1
@bari_94 Najpierw się dowiedz, a później pisz głupoty. Redefine należy do Polsatu i to już nie pierwszy kanał, któremu się oberwało.
https://satkurier.pl/news/114400/cyfrowy-polsat-laczy-sie-ze-spolka-redefine.html
0
Polsat xD
https://x.com/pato1993L/status/1340385100572336130
0
Wyczuwam dojazd Bayernu w tym meczu ;D
0
@DonMatteo901 No, ale gdzieś napisano, że napluł na niego ze względów rasowych. Czy może napluł na niego, bo po prostu tak ;D Żartem to dopiero jest to, że nie można już napluć na przeciwnika, bo jest ujem, a oni będą doszukiwać się tu rasizmu ;D
0
@mekston Niech podejrzą taktykę Realu na wrzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Coutinho fryzura na Rutkowskiego xD
0
Mogliby chociaż się przełączyć na wrzutki Realu, a nie te bezproduktywne klepanie. Tyle naszych w polu karnym, że w końcu by coś wpadło.
0
4 naszych w polu karnym, ale uj z tego, jeżeli nie ma kto podać ;D
2
Braithwaite jakie zwierzę, jest wszędzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB Ciekawe to ile razy obijemy bramkarza ;D
14
@Pawlak1992 Flashscore to sobie może co najwyżej przepuszczać w jakim ustawieniu wyjdziemy ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor A po jakiego groma? Jak testerami mogą być gracze ;D
2
Cyberpunk leci po kolejny rekord. Kolejne 17 gb patch. Ciekawe ile łącznie GB patchy będzie to wynosić jak wszystko połatają ;D
5
"Lest krismas
A gugu maj cha
bad de very must dej
ju gejvi mi ołej.."
Najlepsza wersja ever. Po dziś dzien wielu uważa, że ten cover śpiewany jest po niemiecku
3
@DaPi Bo było się szczylem i nie miało się tylu problemów wokół siebie. Dlatego klimat był lepszy ;D