0

@daniel32778 Imprezowanie, a oglądanie sylwestra w TV. Zdecyduj się ;D

0

Ale bym zjadł takie ciperki ketchupowe..

0

@kamilkrycha A on aby czasem już dawno się nie wypalił? Jakoś nie słychać nic o jego nowych super duper nutach ;D

0

@kamilop Pewnie ty.

0

U mnie jak strzelali, tak strzelają dalej na osiedlu. Fajny zakaz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Chłopy co u mnie odliczali do 19 po czym odpalili fajerwerki xD

0

@Majkel34 Mama kazała wracać przed 19..

0

@tristan87 U mnie dzisiaj żabka otwarta do 23.

0

@ShinobiQWE Jak zobaczysz psiarskie to stój nie ruchomo, wykluczy to przemieszczanie się.

0

Również życzę wszystkim użytkownikom La Bomby szczęśliwego nowego roku.
Czekam na lajki.

4

@Leooo Masz reporta. Zobaczymy kto będzie śmieszkować ostatni.

1

@Esteban_ Ano właśnie +1 byczku, tak samo pomyślałem.

1

Czy na*ebanie kostek lodu do piwa, żeby go trochę schłodzić jest zbezczeszczeniem tego złotego trunku życia?

3

Czy panienki lekkich obyczajów mają prawo przemieszczać się do swoich klientów?

0

Życzeniem noworocznym Najmana to chyba będzie, żeby nie zostać znowu wrobionym przez Stanowskiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@draxidox A co szukacie drugiej pary do zabawy?

0

@marcin62 Chłop chyba zapomniał w jakim stanie był jego Kingdome Come xDDD

0

@Barca1992 Ciekawe czy wyjdą, czy może im się zapomni..

3

@IronSanHybrid To gdzie ja kur.. jestem, jak u mnie strzelają od tygodnia xD

1

@Pawelsky To już lepiej usiąść na tą ramę, będzie miał większą pewność, że zablokuje srańsko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@paweldunajecfcb Na*ebałem się wczoraj. Dzisiaj mi się już nie chce.

1

@eydem Sekiro, również od From Software ;) Jest bardziej płynniejszą i mniej toporną grą niż Dark Soulsy

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

0

@Szpenser Co kurła?

0

@neeed Czasem mam wrażenie, że ludzie bardziej cieszą się, że Real nie wygrał mistrzostwa niż gdyby Barcelona była mistrzem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?