4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla Tak ustawił, że w poprzednim meczu przegrał z nami xD
1
@elmayakos To mało oglądasz reklam ;D
0
Ale na ESPN cisną bekę z Barcelony xDD
0
Patrzę wynik 1:0, okej włączam mecz. Wchodzę 1-1 i już mi się odechciało oglądać.
0
@MasnyTed Panie, nie wybrzydzaj. Bierz co dają.
1
@zulugula Nie jestem fanem Xiaomi, ale Poco X3 to najlepszy smartfon do 1000 zł.
0
@eckov Podobno ma być robiona zbiórka pieniędzy.
3
Typowe Napoli, nie obstawisz to wygrają..
1
@MesQueUnClub_87 Robię tak samo ;D To są plusy kupowania gier na konsoli. Mimo, że są często drogie to cena za szybko nie spada, więc można ładnie opylić ;D
20
@th@les Nie wiem dlaczego, ale zawsze widząc taki pokój odnoszę wrażenie, że należy on do jakiegoś "psycho kibica".
PS Przypomniał mi się jakiś kibic Barcy z La Rambli, który przed każdym meczem robił zdjęcie, jakby ołtarzyka z różnych rzeczy zwiazanych z Barca przed Telewizorem xD
15
Wiecie czemu David odpowiedział na pytanie?
Bowie
0
@Dalhi Prawdopodobnie God od war i Horizon 2. To połowa? ;D
1
@MesQueUnClub_87 Ten rok wydaje mi się lepszy niż poprzedni pod względem ilości fajnych tytułów.
God od War Ragnarok
Far Cry 6
Resident Evil Village
Lord of the Rings Gollum
Horizon 2
Back 4 blood (left 4 dead 3)
Ghostwire: Tokyo
The Medium
Panie, skąd brać na to pieniądze ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@eryk0501 Dziękuję serdecznie. Moja rodzinka pozdrawia twoja rodzinkę.
0
@eryk0501 Witam, u mnie dobrze. A co u rodzinki?
0
@clyde Jak będzie Ci mało, to nowa część też jest zacna ;D
1
@PatrychoO Panie, Wieśka 3 łatali ponad rok, z Cyberpunkiem będzie podobnie.
0
@FC1899Barca Warto dodać, że to nie jest jedno zdjęcie, tylko dwa wklejone przez Photoshopa ;D
2
Na poprawę humoru, kiedy troll trafi na drugiego trolla ;D
2
@Mario96w Uj, robie jutro giveawaya na PlayStation 5, wysadzę te stronę w pi*du z przeciążenia ;D
0
@michal26 Szachownica już zamówiona? ;D
1
@MesQueUnClub_87 Trudno powiedzieć. Dla mnie Sekiro było łatwiejsze niż Dark Souls, bo gameplay był bardziej płynny, ale wiem, że wielu uważa, że jest na odwrót
1
@Pogba A to mieliśmy jakiegoś prezydenta przez ostatnie lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Chlopy lecą na jakiś dropsach w tym sezonie ;D
0
@IronSanHybrid Pewnie, że im szybciej to lepiej. Zaraz skończą się Laporte osoby, które może pucować przed mediami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@SantiSant Kto ty?
0
@clyde Klimatyczna gierka, ale szybko się nudzi ciągłe uciekanie.
4
@koksik2700 Może coś ukrywa, przyjrzyj się jej kroczu jak ją spotkasz, tylko nienachalnie.
1
@Witam Dobry chłopak z niego był, zawsze dzień dobry na klatce mówił, a teraz jak zyskał popularność to zapomniał o swoich przyjaciołach.