1

@paweldunajecfcb Na*ebałem się wczoraj. Dzisiaj mi się już nie chce.

1

@eydem Sekiro, również od From Software ;) Jest bardziej płynniejszą i mniej toporną grą niż Dark Soulsy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

0

@Szpenser Co kurła?

0

@neeed Czasem mam wrażenie, że ludzie bardziej cieszą się, że Real nie wygrał mistrzostwa niż gdyby Barcelona była mistrzem xD

0

No i uj z tego, że ten wasz arcy zły niedobry Real stracił punkty, jeżeli Atletico nic nie chce przegrać, a to on jest liderem i odjeżdża wszystkim xD

1

@szela1899 Skodą mnie nie kupili, ale nad takim kombajnem bym się już zastanowił. Kolega sąsiada Wójta pyta o linka.

0

@Suzu na LaPort go wysłali, rozumiesz? La Port xDDDD

0

@Coutinho007 W twoich oczach wydaje ci się, że biega w zwolnionym tempie, ale w oczach Busiego biegnie z taką szybkością, że mu łoniaki na jajach stają dęba.

18

@FC1899Barca Cały czas jak patrzę na to zdjęcie to odnoszę wrażenie, że ma wklejoną twarz. Jakaś taka nie symetryczna do reszty ciała xD

1

@Coutinho007 Bo u nas piłka ma zapierdzielać, a nie piłkarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC1899Barca Przypson, jeszcze wygrają LM to dopiero będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Jakchcesz 200 ziko to dużo? Panie ja chciałem kupić Saturna V.. https://www.lego.com/pl-pl/product/lego-nasa-apollo-saturn-v-92176

2

@koksik2700 Panie, o co pan się pytasz. Tutaj połowa ludzi na stronie nie widziała Ronaldinho w prime ;D

0

@Image Mówię tu o wysoko budżetowej grze, a nie o roku produkcji :P

0

@marcin62 Co za dziwne czasy nastały, że duże gry "oddają" za frajera. NIe, żebym narzekał :D

5

@macio_944 Rockstar to jest niesamowite studio. Niby mogli spocząć na laurach już po GTA V, bo gra nawet po tylu latach zarabia na siebie, a oni wydają jeszcze lepszą grę pod postacią RDR2. To samo tyczy się Naughty Dog. Gry od nich można brać w ciemno nawet nie wiedząc o czym może być ta gra ;P

0

@arasz1819 Piosenka wyborcza? Jprdl, aż strach się pytać o linka ;D

3

Sprzedaż nowych konsol w pierwszych 5 tygodniach od premiery
PS5 3,73 mln
Xbox Series X 2 mln
[VGChartz]

0

@Pogba Z tego co wiem to oni jeszcze sami nie wiedzą czy w przypadku kontroli policji konieczny będzie jakiś dowód, że przemieszczamy się służbowo ;D

1

@Jakchcesz Wystarczy powiedzieć, że wracasz z pracy. Myślisz, że będą to sprawdzać ;D

0

@Denver A czy policja ma prawo wbić tak o sobie na chatę?

1

@PatrychoO +1 byczku. Dobrze to zrobi zarówno Barcelonie jak i Messiemu.

7

@FC1899Barca Wydaje mi się, że w*urwienie to już dawno było, teraz to tylko zmęczenie.

0

@Pilka_jest_okragla Leo Messi: To którędy do tego Paryża?

0

Tylko punkt nas dzieli od Ligi Europy. Może uda się w następnym roku :/

0

@Moriarty . . traż

2

@Dzemix111 Ta, spuszczometr wybije pod sufit..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?