4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebo939 Wszedł Trincao i strzelamy. Przypadek?
0
Ter Stegen co zje*bał Araujo.
0
@Tollusiek Wcześniejsze mecze dobrze grali, ale no tak mówmy, że źle grają bez Leo, bo w tym meczu nic nie idzie..
2
Araujo to ten którym się podniecacie i nie popełnia błędów co Minguez, tak?
0
@Shroud Jakoś trzeba nabić sobie staty do komplikacji na YouTube.
0
@arkasath A jak pan Xavi pokaże jedno wielkie zero w Barcelonie to co dalej? Pan Laporte stanie za sterami na ławce? xD
0
@IronSanHybrid Wejść wejdzie, ale zapewne dopiero po 80 minucie, chłop wrocil dopiero co po kontuzji, a wiadomo jak z nim jest, traktuje się go jak dziecko specjalnej troski.
0
@Fartlow Dembuś dopiero co po kontuzji wcześniej niż po 80 minucie bym się go nie spodziewał.
0
@Peniu Busi nie jest lepszy.. Pjanic chociaż nie traci piłki przy naszej bramce, co Busquetsowi zdarza się to nagminnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panie, Dembela mnie tu daj na to pole
0
@SinMistico Na uj wracać do korzeni.. Powinniśmy iść z duchem czasu, a nie trzymać się tego ch*lernego DNA. Enrique był jedynym trenerem od dawna, który miał inny pomysł na grę i jak widac przynosiło to pozytywny skutek.
5
Ta telenowela o Puig'u na La Rambli staje się bardziej montonna niż Neymar w Barcelonie..
4
Koeman jaka śliwa na policzku. Zapewne Puig się nad nim znęca ;D
1
Taktyka Mourinho. W tłumaczeniu, podajcie do Sona.
0
@koksik2700 Recki ma dobre, ale te wstawki to.. Zawsze się wykrzywiam jak to widzę, jakby jego odbiorcami byli dzieci i do nich było to kierowane ;d
0
@kiper09 U mnie pobiera 15 mb/s. Zmień po prostu region pobierania na Steamie. Dla mnie najlepszy jest Germany - Frankfurt, bo ten z Polski kwasi nie raz.
1
@NaFazieHitman Zapytaj kasjerkę czy może użyczyć swoją, bo ty zapomniałeś.
0
@Coutinho007 Najgorsze jest to, że Busquets to taki typ piłkarza, który nadaje się tylko do Barcy. Nikt nawet nie próbuje go kupić i niestety wcześniej niż z zakończeniem kontraktu się go nie pozbędziemy.
0
@marcin000019 To ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MesQueUnClub96 Gdyby nie LR to nie byłoby wielu z nas.
0
@juliacicha Zamknijcie La Ramble na jeden dzień, zobaczymy czy zwiększy się ruch pod artykułami ;D
3
@IronSanHybrid Wincyj filtrów, wincyj! ;D
6
@FC1899Barca Zawsze to może nie domknąć drzwi i wszystko będzie widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@jakub1906 Piszesz jakby to Barcelona miała być upośledzonym klubem bez Messiego.. Barcelona to nie Messi. To ja raczej Ciebie nie przekonam xD
1
@jakub1906 Najpierw kibicujesz Barcelonie, a twoim życzeniem jest, żeby Leo nie odchodził z klubu xD To życzysz w końcu klubowi dobrze czy Messiemu?
1
@jakub1906 No to mamy sprzeczne życzenia, bo ja z chęcią zobaczyłbym Leo w innej drużynie z Topki.
4
@lukaszbarca15 Koronaświrus przyatakował jakoś bardziej City i za zgodą PL mecz został przełożony.
1
Ogrywał ktoś NHL 21 i jest w stanie się wypowiedzieć czy gra warta jest zachodu? Nigdy wcześniej nie grałem w serię NHL od EA, a co rusz kusi mnie, żeby kupić..
4
Mina Messiego w stylu "Co on kur.. robi, miało być zdjęcie."