0

@xparix Niby dlaczego? Bo strzelił gola ;D

2

O uj, teraz to Riki będzie stawiany zaraz obok Boga na La Rambli po tym golu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Avatarr Araujo, Mingueza..
PS Busquets nie gra z przymusu.

2

Witam, mogę dołączyć się do dyskusji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Martinowi co Messi się włączył tym podaniem ;p

7

Co jak co, ale z Dembusia to czasami niezły rozgrywający ;p

2

@WiernyKibic111 Zaglądałeś pod kieckę, może to nie baba!?

1

Bohater, którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy,


0

@avexavi Sam sobie odpowiedz, a z jakiej przyczyny czekałeś właśnie na Ps5, a nie na Xboxa? Ja wybrałem Plejaka z tego względu, że posiadam PC, a wszystkie gry, które będą wychodzić na Xboxa będą wychodzić również na PC, więc zakup Xboxa był dla mnie bez sensu.

0

@PatrykBarca Dla mnie to kolejny wieczny talent z La Masii typu Denis Suarez, Alena.. Za kilka lat sprzeda sie go za 2 euroski, albo będzie rzucany z wypożyczenia na wypożyczenie.

4

@robsesh Oho, już się tryplety marzą ;D Dobrze będzie jak wygramy LM w kolejnych 10 latach, a ty mówisz coś o Tryplecie :P

0

@MarcelNJ11 Ja do dzisiaj się zastanawiam czemu nie został on naszym trenerem. Na pewno byłby to lepszy wybór niż Koeman :P

61

Boniek co znalazł sobie kumpla na twitterze ;D

0

@student97r A, że się tak zapytam. Jaki jest sens usuwania konta, wystarczy na niego nie wchodzić ;D a jeszcze z czasem może ci się zmieni i będziesz chciał coś napisać.

2

@itmustbejoke A mnie się wydaję, że prędzej czy później by się przebudzili. Potrzeba zgrania i współpracy w tej drużynie.

1

Co jest kurła?! Gdzie wszyscy poszli? Przyszedłem na karne..

1

Potężny Osumamu Dembełe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cornella czarne konie pucharu Króla. Najpierw Atletico, teraz Barca..

1

Panie, jest po 22, a jakieś chłopy biegają mi tu po boisku. Zaraz będę dzwonił na milicję!!

2

Ten bramkarz pod tym hełmem chowa czipa ಠ_ಠ

2

Zobaczcie jak Barcelona dla nas kibiców się troszczy. Wydłuża ten spektakl, żeby widzowie mogli obejrzeć karne :)

1

Oby nie strzelił, bo bym jeszcze sobie dogryweczke obejrzał.

1

@DanielOOL Nie, po prostu to jest typowy wychowanek z wiecznym talentem, ot co. Drugi Denis Suarez czy Alena itd.

1

Na tym boisku to powinni walić petardę ziemia powietrze z polowy boiska, a nie bawienie się w klepkę..

1

@sabeot Narada bojowa w autokarze xD

4

A tak poza tym, to gdzie panowie schodzą do szatni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Dawaj Grubego na bramkę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?