2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@AdiKingu96 Aha, a sam chcesz się z nami bawić. Hipokryta alert ;D
https://ibb.co/2tTTrD8

6

Ten Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D

0

@Pawlak1992 Mnie to lata koło uja, co on tam mówił ;D Nie oglądam jego, tylko piłkarzy na boisku

3

@Nano22 Jarosław, Jarosław!

0

@clyde Ja pier xD Zawał, a na kuponie miałem -2.5 gola

1

@MesQueUnClub96 Co to za wylew hejtu dzisiaj na PSG xD Czyżby Messi już gdzieś potwierdził odejście do Paryżan

0

@tomono Mnie to już kur.. telepie -2.5 gola xD

6

Wreszcie się doczekałem. "Licze na glicze" o Cyberpunku ;D


2

@Mario96w Co trzeba, pomogę.
PS Nie znam się, ale się wypowiem.

0

@itmustbejoke Spoko, niech sobie idzie. Sam bym nie chciał się męczyć w takim klubie.

3

Nowa transmisja


1

@bari_94 Najpierw się dowiedz, a później pisz głupoty. Redefine należy do Polsatu i to już nie pierwszy kanał, któremu się oberwało.
https://satkurier.pl/news/114400/cyfrowy-polsat-laczy-sie-ze-spolka-redefine.html

0

0

Wyczuwam dojazd Bayernu w tym meczu ;D

0

@DonMatteo901 No, ale gdzieś napisano, że napluł na niego ze względów rasowych. Czy może napluł na niego, bo po prostu tak ;D Żartem to dopiero jest to, że nie można już napluć na przeciwnika, bo jest ujem, a oni będą doszukiwać się tu rasizmu ;D

0

@mekston Niech podejrzą taktykę Realu na wrzutki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Coutinho fryzura na Rutkowskiego xD

0

Mogliby chociaż się przełączyć na wrzutki Realu, a nie te bezproduktywne klepanie. Tyle naszych w polu karnym, że w końcu by coś wpadło.

0

4 naszych w polu karnym, ale uj z tego, jeżeli nie ma kto podać ;D

2

Braithwaite jakie zwierzę, jest wszędzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB Ciekawe to ile razy obijemy bramkarza ;D

14

@Pawlak1992 Flashscore to sobie może co najwyżej przepuszczać w jakim ustawieniu wyjdziemy ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor A po jakiego groma? Jak testerami mogą być gracze ;D

2

Cyberpunk leci po kolejny rekord. Kolejne 17 gb patch. Ciekawe ile łącznie GB patchy będzie to wynosić jak wszystko połatają ;D

5

"Lest krismas
A gugu maj cha
bad de very must dej
ju gejvi mi ołej.."

Najlepsza wersja ever. Po dziś dzien wielu uważa, że ten cover śpiewany jest po niemiecku


3

@DaPi Bo było się szczylem i nie miało się tylu problemów wokół siebie. Dlatego klimat był lepszy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?