1

@IronSanHybrid @codemat Ciemny to już gorszy co? Może jakieś równouprawnienie na stronie, hmm?

0

@DonAndresFCB Wypraszam to sobie, jest to istna prowokacja!
PS Znalazłem na google chrome również jest dark mode

0

@Hosh Wait what? Gdzie?!

3

Oczywiście pan Najman był w samym sercu akcji


1

@barcelonaLM 4 policjantów vs tłum. Raczej samobójcami nie są ;D

1

@Pogba Tego już nikt się nie dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Elnuum Pjanic to chociaż jest na boisku, nie to co pan Arthur, co chwilę jakieś podejrzane kontuzje ;D

4

@Jackazz Aha, Bigos ważniejszy od Barcelony? Nawet nie wasz się nazywać kibicem.

2

Zostawcie somsiada w spokoju! On też ma uczucia!

1

@joloskyy Trudno, żeby Barca nie kreowała więcej sytuacji grając przeciwko autobusom, które wychodzą łącznie z max dwoma akcjami w trakcie meczu..

3

@Edoss Posiadamy ulepszoną recepturę z nutką spitytusu.

20

@masq Zapewne próbuje Ci przez to powiedzieć, że robi się nudno w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DanielOOL Nie, żeby coś, ale 3 ostatnie mecze na San Mames nie potrafiliśmy wygrać :D Na ich stadionie nigdy nie było ławo..

2

1

@FC1899Barca Dla mnie to niewykonalne ;D Nie porównam FPS do Rpg itp. :P

0

@Nano22 Nano.. Twoje urodzenie twoje życie to jeden Wielki bait.. Skończ z tym.

5

@Fawrf Przy Kunis to ta Ester wyglądałaby jak chłopczyca.

0

@sawyer00 Ok.

0

@Coutinho007 Weź przestań, aż flashbacków dostałem ;D

0

@Coutinho007 No i tak będzie męczenie buły. Ostatnie 3 mecze na ich stadionie zakończyły się klęską i w środę to widzi mi się maks remis. Chyba, że Messi ma w planach się przebudzić

1

@kuz Dobrze wiesz, że spadkowicze spinają dupkę jak grają z kimś z topki, a bramkarze zaczynają wyjmować nie wiadomo jakie piły, więc tak, jest to niewygodny rywal

4

Wy się cieszcie, że wygraliśmy. Huesca to w uj nie wygodny rywal w tym sezonie. Atletico, Sociedad czy Villareal zremisowało z nimi, ale tu wieczny płacz, bo nie było 0-6 z autobusem..

0

@Firestone To mało oglądasz Barcelony ;D

0

Będziemy pewnie grali 3 obrońcami, a wy coś mówicie o obronie..

0

@El dominatore Z tego co pamiętam to Cavani też nieźle kasiore ciągnie.

1

Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D

3

@Nihas Panie, ludzie tutaj oceniają piłkarzy po jednym meczu ;D Raz zagra dobrze, napiszą - kurła, ale kozak czemu my go puściliśmy, a za drugim razem zagra gorzej i napiszą, że dobrze, że już go z nami nie ma ;D

1

@BOSSS85 Przecież to jeszcze nie koniec. Jak ktoś ma wrócić do gry po 0-2 to będzie to właśnie Bayern

0

0

@marcin62 Szukaj jakiś lokalnych. U mnie w mieście jest takie miejsce, gdzie mogę kupić grę, wymienić na inną z dopłatą lub sprzedać itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?