4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Orientuje się ktoś czy empiki są dalej normalnie otwarte?
0
@DaPi Może tak, może nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeFcIo A kto by nie był, ale to raczej nie realne ;D
0
@ObiektywnyKibic121 Domyślam się.. Moderacja lubi sobie dopowiadać, więc już wolałem w to nie brnąć ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Leo Messi może zostać zawieszony na cztery mecze. [Javi Miguel]
2
@MesQueUnClub96 Według wielu użytkowników na stronie zachował się prawidłowo ;D Więc co ty tam możesz wiedzieć.
0
@BulaKG Zapewne wjedzie, chłop dostał bombę na łeb
3
Ciesz się Barcelono, że dzisiaj niedziela tak to bym się naj*bał w trzy dupy..
0
@DaPi Nasi robili by to samo, gdyby wygrywali..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mateo Messi ma coś do przekazania tacie
https://pbs.twimg.com/media/Eg_eDbiUYAEupLO.jpg
1
Zaraz pójdzie bomba ziemia powietrze od Trinkało i się skończą te śmieszki!!1!@!2!
3
Jedyny puchar, który wygra w tym roku Barcelona ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://img0.joyreactor.com/pics/post/full/auto-9gag-1293514.jpeg
0
Jeszcze raz niech podadzą do Alby, może za 102 razem się uda.. Dobre, te taktyki.
1
@Oskar00 Bez Messiego nie przegraliśmy ostatniego meczu, a teraz jak już jest.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Gdyby Valverde wtedy kupił Williamsa, to by się to nie zdarzyło..
0
Siema @FCBarcelona oddawaj mój hajs za przewalony kupon..
0
@Tomo_95 Koeman już pokazał wiele razy, że ma gdzieś umiejętności piłkarza, wystarczy znać założenia taktyczne jakie chce od Ciebie trener. Co pokazał Alenia, który wychodził częściej niż Puig, a nie był wcale lepszy od Rikiego ;)
0
Przepraszam.. Mam Barce na kuponie..
0
@KacperVEB Akurat nam potrzebny teraz Puig, który bez piłki nie wie jak się poruszać..
0
@FC1899Barca Krył plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Coś tu musi się jeszcze od*ebać, bo postawiłem czysto na Barce xD
0
@Kleps0n W czym? Chłop, jest żałosny, jedyne co mu zostało to szybkość i wrzutki do skutku, aż trafią do kogoś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Tak ustawił, że w poprzednim meczu przegrał z nami xD
1
@elmayakos To mało oglądasz reklam ;D
0
Ale na ESPN cisną bekę z Barcelony xDD