4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 Nie, to była ustawka na której obaj skorzystali.
0
@rado_Barca Leży, źle. Fauluje naszych, źle. I weź tu dogodź.
0
@draxidox Yhm, tak tak. Do następnej sprzeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Munianin to wygląda trochę jak jakaś podróbka Ramosa ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Pjanic co podania dzisiaj daje ;D
0
Boże, chroń Albe przed płaczem.
2
@MesQueUnClub96 To niech na siłkę się zapisze.
0
@Pilka_jest_okragla No, jak Messi niedługo zawita w PSG to nie dziwo, że jest już szczesliwy i chce zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tbas A mnie sie wydaje, że właśnie gładko pójdzie, Messi na wk*rwie po ostatnim meczu z Bilbao załaduje z 2 bramki.
5
@NaFazieHitman "Macie jeszcze trochę tego piwka?"
31
Mina Najmana, jakby cos Krzysiowi dorzucił do piwa ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Yosemite Chłop policzył ilość kolejek w League 1, nie patrząc na to kiedy Neymar grał. Uj z tego, że zagrał 9 meczy, minęły 22 kolejki i tak będzie liczone xDD
1
@macio_944 To jak najpierw Musk skrytykował Cp po czym zmienił zdanie, bylo aż nad wyraz podejrzane. Teraz zaczyna się powoli rozjaśniać dlaczego ;D
0
@Pilka_jest_okragla Messi oddaje się w ręce innego klubu? A to ciekawe.
0
@tmQbassive Za dużo roboty, to już wolę nutelle opierdzielić ze słoika.
8
@patry295 Co za czasy, że nawet w spokoju nie można już zakapturzyć mnicha, bo zaraz ktoś cię wystalkuje..
0
@LuisSalvano U mnie dolną część jest bardziej do ściany przechylona, bo telewizor mam ciut wyżej od mojego siedzenia.
0
@Messiah10 Niech zaczną puszczać "Jestem zwycięzcą" co mecz, może im się coś przestawi ;D
5
@clyde Chyba trochę za mały, żebyś mogła się w nim schować.
1
@kaamil1910 Jakieś wino weź ze sobą, to wszystko.
2
@CatalanDream Oni w każdym sezonie idą po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VirtuoZ Wszystko zależy od tego jak szybko stracimy pierwszego gola ;p
1
@Sznejk Dlaczego tyle osób uważa, że to ma obniżyć morale drużyny ;D Ta drużyna nie potrafi grać w presji, bo zaraz opuszczają głowę jak coś nie wychodzi i to widać od kilku lat. Obrał inną taktykę podchodzenia do tej drużyny.
1
@itmustbejoke Wystarczy, że Walduś miał zdrowego Suarez i Messiego, żeby mieć lepszy skład od obecnego, bo tylko tyle wystarczyło do zdobycia ligi. W LM i tak dostawali bęcki, mimo posiadając doświadczonych piłkarzy w tych rozgrywkach
6
@PatrychoO Tu nie chodzi o nastawienie, tylko o rozluźnienie gry i presji tej drużyny, bo w stresie to oni kurła nie wiedzą co się dzieje na boisku. Co wiele razy pokazali to na boisku. Koeman po prostu objął inną taktykę, może to i lepiej, zdejmie z nich ten ciężar, bo ciągłe powtarzanie, że walczymy o wszystkie trofea robi się montonne tak samo jak nasza gra..
3
@Kapitan_SW Presja na tych piłkarzy źle działa, ich to nie motywuje. Tylko podchodzą z podkulonym ogonem przeciwko silniejszemu rywalowi. Może to i lepiej jak Koeman mówi, że mają nikłe szansę na trofea, może to rozluźni ich grę
2
@VamosRakieta Dobrze, że się wypowiedział. Teraz Barca będzie wiedziała co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)