4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Imprezowanie, a oglądanie sylwestra w TV. Zdecyduj się ;D
0
Ale bym zjadł takie ciperki ketchupowe..
0
@kamilkrycha A on aby czasem już dawno się nie wypalił? Jakoś nie słychać nic o jego nowych super duper nutach ;D
0
@kamilop Pewnie ty.
0
U mnie jak strzelali, tak strzelają dalej na osiedlu. Fajny zakaz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Chłopy co u mnie odliczali do 19 po czym odpalili fajerwerki xD
0
@Majkel34 Mama kazała wracać przed 19..
0
@tristan87 U mnie dzisiaj żabka otwarta do 23.
0
@ShinobiQWE Jak zobaczysz psiarskie to stój nie ruchomo, wykluczy to przemieszczanie się.
0
Również życzę wszystkim użytkownikom La Bomby szczęśliwego nowego roku.
Czekam na lajki.
4
@Leooo Masz reporta. Zobaczymy kto będzie śmieszkować ostatni.
1
@Esteban_ Ano właśnie +1 byczku, tak samo pomyślałem.
1
Czy na*ebanie kostek lodu do piwa, żeby go trochę schłodzić jest zbezczeszczeniem tego złotego trunku życia?
3
Czy panienki lekkich obyczajów mają prawo przemieszczać się do swoich klientów?
0
Życzeniem noworocznym Najmana to chyba będzie, żeby nie zostać znowu wrobionym przez Stanowskiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@draxidox A co szukacie drugiej pary do zabawy?
0
@marcin62 Chłop chyba zapomniał w jakim stanie był jego Kingdome Come xDDD
0
@Barca1992 Ciekawe czy wyjdą, czy może im się zapomni..
3
@IronSanHybrid To gdzie ja kur.. jestem, jak u mnie strzelają od tygodnia xD
1
@Pawelsky To już lepiej usiąść na tą ramę, będzie miał większą pewność, że zablokuje srańsko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@paweldunajecfcb Na*ebałem się wczoraj. Dzisiaj mi się już nie chce.
1
@eydem Sekiro, również od From Software ;) Jest bardziej płynniejszą i mniej toporną grą niż Dark Soulsy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Pojawiło się oficjalne logo 2021 roku
https://img5.dmty.pl//uploads/202011/1606030595_cj4e6b_500.jpg
0
@Szpenser Co kurła?
0
@neeed Czasem mam wrażenie, że ludzie bardziej cieszą się, że Real nie wygrał mistrzostwa niż gdyby Barcelona była mistrzem xD