4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xparix Niby dlaczego? Bo strzelił gola ;D
2
O uj, teraz to Riki będzie stawiany zaraz obok Boga na La Rambli po tym golu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avatarr Araujo, Mingueza..
PS Busquets nie gra z przymusu.
2
Witam, mogę dołączyć się do dyskusji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Martinowi co Messi się włączył tym podaniem ;p
7
Co jak co, ale z Dembusia to czasami niezły rozgrywający ;p
2
@WiernyKibic111 Zaglądałeś pod kieckę, może to nie baba!?
1
Bohater, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy,
0
@avexavi Sam sobie odpowiedz, a z jakiej przyczyny czekałeś właśnie na Ps5, a nie na Xboxa? Ja wybrałem Plejaka z tego względu, że posiadam PC, a wszystkie gry, które będą wychodzić na Xboxa będą wychodzić również na PC, więc zakup Xboxa był dla mnie bez sensu.
0
@PatrykBarca Dla mnie to kolejny wieczny talent z La Masii typu Denis Suarez, Alena.. Za kilka lat sprzeda sie go za 2 euroski, albo będzie rzucany z wypożyczenia na wypożyczenie.
4
@robsesh Oho, już się tryplety marzą ;D Dobrze będzie jak wygramy LM w kolejnych 10 latach, a ty mówisz coś o Tryplecie :P
0
@MarcelNJ11 Ja do dzisiaj się zastanawiam czemu nie został on naszym trenerem. Na pewno byłby to lepszy wybór niż Koeman :P
61
Boniek co znalazł sobie kumpla na twitterze ;D
0
@student97r A, że się tak zapytam. Jaki jest sens usuwania konta, wystarczy na niego nie wchodzić ;D a jeszcze z czasem może ci się zmieni i będziesz chciał coś napisać.
2
@itmustbejoke A mnie się wydaję, że prędzej czy później by się przebudzili. Potrzeba zgrania i współpracy w tej drużynie.
1
Co jest kurła?! Gdzie wszyscy poszli? Przyszedłem na karne..
1
Potężny Osumamu Dembełe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cornella czarne konie pucharu Króla. Najpierw Atletico, teraz Barca..
1
Panie, jest po 22, a jakieś chłopy biegają mi tu po boisku. Zaraz będę dzwonił na milicję!!
2
Ten bramkarz pod tym hełmem chowa czipa ಠ_ಠ
2
Zobaczcie jak Barcelona dla nas kibiców się troszczy. Wydłuża ten spektakl, żeby widzowie mogli obejrzeć karne :)
1
Oby nie strzelił, bo bym jeszcze sobie dogryweczke obejrzał.
1
@DanielOOL Nie, po prostu to jest typowy wychowanek z wiecznym talentem, ot co. Drugi Denis Suarez czy Alena itd.
1
Na tym boisku to powinni walić petardę ziemia powietrze z polowy boiska, a nie bawienie się w klepkę..
1
@sabeot Narada bojowa w autokarze xD
4
A tak poza tym, to gdzie panowie schodzą do szatni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dawaj Grubego na bramkę!