4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Yosemite Chłop policzył ilość kolejek w League 1, nie patrząc na to kiedy Neymar grał. Uj z tego, że zagrał 9 meczy, minęły 22 kolejki i tak będzie liczone xDD
1
@macio_944 To jak najpierw Musk skrytykował Cp po czym zmienił zdanie, bylo aż nad wyraz podejrzane. Teraz zaczyna się powoli rozjaśniać dlaczego ;D
0
@Pilka_jest_okragla Messi oddaje się w ręce innego klubu? A to ciekawe.
0
@tmQbassive Za dużo roboty, to już wolę nutelle opierdzielić ze słoika.
8
@patry295 Co za czasy, że nawet w spokoju nie można już zakapturzyć mnicha, bo zaraz ktoś cię wystalkuje..
0
@LuisSalvano U mnie dolną część jest bardziej do ściany przechylona, bo telewizor mam ciut wyżej od mojego siedzenia.
0
@Messiah10 Niech zaczną puszczać "Jestem zwycięzcą" co mecz, może im się coś przestawi ;D
5
@clyde Chyba trochę za mały, żebyś mogła się w nim schować.
1
@kaamil1910 Jakieś wino weź ze sobą, to wszystko.
2
@CatalanDream Oni w każdym sezonie idą po tryplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VirtuoZ Wszystko zależy od tego jak szybko stracimy pierwszego gola ;p
1
@Sznejk Dlaczego tyle osób uważa, że to ma obniżyć morale drużyny ;D Ta drużyna nie potrafi grać w presji, bo zaraz opuszczają głowę jak coś nie wychodzi i to widać od kilku lat. Obrał inną taktykę podchodzenia do tej drużyny.
1
@itmustbejoke Wystarczy, że Walduś miał zdrowego Suarez i Messiego, żeby mieć lepszy skład od obecnego, bo tylko tyle wystarczyło do zdobycia ligi. W LM i tak dostawali bęcki, mimo posiadając doświadczonych piłkarzy w tych rozgrywkach
6
@PatrychoO Tu nie chodzi o nastawienie, tylko o rozluźnienie gry i presji tej drużyny, bo w stresie to oni kurła nie wiedzą co się dzieje na boisku. Co wiele razy pokazali to na boisku. Koeman po prostu objął inną taktykę, może to i lepiej, zdejmie z nich ten ciężar, bo ciągłe powtarzanie, że walczymy o wszystkie trofea robi się montonne tak samo jak nasza gra..
3
@Kapitan_SW Presja na tych piłkarzy źle działa, ich to nie motywuje. Tylko podchodzą z podkulonym ogonem przeciwko silniejszemu rywalowi. Może to i lepiej jak Koeman mówi, że mają nikłe szansę na trofea, może to rozluźni ich grę
2
@VamosRakieta Dobrze, że się wypowiedział. Teraz Barca będzie wiedziała co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Kamiloza91 Widzę, że nie jestem jedyny ;D
83
Czy tylko ja łapię laga mózgu, gdy widzę, "obserwowani - obserwujący" Zawsze to muszę chwilkę się zastanowić nad tym, którzy to którzy xD
0
@ArterkHD Powolnymi krokami zbliżamy się do letniego okienka, więc spina dupke, żeby go nie sprzedali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
43
Podsumowanie ostatnich meczów pewnych zawodników :D
6
@macio_944 Pop-up? To już w ogóle strona chodziłaby z prędkością żółwia. Wystarczyłby nick na czerwono.
0
@pele1282 Czekaj, to one jeszcze obowiązywały? A to ciekawe ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@PatrychoO ja też mam 2060, więc jedziemy na tym wózku ;D
0
@Coutinho007 Messiego i tak czy siak będzie ściągało do środka pola, czyli będziemy grać bez 9. Zaszalejmy i dajmy Dembele na 9'ke ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
0
@TeKa #TeamPedri, niech tam ten Ryszard się pucuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO Do 18, ale co zrobisz. Ja to jestem ciekawy czy wyhaczę przynajmniej 30 fpsów w The Medium, bo gra jest tragicznie zoptymalizowana. Na rtx3080 bez ray tracingu w 1080p na wysokich nie jest w stanie trzymać 60 klatek na sekund. Co ci Polacy mają z optymalizacją tych gier.. Ale wydałem 4 ziko na grę, więc nie bedzie mi szkoda jak nawet nie podziała ;D
0
@Kapitan_SW Platformy się podzielą i będą kłótnie różnych środowisk w społecznościówkach, która to platforma jest lepsza.
Disney dla dzieci - bo bajki
Amazon dla starych wyjadaczy - bo Władca Pierścieni
Netflix dla nastolatków - bo taki content mają u siebie
HBO dla smutasów - bo od zasrania kryminałów
Ja sam wykupuje abonament wyłącznie wtedy, gdy już mam coś ciekawego do obejrzenia, więc skacze od jednego do drugiego. Wyłączając abonamenty, trochę to uciążliwe.
5
@Janas11224 Z Big Sama to też wielka niewiadoma (chłop gra z jednym kolanem ;D) z dużymi rywalami to nie grał x czasu, no dobra zagrał w tym sezonie 30 minut w przegranym meczu z Juve. To już wolę wierzyć w to, że Lenglet skupi się na tym jednym meczu, tylko tak poza tym po co mi w to wierzyć i tak to przewalimy. To chyba oczywista, oczywistość. PSG jest po prostu od nas lepsze.
PS Albo dać się wykazać dla Mingueza, może chłop wejdzie na swoje wyżyny z takim rywalem jak już tak wszyscy nienawidzą Lenglet.