0

@Pilka_jest_okragla Tak ustawił, że w poprzednim meczu przegrał z nami xD

1

@elmayakos To mało oglądasz reklam ;D

0

Ale na ESPN cisną bekę z Barcelony xDD

0

Patrzę wynik 1:0, okej włączam mecz. Wchodzę 1-1 i już mi się odechciało oglądać.

0

@MasnyTed Panie, nie wybrzydzaj. Bierz co dają.

1

@zulugula Nie jestem fanem Xiaomi, ale Poco X3 to najlepszy smartfon do 1000 zł.

0

@eckov Podobno ma być robiona zbiórka pieniędzy.

3

Typowe Napoli, nie obstawisz to wygrają..

1

@MesQueUnClub_87 Robię tak samo ;D To są plusy kupowania gier na konsoli. Mimo, że są często drogie to cena za szybko nie spada, więc można ładnie opylić ;D

20

@th@les Nie wiem dlaczego, ale zawsze widząc taki pokój odnoszę wrażenie, że należy on do jakiegoś "psycho kibica".

PS Przypomniał mi się jakiś kibic Barcy z La Rambli, który przed każdym meczem robił zdjęcie, jakby ołtarzyka z różnych rzeczy zwiazanych z Barca przed Telewizorem xD

15

Wiecie czemu David odpowiedział na pytanie?

Bowie

0

@Dalhi Prawdopodobnie God od war i Horizon 2. To połowa? ;D

1

@MesQueUnClub_87 Ten rok wydaje mi się lepszy niż poprzedni pod względem ilości fajnych tytułów.
God od War Ragnarok
Far Cry 6
Resident Evil Village
Lord of the Rings Gollum
Horizon 2
Back 4 blood (left 4 dead 3)
Ghostwire: Tokyo
The Medium
Panie, skąd brać na to pieniądze ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@eryk0501 Dziękuję serdecznie. Moja rodzinka pozdrawia twoja rodzinkę.

0

@eryk0501 Witam, u mnie dobrze. A co u rodzinki?

0

@clyde Jak będzie Ci mało, to nowa część też jest zacna ;D

1

@PatrychoO Panie, Wieśka 3 łatali ponad rok, z Cyberpunkiem będzie podobnie.

0

@FC1899Barca Warto dodać, że to nie jest jedno zdjęcie, tylko dwa wklejone przez Photoshopa ;D

2

Na poprawę humoru, kiedy troll trafi na drugiego trolla ;D


2

@Mario96w Uj, robie jutro giveawaya na PlayStation 5, wysadzę te stronę w pi*du z przeciążenia ;D

0

@michal26 Szachownica już zamówiona? ;D

1

@MesQueUnClub_87 Trudno powiedzieć. Dla mnie Sekiro było łatwiejsze niż Dark Souls, bo gameplay był bardziej płynny, ale wiem, że wielu uważa, że jest na odwrót

1

@Pogba A to mieliśmy jakiegoś prezydenta przez ostatnie lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Chlopy lecą na jakiś dropsach w tym sezonie ;D

0

@IronSanHybrid Pewnie, że im szybciej to lepiej. Zaraz skończą się Laporte osoby, które może pucować przed mediami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@SantiSant Kto ty?

0

@clyde Klimatyczna gierka, ale szybko się nudzi ciągłe uciekanie.

4

@koksik2700 Może coś ukrywa, przyjrzyj się jej kroczu jak ją spotkasz, tylko nienachalnie.

1

@Witam Dobry chłopak z niego był, zawsze dzień dobry na klatce mówił, a teraz jak zyskał popularność to zapomniał o swoich przyjaciołach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?