4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mr_robot Messi spięty jak plandeka na Żuku, a oni taką muzyczkę wstawiają ;D
2
@barcelona97 Oczywiscie, że dystans. Mało tego, my będziemy siedzieć w rękawiczkach przy stole. Przezorny zawsze ubezpieczony...
0
@Mixtape Właśnie dlatego, że ostatni mecz zagraliśmy świetnie jestem skłonny postawić dużo sumkę na Valencie ;D
0
@FafitFCB Ta, bedzie odpalany wulkan na dywanie w domu.
4
@FafitFCB Nie, żeby coś, ale Guardiola w taki sposób zrezygnował z Ronaldinho ;D Maradona wyleciał również przez tą samą rzecz z Barcy. Uj z tego, że dobrze się prezentowali na boisku, jeżeli na treningach odstawiali maniane ;p
1
@masq U mnie wczoraj ciągle taka reklama wyskakiwała. Nie chciała się wczytać ;D
PS Była to reklama Playera
https://ibb.co/Lkp69Tz
1
@MesQueUnClub_87
https://x.com/YoDeZidaneSaes/status/1339713273365745665
2
LOL, dopiero teraz zobaczyłem, że Leo głosował na Navasa jako najlepszego bramkarza roku. Uroczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pilka_jest_okragla Pimienta za dobrych wyników w rezerwach to nie wykręca w tym sezonie, 3- 4 -6. Zaraz znowu wszyscy by chcieli wywalić kolejnego trenera po połowie sezonu..
3
@macio_944 A wystarczyło nie wydawać wszystkiego na raz.. Mogli najpierw się skupić na wersji PC, a później wydawać na konsole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot Raczej nie chodzi o to, że się skończył. Po prostu lepszy już nie będzie ;p
1
@eydem Ja bym na twoim miejscu poczekał z tym zwrotem, bo w tym tygodniu ma wyjść patch. Zobaczysz wtedy w jakim stanie będzie gra.
0
@pazio23 Raczej szanse są niskie.
1
@Encore Nie posiadam takich drogich kanałów.
1
@IronSanHybrid To ta lepsza Metaliczka. Nie zapraszam do dyskusji
4
@NaFazieHitman Dzień jak dzień, pewnie będę spał. No, ale rozumiem, że dla niektórych to prawie jak święto, bo mama pozwala później iść spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale bym zjadł jakieś dobre ciperki i popił colką. Tylko wiecznie jak wejde do sklepu to nie mogę sie zdecydować. Jakie są wasze ulubione?
2
@maroon Dla dziecka świetne będzie Nintendo Switch. Konsola jest zarówno przenośna jak i można podłączyć do TV.
1
@Fenelon Kolega ma chyba jednak zamiar wystrzelać zakupione już fajerwerki ;D
0
@Katalończyk 99 Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą.
1
@tobiasson92 Chyba będę musiał zmienić zawód, albo i się wynieść z tego kraju
4
@BarcaInfo Kolega na dole był szybszy, prosimy nie powielać informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 Co jeszcze, może mam się dopłacać do nagrody dla zwycięzcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Cwaniak4 Możliwość zbanowania wybranej przez siebie osoby.
1
@kamilo0066 Mnie osobiście bardziej bawi kampania tego kolegi. Większość nominowanych traktuje to jako zabawę, a ten prosi o głosowanie na niego, jakby nagrodą było co najmniej wygranie wyjazdu do Barcelony :D
3
@badej60 Możemy to zatrzymać! Nie poddamy się! La Rambla potrafi by zjednoczona. Niech wszystkie głosy polecą na @VamosRakieta
1
@Kusco15 Mario w ostatnim czasie wyluzował co oczywiście mi się to nie podoba, bo wyróżniał się tym na tle innych.
Jeżeli chciałbyś mnie dojechać czy coś to śmiało, mogę być twoim workiem treningowym, zapraszam na PW. Pozdrawiam cieplutko :)
@MarioVeB!
7
@gryfiT. Dlatego musiał jeszcze zapraszać do głosowania na niego na Twitterze. Good bait, faktycznie go to nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Transu96 Widzisz te 5 komentarzy pod postem. One zniknęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)