0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Yosemite Chłop policzył ilość kolejek w League 1, nie patrząc na to kiedy Neymar grał. Uj z tego, że zagrał 9 meczy, minęły 22 kolejki i tak będzie liczone xDD

1

@macio_944 To jak najpierw Musk skrytykował Cp po czym zmienił zdanie, bylo aż nad wyraz podejrzane. Teraz zaczyna się powoli rozjaśniać dlaczego ;D

0

@Pilka_jest_okragla Messi oddaje się w ręce innego klubu? A to ciekawe.

0

@tmQbassive Za dużo roboty, to już wolę nutelle opierdzielić ze słoika.

8

@patry295 Co za czasy, że nawet w spokoju nie można już zakapturzyć mnicha, bo zaraz ktoś cię wystalkuje..

0

@LuisSalvano U mnie dolną część jest bardziej do ściany przechylona, bo telewizor mam ciut wyżej od mojego siedzenia.

0

@Messiah10 Niech zaczną puszczać "Jestem zwycięzcą" co mecz, może im się coś przestawi ;D

5

@clyde Chyba trochę za mały, żebyś mogła się w nim schować.

1

@kaamil1910 Jakieś wino weź ze sobą, to wszystko.

2

@CatalanDream Oni w każdym sezonie idą po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@VirtuoZ Wszystko zależy od tego jak szybko stracimy pierwszego gola ;p

1

@Sznejk Dlaczego tyle osób uważa, że to ma obniżyć morale drużyny ;D Ta drużyna nie potrafi grać w presji, bo zaraz opuszczają głowę jak coś nie wychodzi i to widać od kilku lat. Obrał inną taktykę podchodzenia do tej drużyny.

1

@itmustbejoke Wystarczy, że Walduś miał zdrowego Suarez i Messiego, żeby mieć lepszy skład od obecnego, bo tylko tyle wystarczyło do zdobycia ligi. W LM i tak dostawali bęcki, mimo posiadając doświadczonych piłkarzy w tych rozgrywkach

6

@PatrychoO Tu nie chodzi o nastawienie, tylko o rozluźnienie gry i presji tej drużyny, bo w stresie to oni kurła nie wiedzą co się dzieje na boisku. Co wiele razy pokazali to na boisku. Koeman po prostu objął inną taktykę, może to i lepiej, zdejmie z nich ten ciężar, bo ciągłe powtarzanie, że walczymy o wszystkie trofea robi się montonne tak samo jak nasza gra..

3

@Kapitan_SW Presja na tych piłkarzy źle działa, ich to nie motywuje. Tylko podchodzą z podkulonym ogonem przeciwko silniejszemu rywalowi. Może to i lepiej jak Koeman mówi, że mają nikłe szansę na trofea, może to rozluźni ich grę

2

@VamosRakieta Dobrze, że się wypowiedział. Teraz Barca będzie wiedziała co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kamiloza91 Widzę, że nie jestem jedyny ;D

83

Czy tylko ja łapię laga mózgu, gdy widzę, "obserwowani - obserwujący" Zawsze to muszę chwilkę się zastanowić nad tym, którzy to którzy xD

0

@ArterkHD Powolnymi krokami zbliżamy się do letniego okienka, więc spina dupke, żeby go nie sprzedali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

43

Podsumowanie ostatnich meczów pewnych zawodników :D


6

@macio_944 Pop-up? To już w ogóle strona chodziłaby z prędkością żółwia. Wystarczyłby nick na czerwono.

0

@pele1282 Czekaj, to one jeszcze obowiązywały? A to ciekawe ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO ja też mam 2060, więc jedziemy na tym wózku ;D

0

@Coutinho007 Messiego i tak czy siak będzie ściągało do środka pola, czyli będziemy grać bez 9. Zaszalejmy i dajmy Dembele na 9'ke ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

@TeKa #TeamPedri, niech tam ten Ryszard się pucuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO Do 18, ale co zrobisz. Ja to jestem ciekawy czy wyhaczę przynajmniej 30 fpsów w The Medium, bo gra jest tragicznie zoptymalizowana. Na rtx3080 bez ray tracingu w 1080p na wysokich nie jest w stanie trzymać 60 klatek na sekund. Co ci Polacy mają z optymalizacją tych gier.. Ale wydałem 4 ziko na grę, więc nie bedzie mi szkoda jak nawet nie podziała ;D

0

@Kapitan_SW Platformy się podzielą i będą kłótnie różnych środowisk w społecznościówkach, która to platforma jest lepsza.
Disney dla dzieci - bo bajki
Amazon dla starych wyjadaczy - bo Władca Pierścieni
Netflix dla nastolatków - bo taki content mają u siebie
HBO dla smutasów - bo od zasrania kryminałów
Ja sam wykupuje abonament wyłącznie wtedy, gdy już mam coś ciekawego do obejrzenia, więc skacze od jednego do drugiego. Wyłączając abonamenty, trochę to uciążliwe.

5

@Janas11224 Z Big Sama to też wielka niewiadoma (chłop gra z jednym kolanem ;D) z dużymi rywalami to nie grał x czasu, no dobra zagrał w tym sezonie 30 minut w przegranym meczu z Juve. To już wolę wierzyć w to, że Lenglet skupi się na tym jednym meczu, tylko tak poza tym po co mi w to wierzyć i tak to przewalimy. To chyba oczywista, oczywistość. PSG jest po prostu od nas lepsze.

PS Albo dać się wykazać dla Mingueza, może chłop wejdzie na swoje wyżyny z takim rywalem jak już tak wszyscy nienawidzą Lenglet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?